Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

@RebraOGTemu bi jaz rekel, da ti žanr pač ne ustreza. Moji dragi pa je recimo res ful dogajal ta ratchet (ps4 prvi del) in se veseli zdaj tega novega.

 

Enostavno ne gre za tip igre, kjer bi lahko grafično bil tako impresioniran. Druga zadeva pa je, če ti je ta žanr kul, špil pa je še vedno zanič.

uredilo bitje cherry_muffin
Povezava do prispevka
cherry_muffin reče pred 10 minutami:

@RebraOGTemu bi jaz rekel, da ti žanr pač ne ustreza. Moji dragi pa je recimo res ful dogajal ta ratchet (ps4 prvi del) in se veseli zdaj tega novega.

 

Enostavno ne gre za tip igre, kjer bi lahko grafično bil tako impresioniran. Druga zadeva pa je, če ti je ta žanr kul, špil pa je še vedno zanič.

Ja res je, sej js sm isto pricakoval da se bo mogoč moji punci tole dopadl pa isto ni bla neki ful impresionirana 😅 Sva pa igrala ze skupaj God of War in RDR 2 in tam sva res oba uzivala, tako v zgodbi kot v gameplayu in grafiki. 

 

@Weraziel

Kdaj pa se potem pricakuje nek pravi next game game? Zaenkrat je izbira res slaba... 

uredilo bitje RebraOG
Povezava do prispevka

Well js nočm eno in isto skos pisat ampak js ps4 sploh nisem mel, mam pa zdej prek ps+ 80 špilov in sem good za nekaj let

 

Špili delajo bolš, hitreje se loadajo,...

 

Seveda ni nič narobe da vzameš Xbox, samo realno se ne spomnm iz prejšnje generacije deset naslovov na obeh konzolah da so bli za takrat res next gen, bl za kurac se premika gaming industrija razen mal grafično

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 minutami:

Well js nočm eno in isto skos pisat ampak js ps4 sploh nisem mel, mam pa zdej prek ps+ 80 špilov in sem good za nekaj let

 

Špili delajo bolš, hitreje se loadajo,...

 

Seveda ni nič narobe da vzameš Xbox, samo realno se ne spomnm iz prejšnje generacije deset naslovov na obeh konzolah da so bli za takrat res next gen, bl za kurac se premika gaming industrija razen mal grafično

Ma men je na Xboxu ta game pass zelo vsec, placas naročnino dobrih 10€ na mesec pa mas iger vedno dovolj, mislim da se celo vse nove vklucijo v game pass. Poleg tega pa se zanimive xbox ekskluzive prihajajo ven konec leta, pri PSju se pa nic kaj ne premika. Naslednje leto zna bit pestro, letos je pa bolj kot ne zatisje, zato pa mojem mnenju, trenutno ce ze imas next gen konzolo je verjetno bolje imet xbox. 

 

A mogoce kdo ve kje se da dobiti Series X - za prodajno ceno?

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

Mnja sam to so večinoma mnenja od folka, ki so tok strokovnjaki za gaming kot uporabnik @Feget za seks :D

 

Maš klele topic na forumu in ni folk niti slučajno tok navdušen nad špilom kot bi moral biti glede na ocene

 

Kako drugač kaj hendlaš to izgubo zaupanja v meta? Ki vem da sta z že omenjenim neseksualcem verjetno največja zagovornika objektivnosti meta ocen, uno "igrica x meta > n = polica", samo vedno bolj pogosto se tam v enačbo namesto police vrine koš za smeti.

 

A to pač kao caveat da pri določenih žanrih / publisherjih ni čisto safe, al bolj v smislu celo življenje je laž zemlja pogoltni me?

Povezava do prispevka
RebraOG reče pred 43 minutami:

Bols je ze kot pa na PS

Psychonauts bo tud drugje v roku pol leta, Halo je edina kul ekskluziva pa še to men osebno so Bungie Haloti bli ljubši, AOE ne bom igral na konzoli lol

 

Pač razumem če bi blo ful velik izbire, tko je pa tist kar ti bolj sede, to kupš in je to to. Ne vidm sploh velke razlike med PS5 in novim xboxom in zakaj rabmo neki beefat okol tega

 

Ako bi bli God of War, Horizon in Last of Us na Xboxu, bi blo valda bl pametno to vzet

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 35 minutami:

Psychonauts bo tud drugje v roku pol leta

Drugače PS4 verzija tak bo day1. Sicer bo zaradi tega, ker preden je Double Fine prevzel Microsoft so tak preko crowdfunding dobili keš za Psychonauts 2 in tam so imeli napisano, da bo za backerje tudi PS4 verzija. 

 

PS5 verzije nikjer ni omenjene. Samo glede na novo taktiko Microsofta dvomim, da bo prišla. Prejšne obveznosti pač spoštujejo in bojo dali na PS4ko samo zaradi tega.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 6 minutami:

Raj ti naštej eno pravo Xbox ekskluzivo :D

Halo, Forza Horizon 5, Microsoft Flight Simulator, AoE.... to vse pride letos na Xbox. Kaj pa na PS5? 

 

Moj point je da 2021 je porazno leto glede spilov na PS. 2022 bo pa druga zgodba, ce ne bojo spet prestavljal 😅

 

Povezava do prispevka
RebraOG reče pred 19 minutami:

Halo, Forza Horizon 5, Microsoft Flight Simulator, AoE.... to vse pride letos na Xbox. Kaj pa na PS5? 

 

Moj point je da 2021 je porazno leto glede spilov na PS. 2022 bo pa druga zgodba, ce ne bojo spet prestavljal 😅

 

V tem trenutku as in igre, ki so že na razpolago.

Če upoštevamo igre, ki še pridejo je pač mal težko napovedat kaj bo boljše. Sem pa dost zihr, da Sony težkokategorniki (GOW, Horizon, karkoli pride od Naughty Dog etc.) ne bodo neki razočarale, ampak nikoli ne veš.

 

Plus tole:

AMF reče pred 12 minutami:

To niso prave ekskluzive, ker pridejo D1 tudi na PC.

 

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
AMF reče pred 8 minutami:

To niso prave ekskluzive, ker pridejo D1 tudi na PC.

Ja sej pravih Xbox eksluziv skoraj ni vec, večino izdajajo se na Windowse, kar je tak super, sploh ce je se crossplay omogocen. 

 

@DaCapo

Ce si ti ne znas predstavljat to ne pomen da je v vsaki bajti nova igralna konzola pa se gaming PC :) jaz mam dva prenosnika (sluzbenga in osebnega) + igralno konzolo. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

V tem trenutku as in igre, ki so že na razpolago.

Če upoštevamo igre, ki še pridejo je pač mal težko napovedat kaj bo boljše. Sem pa dost zihr, da Sony težkokategorniki (GOW, Horizon, karkoli pride od Naughty Dog etc.) ne bodo neki razočarale, ampak nikoli ne veš.

To se strinjam da Sony-jevi tezkokategorniki sigurno ne bodo razocarali, skoda je samo to da bomo se kar dolgo cakali na njih. Jaz vem da se bom medtem ko bom cakal na te spile, verjetno kratkocasil se na kaksni Seriji X. 

Povezava do prispevka
RebraOG reče pred 4 minutami:

Ce si ti ne znas predstavljat to ne pomen da je v vsaki bajti nova igralna konzola pa se gaming PC :) jaz mam dva prenosnika (sluzbenga in osebnega) + igralno konzolo. 


Ajde, to ti dam prav, čeprav si po moje vseeno v neki manjšini. :) 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 urama:

 

Kako drugač kaj hendlaš to izgubo zaupanja v meta? Ki vem da sta z že omenjenim neseksualcem verjetno največja zagovornika objektivnosti meta ocen, uno "igrica x meta > n = polica", samo vedno bolj pogosto se tam v enačbo namesto police vrine koš za smeti.

 

A to pač kao caveat da pri določenih žanrih / publisherjih ni čisto safe, al bolj v smislu celo življenje je laž zemlja pogoltni me?

 

Ma veš kako je s tem: moram dobiti en filter, katere igrice naj sprobam pri svojem življenskem questu Igrati vse napovprečne SP retail igrice igračke na konzolah. Ker pač nimam dovolj keša da bi si kupil kar vse hite ki izidejo.

 

Prvi opinion maker je tale forum, ker so gor res jaki gamerji in parim članom skor na slepo zaupam, da če bo všeč špil njim bo tudi meni. Drugo imam pol reviewski metascore, če kaka zadeva na forumu ni tok igrana / omenjana. Čeprav sem se že naučil, da so reviewerji vsalo leto bolj u kurcu, bolj je uno da se omeni nek naslov in upa, da ga kak forumaš že igra :D Pa za začetni hype je metascore ocena super, uno ooooo 90+ ima na meti. Tretje za kake res obskurne naslove pa gledam reddit topicke (npr. Best meteoidvanias since 2010 al pa tko), kjer dobivaš pa res noro random mnenja.

 

Dejansko se ful FUL nagibam k temu, da bi imel XboxSX in Gamepass za tool, s katerim lahko sam sprobam takoj ob izidu večino dobro ocenjenih / forumu ljubih špilov. Pa potem kupim physical kopijo od vrhunskih špilov in je to to. Pač da imam Gamepass za en tak mega dobro založen demo store :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 15 minutami:


Ajde, to ti dam prav, čeprav si po moje vseeno v neki manjšini. :) 

Kaj pa vem no, moji znanci, kolegi, vsi ki kaj spilajo, spilajo na igralnih konzolah. Tak da po mojih izkusnjah ste bol PCjasi v manjsini 😅 sej tut jaz sem vcas, v najstniskih letih mel skos gaming PC, sam zdaj mi pa nekak bolj sede kar igralna konzola, pa se do denarnice je precej bolj prijazna. PS5ko/Xbox Series X kupiš za 500€ pa imas mir 5 let, kaj pa PC? Je pa res da nisem nek hardcore gamer...

uredilo bitje RebraOG
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:


:) Kako da ne, jaz imam trenutno 4 v bajti. S tem, da je en res že preveč zastarel, ampak še vedno uporaben. 

To kupis vse kar ti pade v uc za vec kot 5 minut med tem ko raja kupuje laptope. Pogooglaj si, mislim da sem nasel en vir da se za cca 3 laptop proda 1 pc, sam ne dam roke v ogenj za to razmerje. Pa upostevaj da vecino pcjev pokupi corporate svet za pisarne in bos vidu da pc gaming, ceprav dalec od tega da bi bil majhen ali zanemarljiv, v resnici ni tako razsirjen kot to zgleda ljudem ki se piflajo cinebench score latest procov na pamet. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...