Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 20 minutami:

 

Tako je. Jaz imam nekaj trofijev na PS4 verziji na Ps5 pa 0%. Sej lahko downloadaš ps4 BC client pa tam greš po platino. Lahko da bodo dodali kasneje, da se ti odklene za nazaj, ampak jaz ne bi na to računal. Sej podobno je blo za GTA V na ps3 in ps4 remaster. 

 

 

Ma, vseeno imam raje kakršnekoli izboljšave so v PS5 verziji kot trophyje. V najslabšem primeru nekoč, ko ne bom imel drugih stvari za igrat, grem še enkrat skozi prvih par ur Valhalle in jih odklenem :D

Povezava do prispevka
UnKn0wn reče pred 1 minuto:

za spile v ps collectionu afaik ni casovne omejitve (zaenkrat). Bugsnax kot ps5 plus spil pa lahko claimas tudi prek spletne trgovine

Ok tnx. Sem porihtal Bugsnax ja, ostalega pa nisem našel in sem se bal, da je omejitev kje tudi do konca novembra. Bi blo res škoda spustiti te naslove. Bom pač claimal, ko dobim konzolo ta Collection.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 44 minutami:

No kaj res noben ne ve al je treba ta PS Collection games claimat al je avtomatično v PS5? Sedaj sem preko spleta našel ta Bugsnax in sem ga lahko dal v Library... Ne najdem pa nikjer kupa tistih iger, ki so jih obljubili...

PS+ Cllection games lahko claimaš samo preko PS5. Jih pa lahko claimaš in pol igraš na PS4, ko so enkrat v library. Sem jih na ta način odklenil kolegu (sign inal na PS5 z njegovim accountom), ki jih bo zdaj lahko igral na PS4.

  

tomazek reče pred 20 minutami:

Lol :D Nea me jebi...

 

Je kaka časovna omejitev za claimat? Pa menda ni samo november?

Baje bo to stalna ponudba.

 

EDIT: Slowpokekit.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Kako to, da nič ne pričamo o DUAL SENSE kontrolerju aka najjači stvari novega plejca?

 

Srsly. Tle je treba potegnit črto in odkrito povedat, da s konzolo tako kvaliteten in jak joypad še ni bil zbundlan, to je prvo, drugo pa da s temi tweeki aka HAPTIKE dejansko deluje next gen. Jaz sem mega fan, kapo dol, respect Sony 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 2 minutama:

Gladko je konkurenca elite kontrolerju. Oziroma ne. Elite kontroler je last gen, dual sense je next gen :). Takle mamo. 

 

jst se ne morm otrest filing, da je sony na kontrolerjih dodal samo na gimmickih -  samo extendal iz neumne vesoljske oblike oz. ideje, da mora cel experience zgleda in čutit nekak drugač, ko potegneš črto je pa konzola glomazna, grda, bela in kontroler ma že od pamtiveka nekaj čudnih dizajn odločitev k z ergonomijo oz. prijaznostjo do uporabe nimajo nič.

 

to kar zate dela kontroler 'elite', ga ne zame tko da... lets just agree to disagree :D

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 24 minutami:

Neki neki slusalke sony wh1000mx3

 

 

En problem mam. Namrec kontroler cool da ma mikrofon, sam js sm prej Warzone igral tako, da sm mel v DS4 en mikrofonck vklopljen pa tele slusalke povezane z BTjem na TV. In pol sm sam v ps4pro nastavu audio input/output da je blo na TV in toj to

 

Zdj pa je problem ker pri voice chatu gre zvok iz kontrolerja LOL ne iz slusalk. Glede na to, da so Noise Canceling je basla na kvadrat. 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 6 urami:

 

Brez skrbi, da ne mislim tega naredit :)

 

Carsko bi blo, da bi tebe pooblastil, pol ko bi te tista baba vidla že drugič, bi mogoče mislila, da dealaš dalje za hude profite, pa mogoče maš še kako šanso :D 


o, jaz sem pa šel in jim pojebal vse po spisku. So mi skor ponudli, da mi sami zdej prinesejo konzolo in se še 5x opravičli. Že tko so zajebali. Nesposobni

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
spaceman reče pred 1 minuto:

ok bom čekiral vsak dan

Prijavi se tam pod prednaročilo, da ti javijo + datum imajo napisan 6.12.2020

 

jaz bi pisal tud Konzolkotu, ker je tip meni zrihtal čist nepričakovano :) 

 

pa harvey počekiraj tut. 
 

v glavnem na čim več placih, če jo hočeš imet cimprej

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...