Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

1min3 reče pred 1 uro:

Super. Hvala za fotke. Pri kerem Kitajcu si vzel, če smem vprašat?

Mimogrede, sub imaš SVS?

Vzel sem tukaj, prislo v dveh tednih, izberes Francijo:

https://a.aliexpress.com/_mtSaOcr

Sicer so pa pomoje vse tele genericne kitajske pokrovke isti penis, kar sem gledal skatle v katerih pridejo, so prakticno povsod iste, ce mene vprasas je vseeno od koga z alixa vzames...

 

Suba sta pa svs pb 1000 ja

uredilo bitje Perza
Povezava do prispevka

Haha dej drugace mi je res smesno ker me jebete zdej tukej, I'm onto you guys. Stalkam tale topik, naredu sm si predstavo o folku, tko "fak percek, tle bo treba bit previden, sami jebeni nabildani direktorji, kirurgi in odvetniki, ne delej si spet brukic po internetih". In pol nakljucni uspesnez vprasa za ps5 crne pokrovke, si mislim, tle loh mal pomagam o unworthy me, vzamem vitamine za mozgan da ne bo prevec hudo ko bo letelo po meni zarad najbolj pleb setupa (valda ima tukaj vsak svojo faking kino dvorano in 77cx oled na skretu za spremljanje delnic) in cakam replije. Namesto po picki dobivam neke praise in si mislim fak, ne samo da je folk tle lep in uspesen, se do plebsev so kul. Svaka cast.

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 minutami:

Meni imaš centralni regal hecno konfiguriran, ne diha oz nenavadno "obtežitev" elementov ima. Ampak drgač pa ne vem zakaj si pričakoval disse, komponente imaš proper, tv take velikost kot se zagreje, ful lepo skrite kable, carsko modificiran ps5 itd, whats not to like :)

Me gusta da mi ga galko da u usta. But seriously ves kaj je fora, enemu subu po testiranju in kalibraciji pase pozicija tam, valda sem nekam moral se center uturit in mi nekako ni sedlo da bi bil nad tvjem...Tko da ta postavitev ni cist random, je pa pac tko kot je :)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 minutami:

Meni imaš centralni regal hecno konfiguriran, ne diha oz nenavadno "obtežitev" elementov ima.

 

Ma ta razgibanost daje še bolj hardcore feel, ker proper entuzijasti ne gradijo setupa okrog pohištva, ampak pohištvo okrog setupa. Prostor za zvočniška stojala, sub vlit v regal (če prav razumem celo dodaten sub izven fotke), center na optimalni višini in še rahlo nagnjen proti sweet spotu, mmm mm mmmm že imam roko v hlačah

Povezava do prispevka

@Slinch Hehe ja to je pa čist res :D ko A-10 ko je cel avion zgrajen okrog gatling guna :D

 

pač hecno mi je ker mi ravno arhitekt riše novo dnevno sobo in imam neprestane borbe kako narediti dnevno lepo in hkrati gamersko funkcionalno. Enkrat mi briše komponente, drugič pozabi umestiti sub v sobo, tretjič ne naredi dovolj placa za TV, četrtič mi hoče dati zvočnike nekam v 3pm itd... Da mu pošljem tale setup tipa fršlok trefne :D

Povezava do prispevka

A je kdo že imel težavo pri Samsung Tv-jih z dolby digital passthrough? In sicer imam priklopljeno preko Samsung TV 40" MU6400..... PS4, Xbox One X ter PS5. In do sedaj sem imel povezano prek toslink (optike) v Turtle Beach receiver. Kjer sem dobil DD signal in vse je delalo OK. Zdaj pa sem povezal Turtle Beach recever direkt s televzijo ( zaradi PS5) , kjer ima tv digital optical out. In sicer lahko pod audio settings izbiram med PCM in Bitstream. V nobenen, primeru ne dobim zvoka  do Turtle Beach receiverja. Sem poskusil tudi na konzolah spremenit PCM, bitstream, ampak brez uspeha. Signal ( lučka) na kablu je, ampak brez zvoka. Any suggestions? 

Povezava do prispevka
Perza reče pred 10 urami:

Haha dej drugace mi je res smesno ker me jebete zdej tukej, I'm onto you guys. Stalkam tale topik, naredu sm si predstavo o folku, tko "fak percek, tle bo treba bit previden, sami jebeni nabildani direktorji, kirurgi in odvetniki, ne delej si spet brukic po internetih". In pol nakljucni uspesnez vprasa za ps5 crne pokrovke, si mislim, tle loh mal pomagam o unworthy me, vzamem vitamine za mozgan da ne bo prevec hudo ko bo letelo po meni zarad najbolj pleb setupa (valda ima tukaj vsak svojo faking kino dvorano in 77cx oled na skretu za spremljanje delnic) in cakam replije. Namesto po picki dobivam neke praise in si mislim fak, ne samo da je folk tle lep in uspesen, se do plebsev so kul. Svaka cast.

Bi mogu videt regal od top 10 pravnika, ki pise zakone za RS, v katerega ne gre tv vecji od 60 inch

 

Al pa galkov gamin koticel na hodniku

 

😆😆😆

 

Al pa camirjev slav minimalism al pa moj prt na cipke od pranone pod tvjem

 

Dejansko, imas ql power setup, kjer se vidi, da zena ni imela prevec prstov umes(glej belo glossy pohistvo). Sej ni neki extra bling bling. Ampak je vse proper, tv je 75, zvocniki subi, ceprav se ne spoznam, izgledajo brutalni in regal mi je res hud, preprost cren, sirok...... prav bi imel enega takega.. pac velil tv in hudi zvocniki naredijo efekt in regal jih lepo okviri

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...