Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Čestitam skyboy na dobljeni konzoli. Lahko sam prosim sporočiš, kje in kdaj si naročil ps5ko? Na igabiba, pa se je končno začelo nekaj premikat, vendar zelo počasi, baje naslednji teden začnejo pošiljati kupcem, kateri bi jo morali dobiti že v mesecu aprilu, čeprav tudi sam spadam v to skupino, še nisem v tej prvi pošiljki upam, da vsaj nekje do sredine junija uspem tudi sam končno zadeti na loteriji. :) Toliko od mene, vsaj nekaj vzpodbudnih novic za nas ki smo naročili pri njih. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 urami:

Fak na to njihovo animacijo bi bil še Pixar ponosn pomoje :D Res upam da bo tokrat tud štorija dobra.

Ja, Insomniac so v beast modu trenutno... majo pa zadaj še vsaj dva projekta, od tega naj bi bil en popolnoma nova zadeva (druga je ziher spiderman 2)

 

Aja, Ratchet&Clank : Rift Apart je danes šel v tisk.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 urama:

Cestitke, kolk si dal

Toliko kot je treba 499.99€ in centa NE VEC

 

Zaninho reče pred 2 urama:

Čestitam skyboy na dobljeni konzoli. Lahko sam prosim sporočiš, kje in kdaj si naročil ps5ko? Na igabiba, pa se je končno začelo nekaj premikat, vendar zelo počasi, baje naslednji teden začnejo pošiljati kupcem, kateri bi jo morali dobiti že v mesecu aprilu, čeprav tudi sam spadam v to skupino, še nisem v tej prvi pošiljki upam, da vsaj nekje do sredine junija uspem tudi sam končno zadeti na loteriji. :) Toliko od mene, vsaj nekaj vzpodbudnih novic za nas ki smo naročili pri njih. 

Goblin..Ce cakas 1 mesec je še vredu nisi v kritiicnem stanju,jaz sem svojo cakal 7 mesecev v zacetku novembra "narocil" pa sem docakal in sem ziv in cel,in nobena zila ni prerezana,vem pa da je "tezko" cakati.Ce imas ps4 ali kaksno konzolo je vredu,jaz sem bil pa brez...pa sem še ziv.

 

Sem pa par strani nazaj spraseval ce je kdo naroceval na Goblin pa je še nekdo vzel,upam da je tudi on dobil omenjeno PS5 konzolo.Tudi na drugih forumih govorijo da je nekaj ps5 zaloge prislo ta teden na goblin..

uredilo bitje skyboy
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pozdravljeni,
hvala za vprašanje.

V naslednjem tednu se bodo pričele izvajati prve dobave aprilskih naročil. Vašega naročila sicer v prvi dobavi še ni zraven, je pa pozitivno da se je končno pričelo premikati v pozitivno smer.

Takoj, ko bomo imeli predviden tudi datum za izpolnitev vašega naročila, vas obvestimo.

 

Sporočeno od Igabibe 12.05.2021, glede disk verzije predvidevam.

Povezava do prispevka

Danes dobim digitalni PS5 :D. Nikoli še nisem imel playstationa zato bi prosil za par nasvetov. Če prav vem je bolje ustvariti US račun (cenejše igre?). A lahko potlej normalno kupuješ igre s slovensko kreditno kartico a je kakšna caka? PS+ rabiš samo za multiplayer (ne igram) ali ima še kakšne druge prednosti? PS now se splača? Je za te naročnine vseeno če kupiš direkt na PS trgovini ali se da kje dobiti ceneje?

 

edit: aja še to, a se igra lahko kupuje samo na uradni PS trgovini ali se ključe lahko kupuje tudi drugje?

 

edit2: kateri so top naslovi, ki jih moram preigrati? Za enkrat mi na misel pade samo God of War. 

 

edit3: poleg dodatnega gamepada se splača še kaj kupiti (polnilna postaja?)

Povezava do prispevka

Če boš imel US račun, boš moral kupovati PSN kartice za filat account, slovenska kreditna ne bo delovala. Deluje le na SLO računu.

PS+ - multiplayer, par "zastonjskih" iger vsak mesec, cloud saves. Za US account lahko na internetnu najdeš kar poceni kartice, za SLO pa ne

PSNow - jaz sem testiral z UK računom nekaj let nazaj na PCju, pa je bilo vse skupaj še kar kockasto, kako je danes, ne vem :D

 

Kupovanje iger - trenutno digitalne lahko kupuješ le preko PSNja, da. Nekaj časa nazaj so prodajali tudi PSN kartice po špilih, ampak jih je Sony skenslal.

 

Igre:

Well, Bloodborne, God Of War, Horizon Zero Dawn, Spider-man (kljub neodobravanju nekaterih na forumu :P), Last of Us Part II... najboljše da pogledaš na wikiju seznam ekskluziv pa začneš tam :)

 

Jaz imam polnilno postajo in je kar kul :)

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 22 minutami:

 

In kje so ti gumbi - moraš imet profil, da jih vidiš?

 

 

Mislim, da so trenutno vsi onemogočeni, saj si glede na neredne dobave ne upajo "prodajati".

 

Sem pogledal na Igabiba, Anni, Goblin, Konzolko. Vsi imajo to opcijo trenutno onemogočeno.

uredilo bitje Djengo
Povezava do prispevka

 

Stipe2 reče pred 24 minutami:

 

In kje so ti gumbi - moraš imet profil, da jih vidiš?

 

ne rabis imet racun, ce ni gumba verjetno ni mozno.. ce ne pisi mail al klici kaj, kje sploh to gledas?

 

maa najjaca opcija zdaj ti je da na Discordu na PartAlerd kupis preko nemskega Amazona.. 1x 2x na teden vedno uleti kaksne PS5, ne ne na Francoskem al Španskem, sam Nemskemu nekako najbol zaupam

sam mores imet vse pripravljeno na mobitelu Discord opozorila on, Amazon nastiman, predplacnisko kartico pripravljeno in loadano in ko dobis obvestilo od Discorda samo stisnes link na Amazon in das takoj Buy yes yes samo gas

 

sam koliko so zrasle te RTX 3080 pizda zdej so cene 1200 1300 uno uradno.. ps5 in xbox za 500 lagano... te graficne ne dobis pod 1200

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 19 minutami:

 

ne rabis imet racun, ce ni gumba verjetno ni mozno.. ce ne pisi mail al klici kaj, kje sploh to gledas?

 

maa najjaca opcija zdaj ti je da na Discordu na PartAlerd kupis preko nemskega Amazona.. 1x 2x na teden vedno uleti kaksne PS5, ne ne na Francoskem al Španskem, sam Nemskemu nekako najbol zaupam

sam mores imet vse pripravljeno na mobitelu Discord opozorila on, Amazon nastiman, predplacnisko kartico pripravljeno in loadano in ko dobis obvestilo od Discorda samo stisnes link na Amazon in das takoj Buy yes yes samo gas

 

sam koliko so zrasle te RTX 3080 pizda zdej so cene 1200 1300 uno uradno.. ps5 in xbox za 500 lagano... te graficne ne dobis pod 1200

 

Sem gledal po vseh teh bolj znanih naših - nič kaj, tisto kar sem prišparal pri grafični, bo zgleda treba dat scalperju na bolhi. :D

 

Zdaj ne vem več, če je dejansko problem shortage per se, al shortage zaradi scalperjev - ker konzol je pri scalperjih kolikor češ, samo daj pare... 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...