Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Meh,.. Edino res kul je Wolverine od Insomniaca,.. Nič novega kaj dela Sony Band ,Sucker Punch ali celo Naughty Dog,.. GOW je pač GOW,.. in vemo da bo super in zanimivo da so zamenjali spet zamenjali direktorja,.. in je vedno vredu imeti malce drugačno perspektivo.

Kotor remake -by aspyr?.. bomo videli,..

Ghostwire : Tokyo  ,.. Estetsko zelo zanimivo ampak še vedno ne vem kako se igra tole čudo. Ampak ker je Shinji Mikami tam,.. mislim da bo super.

Nobene res megabombe ampak kat je bilo pokazano je vredu.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Sam fak res pogrešam Sony E3 konference ker tale trailer za trailerjem enostavno ni isto kot da gledaš kako imajo Shuhei Yoshida, Adam Boyes in Shawn Layden nasmeh do ušes ker vejo da so zmagal E3, da ne omenjam najave GoW z orkestrom + zares svinjsko dobra live gameplay predstavitev ki je sledila... Trenutno vodstvo enostavno nima K od karizme ki jo je imel ta trio pa še Gio Corsi ki je hypal Vito, ko jo je Sony že zdavnaj utopil v žlici vode aja pa da ne pozabim še Andrew Housa....

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Točno tako ,.. celo Černijeva asmr nabijanja o arhitekturi so bolj zanimiva kot te digitalne pizdarije ,.. Dejansko moraš gledat live commentary type of shit da ima vsaj malo življenja vse skupaj. Ne rećem da špiči niso fantastični ,.. ampak ja to je kar nekaj.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
horror reče pred 8 urami:

Moram rečt da se kar veselim Alan Wake-a. Muzika je po vseh teh letih še vedno prisotna na playlisti :D

 

 

 

 

Si šur da bo v Remasterju?? A niso zaradi muske moral potegnit iz MS stora in Steama,..?? Upajmo da muska bo,.. Ne vem me rajca mal ,.. ker mi na laptopu laufa precej slabo,..Kar je čudno, ker mi delajo veliko novejši špili zelo tekoče,..  Mogoče,.. 30 ni ravno full veliko,.. in ker ima res ta Twin peaks/Misery vibe me kar rajca. Mah kaj čem,.. Weak Anal sem kar prednaročil,.. Ljudje pravijo da je super,.. in tudi Control imam kar rad... In Remedy piše kar dobre zgodbe,.. Oba Max Payna sta bila zgodbovno zelo spodobna.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Atomic ,.. ni kul da nekaj rabiš da igraš stvar za 80 Evrov,.. mislim ne vem,.. Mislim da tega ne bo,.. Ali vsaj psplusa nujno ne bo,.. kot  GT sports,.. (še zato nisem siguren,.. ker nikdar nisem imel problemov,.. ampak konceptualno mi je mimo totalno,.. Kot da smo Mshit in xtrash) To se ne spodobi za kralja geminga/PlayStation. Mislim da je lame,.. ja FIA crap itd,.. ampak špil se mora dat igrat normalno ,.. četudi ga je treba poganjat na otočiču dalmacije,.. Mislim da imam prav,.. to je slabo. Spet ne vem alo je to baloon test ali antisony proaganda,.. tako da kdo ve,.. ni pa vredu.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
atomic reče pred 26 minutami:

Kwa je fora tega online hejta? Men je leta 2021, tako kot če bi leta 1985, da za mariota rabiš elektriko. 

Ce ni dejanskega razloga, je izkljucno hassle in potencialna skrb za kupca in cisto nic drugega kot power play prodajalca. V 1985 ali 2021 ali 2030. 

Ce smem uporabit primerjavo, ker vem da jih mas rad, je to kot da bi moral bit online za uporabo kamere na telefonu. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
foker reče pred 1 uro:

 Spet ne vem alo je to baloon test ali antisony proaganda,.. tako da kdo ve,.. ni pa vredu.

 

Evo dragi sony buddy, klele maš "antisony propagando" :D Uradni playstation blog:

 

https://blog.playstation.com/2021/09/09/gran-turismo-7-arrives-on-ps5-and-ps4-march-4/

 

Navedek

*These features require internet connection. 

 

Zdej pa odpri blog, stisni ctrl+F pa štej zvezdice :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Ni kul kaj naj rečem,.. Ni kul,.. volan sem dal v karitas,.. tako da verjetno to ni zame,.. ampak GT bo zgledal neverjetno,.. Vsekakor bi bil razpizden,.. Ne vem GT Sports je imel podobne pizdarije,.. jaz bi se pizdil ampak mo GT ne pomeni dosti,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...