Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Jaz ga pa precej več uporabljam kot sem ps4. Tam sem (proti koncu) moral biti prav pri volji za poslušati jet-engine mode, tu je pa sweet tišina. Pa še hitro se prižge, loada,... da se mi splača tudi za 15-20 min spravit igrat. Backlog imam pa itak ogromen (zaradi splošnega pomanjkanja časa).

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 17 minutami:

Jaz iger nisem pričakoval, sem mislil igrat Valhallo, Hitman 3 in igre za nazaj. Sedaj sem oboje preigral na PC... in nekako izgubil voljo do PS. Ma saj bo ob času prišlo nazaj verjamem :D Še prižgal ga nisem cel mesec, da bi claimal free PS+ games.

Ne rabiš ga prižigat da to narediš... 

Povezava do prispevka

pizda fantje ne mi s temi FOMO powered strahovi :( Sem imel plan kupiti PS5 enkrat okrog božičnih praznikov in lepo fino ponovno uživati v igrici Demos Souls in v vsem, kar bo pač do takrat že izšlo... Če bo šlo pa tkole naprej je pa kaj, zelo realna bojazen da sploh ne bo konzol niti še takrat? wtf

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...