Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Super Km3t reče pred 1 uro:

amazon mi je ravno trgal kupnino.

 

cant tell, če je to dober znak, ker order status se ni spremenil. kaj ne trga ponavadi šele ko pošljejo? :nicjasno:

Meni so trgali 18.11. ob 1h ponoči, ob 15h so pa posodobili datum dostave. Naslednji dan sem pa dobil še tracking number od UPS-ja in status v poslano. Zdaj je paket v Milanu.:D

 

Pomoje bodo kmalu odposlali, držim pesti, da čimprej dobiš.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 1 uro:

 

jst se ne morm otrest filing, da je sony na kontrolerjih dodal samo na gimmickih -  samo extendal iz neumne vesoljske oblike oz. ideje, da mora cel experience zgleda in čutit nekak drugač, ko potegneš črto je pa konzola glomazna, grda, bela in kontroler ma že od pamtiveka nekaj čudnih dizajn odločitev k z ergonomijo oz. prijaznostjo do uporabe nimajo nič.

 

to kar zate dela kontroler 'elite', ga ne zame tko da... lets just agree to disagree :D

 

če prou štekam sploh še nisi sprobal kontrolerja :D

 

Pač men se bolano handla, mal večji je, res gladko mi je tud brez teh featurjev najboljši controller, sam to ga pa res potisne precej naj vse ostalo. Feeling je neopisljiv.

 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 2 minutama:

Men je zvok iz kontrolerja čist nepotreben gimmick. Bom verjetno izklopu, upam da se da.

 

 

Slaba lastnost:

 

 

Recmo ingame voice v igricah ala warzone. Mikrofon dela odlicno v kontrolerju, sam druzga playerja pa slisis isto prek kontrolerja namesto prek tvja. To je tko wtf, da se ne da stelat. Problem nastane, ce mas slusalke (sploh z noise cancelingom 😂). Zvok od igrice slisis prek slusalk, voice od prijateljev pa prek kontrolerja. Pa  nikjer za nastelat. 

 

 

Da se edino zaobidet tako kot pri ps4pro brez slusalk z mikrofonom. V 3.5mm jack vstavis mikrofon (jaz mam kar ene in ear kabelske slusalke od random starga telefona notr, k majo dejansk tut mikrofonck gor an) in pol lah sele v playstation nastavitvah izbiras audio output in input. Beda, ker feature da je v kontrolerju mic je ful hud

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 uro:

Prijavi se tam pod prednaročilo, da ti javijo + datum imajo napisan 6.12.2020

 

jaz bi pisal tud Konzolkotu, ker je tip meni zrihtal čist nepričakovano :) 

 

pa harvey počekiraj tut. 
 

v glavnem na čim več placih, če jo hočeš imet cimprej

 

 

evo sem kar vsem poslal maile pa da vidim kolk kruha bo iz te moke :D

Povezava do prispevka
shure reče pred 33 minutami:

Meni so trgali 18.11. ob 1h ponoči, ob 15h so pa posodobili datum dostave. Naslednji dan sem pa dobil še tracking number od UPS-ja in status v poslano. Zdaj je paket v Milanu.:D

 

Pomoje bodo kmalu odposlali, držim pesti, da čimprej dobiš.

Očitno najini konzoli potujeta skupaj. Če sklepam po mojih prejšnjih naročilih iz Amazon.fr bo jutri paket že na Brniku. Škoda, ker UPS ne dostavlja ob sobotah.
Kdo ve, če je mogoče iti paket prevzeti na Brnik? :D 

Povezava do prispevka

Men je isto za enkrat kontroler največji plus nove konzole. Dobesedno ma vse kar sem hotu. Težji je, večji je, lepše se ga drži, plus vsi gimmicki mu res dajo next gen feel. Fak te triggerji so nori. V astro botu prvic ko ti nakažejo kaksen upor ti dajo sem se kr mal bal prtisnt do konca, da nebi kej zlomu :)

Povezava do prispevka

Glede na ves hype sem bil od zacetka nad dualsensom skorajda razocaran, kao saj je kul ampak whatever, pri "proper" spilih tega sploh ne bom opazil. Po koncanem Astrotu pa se morem strinjat, da je zaenkrat najbolj kul stvar pri novi plejki in res srcno upam, da ga devi ne bodo zanemarjali. Ko sem probal se par ps4 spilov mi je prav falil ves ta feedback, sploh ne znam prav opisat zakaj.  Zdaj pa na izi razmisljam, ce naj nabavim nov COD, samo zato ker koristi adaptive triggerje :D A je kdo ze igral, je proper implementacija? se recimo upor triggerjev in vibracije razlikujejo glede na razlicne gune itd.?

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 11 minutami:

@Gatsu@Ćamir (izbrisani)@Slinch@[]D [] []V[] []D

Sorry za pinganje. Sem iskal, sam ne najdem več. Katera stran je najbolj poceni/zanesljiva za kupovanje top up kartic za US PSN?

Jaz imam drugače kul izkušnje, s CDKeys, samo če je kje bolj poceni, bom valjda raje vzel tam.

Pc game supply ima tudi kaksne dobre akcije

 

Sam ja zdej trenutno 28 usd za 1 leto ps+ je nepremagljivo na cdkeys

 

Cdkeys ima tudi game pass brazil 3 leta 100 eur tako da tipi so trenutko the place imo

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 minutami:

Ma mene predvsem zanimajo kartice za dodajanje denarja v wallet, ker bom začel počasi kupovat igre na US PSN, ker je res insane poceni.

Zdaj sem za foro probal kupit $10 kartico na playasia in je šlo vse skozi BP.

 

vrednostnih kartic nisem dosti kupoval, ko pa sem jih, sem jih na pcgamesupply (dostikrat ja gatsu mislim da linkal razne popuste, $10 za $7 in slično)

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 35 minutami:

Ma mene predvsem zanimajo kartice za dodajanje denarja v wallet, ker bom začel počasi kupovat igre na US PSN, ker je res insane poceni.

Zdaj sem za foro probal kupit $10 kartico na playasia in je šlo vse skozi BP.

Pa ja.. jaz kupujem na pc game supply imajo res vse zneske za us im nikoli niao zajebali

 

CdKeys ne vem sem kupu 2x in niso zajebali, so poceni ma po spominu mislim, da nkmajo vseh moznih zneskov vedno.. ne vem

 

Sicer odvisno od popustov kdaji majo kje kaksno akcijo ipd

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 uro:

 

do kdaj mislijo furat nove for ps5 &ps4 title ?

Glede na ta seznam https://www.finder.com.au/playstation-plus-free-games#list

Zgleda, da so ps3 naslovi prihajali vse do leta 2019, torej pet let po izidu ps4. Hiter pregled pa pove, da so konkretni naslovi (mulitplat špili) padali zgolj leto po izidu. Kasneje jih nadomestijo indie špili.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Meni je Ps5 lep.. mislim ni mi ful lep ma mi ni grd.. edino uni zgormji ovratniki bi lahko bili malo manjsi ali vsaj malo bolj zaobljeni, da ni tako kvadratasto in uni zgornji del med platnicami ralho ozji.. a te platnice se itak da v izi prebarvat

 

Visina in sirina sta mi vsec.. mogoce je 5 cm prevec v viisno in sirino ma vsaj se vidi, da si dal 500 eur za bit beta tester in nisi lidlic

 

Pa vsec so mi une led lucke, s crnimi ali vsaj bolj temnimi platnicami bi izpadle se boljse imo

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 6 urami:

 

i love it.

čeprav zdej v oči bode tist gloss v sredini. :D 

taka farba bi res komplimentirala tako obliko, ker izpae premium kovinsko, bela je pa pač instant cheapunska plastika.

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 8 urami:

@Gatsu@Ćamir (izbrisani)@Slinch@[]D [] []V[] []D

Sorry za pinganje. Sem iskal, sam ne najdem več. Katera stran je najbolj poceni/zanesljiva za kupovanje top up kartic za US PSN?

Jaz imam drugače kul izkušnje, s CDKeys, samo če je kje bolj poceni, bom valjda raje vzel tam.

Jst na https://www.allkeyshop.com/ pogledam kjera stacuna ma najcenej in pol tam kupim.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...