Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 19 minutami:

nekak tko kot da če ti povem da v GOW tvoj sin umre

ups

 

LP

^^ hehe... Like i give a fuck, če je res al pa ne. Če je logično da umre in je to dobro speljano bo stvar imela svoj efekt če to vem ali pa ne. Zato sem tako tudi napisal, ker tisti, ki jim ni bil Last of Us 2 ok se pizdijo nad twistom v zgodbi in jih ze zaradi tega jemljem z rezervo. Men je bila enka huda in se bom lotil še dvojke zihr. 

Galko reče pred 18 minutami:

 

Na srečo ni popolnoma pravilno podučen :D

 

@kak pazi s takimi, dosti folka dejansko še ni špilalo igrice :) dogovor je da se 2 leti po izidu špila na spoila zgodbe, twistov itd oz se spoila samo v spoiler topicku. 

 

Pa čimprej se loti zadeve, ker je res remek AAA delo :)

 

 

O fak, tako dolgo treba met gobc zaprt? To je huj kot se na novo s kontrolerjem jebat :-)

 

Najprej GoW potem pa kaj drugega :-)

 

Drugače pa shure ne skrbi, to je bil trol mode, nisem ti nič zafukal :-)

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 11 urami:

Drugače pa shure ne skrbi, to je bil trol mode, nisem ti nič zafukal :-)

Lemura d'troll. :D Ena iz naftalina, če se prav spomnim. 

 

Saj jaz načeloma nimam problemov s spoilerji, ampak vsaj v pravi temi, ne pa nekje na random. Nekako tako, ko sem pod random videom za crypto videl major spoiler za Red dead 2. 

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 20 minutami:

a je kdo usposobil remote play na PCju (windows 10)?

 

nek pederski media feature pack hoče imet ta pederski PS remote play app. sem enejblal ta "media features" pa remote play installer še kar teži, da ni naložen media features. marš v 3pm sony.

 

halp.


Katero verzijo win10 pa imaš? Ker media feature pack v nekaterih ni vključen in lahko nastane kar problemček, ja. 
 

Navedek

Supported Operating System:
Windows 10 Home N, Windows 10 Pro N, Windows 10 Education N, Windows 10 Enterprise N, Windows 10 Enterprise N Eval


Dočim normalna Okna, npr. Win10 Home imajo pa že po defaultu ta pack.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 3 urami:

a je kdo usposobil remote play na PCju (windows 10)?

 

nek pederski media feature pack hoče imet ta pederski PS remote play app. sem enejblal ta "media features" pa remote play installer še kar teži, da ni naložen media features. marš v 3pm sony.

 

halp.

tudi jaz ga ne morem usposobiti. ista napaka.

Povezava do prispevka
Ethan reče pred 1 uro:

Dobil v petek Xbox Series X. Bom malo javil prve občutke.... Unieuro v Monfalconu. :)

Mene je tudi kar nahajpal tale E3, Xbox bo zgleda imel res dobra leta. PS zaenkrat zgleda res bolj bogi glede iger. Še dobro da mam velik iger od PS4 za preigrat.

 

Res nevem kaj je s temi zalogami da se nikamor ne premakne. Obljubljali so spomladi pa zgleda da bo res prej jesen tukaj kot bom dobil PS.

Povezava do prispevka

Sem sel zadnjic mimo lokalne trgovine z rabljenimi igrami in konzolami malo firbca past in so imeli rabljen XSX za £630, sem bil samo ho lee fuck. :lol: Sem mislil da se je vsaj glede konzol situacija z dobavo kaj normalizirala pa zgleda da je se dalec od tega.

uredilo bitje BumbleBee
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...