Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Saj razumem, ampak laptopov res ne maram. Imam 2 v bajti (sicer že malo starejša :blush: ), ampak jih ne uporabljam in niti jih nikoli nisem. Niti za email, niti za google. Edino enega sem uporabil, da sem lahko DJ-jal, ko smo imeli na vrtu malo večji party (mesec, dva nazaj). Da bi pa dal 3000 € za gaming laptop pa mi na pamet ne pride. Tak sem pač jaz. Kakšne konfiguracije stacionarnih PC-jev imam trenutno, pa ne bom pisal, ker se bo marsikdo samo nasmejal, pa niti prava tema ni to.  
edit: drugače pa: pusti rajo naj uživa. Poznam precej takih. ;) 
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
gojc reče Dne, 9. 7. 2021 at 14:26:

Sem ga moral tam pustit. Kao takoj menjajo samo PS4 kontrolerje <_<

 

BB Update

 

Sem dobil danes nov kontroler !

 

@ke_kit preveri če ti pod statusom piše direktna menjava odobrena. Tam pod sprememba/lokacija.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 21 minutami:

Ja, piše točno to. A te ne obvestijo oni, da lahko prideš po novega? Men ni nihče nič sporočil lol.

 

Ne nič ne obvestijo da lahko prideš iskat novega :rofl:

Opazil sem spremembo in jih poklical ter vprašal kaj to pomeni. 

Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 2 minutama:

Meni je isto začela desna gobica na PS5 gampadu driftat nenormalno v levo. Tako da v streljačini lahko odložim Gamepad na mizo in se slika vrti v levo WTF :rofl:.  

Nintendo je mel ta feature že tri leta nazaj :D

 

Nintendo > Sony

Povezava do prispevka
Navedek

PS5 Controller Stick Drift Troubleshooting Steps
Make Sure Your PS5 and PS5 Controller Are Up-to-Date:Check your controller software by pressing the PS button > opening Accessories > choosing the wireless PS5 Controller. It should be "Wireless Controller Device Software 0210". See How to Update Your PS5
Reset Your Controller: Turn off the PS5 console. On the back of your controller, there's a tiny hole to the right of the Sony logo. Press and hold that down for five seconds using a paperclip or other tool. After that, it will disconnect. Turn on your PS5. 
Disconnect and Reconnect the Controller to Bluetooth: Follow the instructions under 1 to reach your controller settings. Disconnect it from Bluetooth and reconnect it.
Adjust the Triggers: Go back into the controller settings and change the Trigger Effect Intensity - turn it off, then back on again (or vice versa if it was already off)
Clean the Analog Stick: A Sony representative recommended wiping the analog stick (the joint attached to the controller itself) with a soft, dry cloth, like an eyeglass cleaning cloth. They could not recommend alcohol or any cleaning solution be used.
If none of this works, contact Sony.

Če bo komu pomagalo...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...