Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

GozdniJoža reče Dne, 4. 6. 2021 at 15:29:

A se mogoce ve kdaj bo spet na zalogi PS5. Vcerajsne zaloge so posle, ni mi pa za podpirat scalperje.

Ti sporočim, če se bo dalo kaj zrihtat. Se ga pa ne sme več prodajat brez dodatnega kontrolerja al w/e. Sony pogojuje. Mogoče so zato že pred pol leta prodajali combo :D

Povezava do prispevka

Nimam pojma res

 

Kle mi kaze 3 stvari:

 

CoD: Cold War 93gb [ps4]

CoD: Cold War 226gb [ps5]

CoD: Modern Warfare 166gb [ps4]  -> to je warzone 

 

Pa pr Cold War sploh kampanije nimam updejtane kolkr vidm (pise not installed) recmo da je star file kje k sm igral 1h, sam pol rabs pa se vec diska da ti downloada in instalira patch. Pa ce bi se modern warfare multiplayer igral bi se tisto rabu. Res da fak

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 41 minutami:

Nimam pojma res

 

Kle mi kaze 3 stvari:

 

CoD: Cold War 93gb [ps4]

CoD: Cold War 226gb [ps5]

CoD: Modern Warfare 166gb [ps4]  -> to je warzone 

 

Pa pr Cold War sploh kampanije nimam updejtane kolkr vidm (pise not installed) recmo da je star file kje k sm igral 1h, sam pol rabs pa se vec diska da ti downloada in instalira patch. Pa ce bi se modern warfare multiplayer igral bi se tisto rabu. Res da fak

Drugače se v to zakaj CoD zavzame toliko prostora ne bom spuščal, ampak Cold War PS4 verzijo pa kamot pobrišeš če imaš že PS5 verzijo inštalirano.

Povezava do prispevka

V glavnem to leto edine dve igre neki vredne RE8 in Returnal

 

Demon Souls je sekar ql kot predstavitev in overal tudi itak.. zdaj da vidimo se ra R&C .. prejanji del na ps4 sem gejtal oz sm preigral samo prvi level pol niswm imel vec volje.. za twga nisem neki optimis.. skoraj ga ne bi kupil sam.. ne vem vrhetno ga bom

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...