Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Sem fomojal v Dirt 5 ker me je @KE RIT triggeral :D

 

Kontroler je kar responsive, lepo se čuti ko naprimer šaltaš, ko bremzaš se včasih ful lepo čuti abs al kaj je tisto, nasploh je ful nekih različnih outputov od kontrolerja. Imaš pa po 30 min kar otrple roke od vseh teh vibracij :D Zanima me tudi lifespan kontrolerja, včasih je feedback tak, da misliš da boš zlomil R2, upam da je quality build dober ker si prav predstavljam, kako crkne polovica vibre po recimo enem letu nonstop vibracij.

 

Dirt kot igrica je pa pomoje bolj smetje, res najbolj basic vozni model v lajfu. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

En kolega me prosi, če se z njegovimi podatki vpišem v svoj PS5 in mu importam te zastonj gejme, ker baje jih pol dobiš tut na PS4. Kdo ve če je to res in ali so lahko kakšne posledice? 

 Ne vidim razloga da bi bil problem ,.. Če imasta oba PSplus pač aktiviran bo imel na svojem accountu,  ti na svojem in to je to... Jaz bi to sicer tudi naredil samo da imam teh 20špilov že itak vse razen enega ali dveh,.. Bolj mi bo problem dejansko dobiti PS5.

Povezava do prispevka

Dobro spisano. Imam podobno izkušnjo, minus Disc PS5 naslovi. Te moram še dobit.

Men je res hudo vse skupaj. Dejansko se mi zdi ves hype upravičen. Pri PS4 nisem bil pol toliko zadovoljen kot sedaj.

 

Edini minus mi je BC pri igrah, ki ne izkoriščajo novega hardvera. Res bi pasal enhanced Bloodborne. Pri Ghost of Tsushima mi je že samo zaradi 60 fps tole čisto druga igra. Upam, da bodo padli kaki patchi vsaj za top PS4 naslove, ki so trenutno zaklenjeni na PS4 specse.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
foker reče pred 2 minutama:

Mene zanima da če digitalno verzijo Last guardiana snamem,.. ali je avtomatsko popatchana,.. Ker Disc verzija deluje 4K60FPS in je že na PS4PRO bilo izpod 30 večinoma časa,.. Tko da bi bilo vredno preigrat še enkrat.

Saj to sta obe isti igri, sam da eno naložiš na disk iz bluraya, drugo pa z interneta. Patche pa pol itak pobere z neta pri obeh.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 3 urami:

Pa da utemeljim. Tip roasta dobesedno vse, se spomnim ko se je zgražal na 2d igricami, indie igricami, igricami z bolj mladinsko estetiko ... V bistvu mu je praktično vse, kar ni Sekiro, preotročje za njegovo MOŠKOST 

 

Zato sklepam, da je v bistvu troll :D 

Ni troll sam jodlerski hohštpaler, ki se ima za vec od prebivalcev Rupetine

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 3 urami:

Pa da utemeljim. Tip roasta dobesedno vse, se spomnim ko se je zgražal na 2d igricami, indie igricami, igricami z bolj mladinsko estetiko ... V bistvu mu je praktično vse, kar ni Sekiro, preotročje za njegovo MOŠKOST 

 

Zato sklepam, da je v bistvu troll :D 

ne, je tudi igral zelo MOŠKI špil WOT, ko je le-ta še bil moški

 

men je dost večji troll feget, čevc ma samo ozek izbor iger

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Imam noob vprašanja glede PS5:

- koliko bi me prišel PS5 subscription za igranje online? Koliko pride za eno leto in za en mesec. Xbox one/series je ful ugoden, 24 eur 3 meseci, okol 48 eur 1 leto in dostop do 100 iger

- koliko igrer imaš dostop, ko se subscribaš?

- ali lahko digitalne kopije trade-aš? Nekaj je bilo govora, da se bo dalo tudi digitalno kupljene kopije naprej prodat iz svojega librarija. Verjetno se bolj splača napravo z blu-rayem nabavt.

- CoD:WarZone lahko igraš brez registracije acc online? Pri Xbox se moraš registrirat na enega subscriptiona za dolpotegnit in igrat cod:wz

uredilo bitje Car
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...