Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Dobesedno nic ni skrbi, tudi ssdju ne bo nic hudega. To se zgodi zato da naprava preveri ce je slucajno zmanjkalo elektrike MED shranjevanjem game state-a, kar bi lahko corruptalo game save. V tem primeru bi ga verjetno zbrisalo al pa popravilo s prejsnjim, se mi se ni zgodilo in ne vem. 

Povezava do prispevka

Sem presenečen, da se igračke zgleda kar dobro prodajajo. Ste prodajali kaj od PS5 na Bolhi? Jaz sem imel Spidermana doma od lanskega novembra al decembra in sem mislil, da je to itak mimo in se ne splača prodajat. Pa dam včeraj s heca oglas na Bolho in sem v kratkem dobil 3 sporočila. Samo en je nekaj spraševal, če je zadnja cena... prvi, ki je pisal, pa je napisal: daj pošlji na moj naslov z odkupnino, lp in plačam stroške PTT (ker sem mel napisano, da v primeru nakazila na TRR jaz krijem poštnino).

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Prvi, ki je pisal, pa je napisal: daj pošlji na moj naslov z odkupnino, lp in plačam stroške PTT.

Po tem ko sem bil po systemu "odkupnina, kupec plača PPT" na Bolhi večkrat rejpan kot sosed, ki je tri leta preživel na Dobu, se tega več ne grem. Osebni prevzem, nakazilo na račun ali pa GTFO. Sam forumašu še upam poslat na lep ZS :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče Pravkar:

Po tem ko sem bil po systemu "odkupnina, kupec plača PPT" na Bolhi večkrat rejpan kot sosed, ki je tri leta preživel na Dobu, se tega več ne grem. Osebni prevzem, nakazilo na račun ali pa GTFO. Sam forumašu še upam poslat na lep ZS :D 

 

Jaz še nisem bil nategnjen s tem, ko je rekel, da plača PTT. Ene par iger sem prodal na ta način. Drugače jaz tudi 90% iger prodam preko mnenjalnika, ampak sem dobil totalen občutek, da tukaj Miles Moralesa ne ihče več noben. Osebni prevzem pa veš kako je pri meni :) Kdo pa v mojih koncih kupuje igračke? :D Sedaj sem za hec dal na Bolho, ker v četrtek itak pride Far Cry 6 in ko grem po njega, fuknem še to pošiljko notri.

Povezava do prispevka

Jah mene so res kvalitetno nasrali. Prodajal sem nek proper Gorenje cvrtnik, pa pač se legit zmenim za plačilo po prevzemu itd.

 

Pol pa ženska ni šla prevzet in je po 14 dneh ali koliko že lepo priromalo nazaj k meni. Pa še kar nekaj evrov stroškov je pri vsem nastalo, da ne rečem, da sem itak moral še po cvrtnik se vozit, ko je prišel nazaj na pošto

 

Ne vem, kaj mi je sploh bilo, da sem tako stvar prodajal s plačilom po povzetju, saj sem si sam kriv. Pol sem dal na Bolho s pripisom "samo osebni prevzem" in ga je prišla prevzet neka ženska čez dve uri in je bilo to to 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 7 minutami:

Na bolhi sm prodal par spilov. 

Bp, ker dam nizjo ceno kot 95% sanjacev, na hiperaktiven folk ki poslje po 2+maila ali folk ki bi cincal ne replyjam sploh

 

Nekako tako sem naredil ja. Pogledal ceno ostalih in je en prodajal za 45€, drugi za 35€, jaz sem dal 30€ in dobil takoj 3 osebe. Tbh se mi to zdi pretirana cena in sem mislil, da bom dobil 20€ al mogoče 25€... al jebi ga :D Jaz sem lani decembra dal za njo 35€ :)

 

Ta, ki se je prvi oglasil je ene 20km stran od mene. Ampak se zaradi osebnega prevzema ne mislim vozit tja in nazaj. Upam samo, da ne bo prvi v moji Bolha zgodovini, ki me zajebe in ne bo dvignil pošiljke.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ma ja, jaz tudi sovražim hordanje. Doma imam samo še 1 špil retail, ostalo gre vse čim prej naprej... Nočem nabirat zadev, ki jih potem nikoli več ne pogledam. Par najljubših iger pa imam itak digital al na PC al na PS. Mam filing, da bo kar dober trg za dealat PS5 špile naprej, ko preigram. Osebni prevzem pa je pri meni skoraj nemogoč, ker živim v majhnem mestu in se ne mislim kam vozit, da komu predam igro. Da pa bi ravno tukaj dobil koga, ki želi tisti špil pa je tudi bolj težko. Ne ljubi se mi hodit na pošto, ampak to je enkrat na par mesecev in potem pač riskiram tistih 15 minut en dan.

 

Bomo videli naslednjo priliko, ko obrnem Far Cry 6 kako bo :)

Povezava do prispevka

Zakaj pa enostano ne nucate paypala ko prodajate prek bolhe? Pa se protection mate zraven.

 

Osebo ne kupm nic ce ni prek PP. Ni sanse da nakzem enmu na trr. To je tko najbolj neumna stvar k jo lahko nardis ce kulujes kar kol prek neta. 

 

Vsak dan se ukvarjam z bebci k so nategnjeni od zlobnih arabcev pa bulgarov ko kupujejo shit prek ebaya in nakazujejo bolane dnarje za neke bmwje al pa pologe za najemnine za stanovanja ki ne obstajajo.

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka

Saj jaz tudi nikomur ne nakazujem vnaprej na TRR. Razen folku tukaj s katerimi sem že kaj izmenjal. Pay Pal uporabljam zelo malo in se mi ne ljubi potem še s Pay Pal cashoutat na moj TRR. Tega v bistvu še nikoli niti nisem sprobal narediti. Samo plačal sem kaj preko njih in sicer v tujino. Pri nas si trgovci vzamejo še par € provizije, če plačaš preko Pay Pal-a. Vsaj tako je bilo, ko sem nabavljal računalnik.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 25 minutami:

narest transfer order iz  PP rabis dobesedno 10 sekund. To res ne bi smel bit problem. 

 

ma v slo je malo bolj kislo kot pr vas, provizija je višja, ful manj folka dejansko uporablja, banke včasih poberejo kak čudežen fee, f&f so free samo če uporabiš balance (čeprav če ti je bad na trr ti bo bad tudi f&f)

 

pač za bolha prodajo je paypal res čist preveč high tech in high cost

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

To itak. V kakem času pa potem dobim na račun? Je kaka provizija? V življenju me še kdo ni vprašal, če mi lahko kaj plača preko Pay Pal-a :) Seveda tudi meni ni niti na pamet padlo, da to vprašam fizično osebo.

Iz PP na bančni račun (preko kartice) je zastonj. Traja pa par dni.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 18 urami:

Sem presenečen, da se igračke zgleda kar dobro prodajajo. Ste prodajali kaj od PS5 na Bolhi? Jaz sem imel Spidermana doma od lanskega novembra al decembra in sem mislil, da je to itak mimo in se ne splača prodajat. Pa dam včeraj s heca oglas na Bolho in sem v kratkem dobil 3 sporočila. Samo en je nekaj spraševal, če je zadnja cena... prvi, ki je pisal, pa je napisal: daj pošlji na moj naslov z odkupnino, lp in plačam stroške PTT (ker sem mel napisano, da v primeru nakazila na TRR jaz krijem poštnino).


Jaz sem tudi ravno prodajal moralesa in sem imel oglas na bolhi in forumu gor ene 3 tedne (za 30e, na forumu sem dal nato 25e) pa me ni kontaktirala ena oseba v tem cajtu. Nakar me v ponedeljek kontaktira najprej forumas, se tako rekoc ze dogovoriva za 20e in posto, nato pa se v dveh urah zvrstijo se trije modeli z bolhe. Na koncu pa ga je en prisel iskat tako rekoc na vrata za izklicno ceno, kar je bila verjetno moja top bolha izkusnja do zdaj - 2 uri od kontakta do prevzema brez odvecne komunikacije (pa dam drugace vedno ceno vsaj 5e manj od najnizje). Vmes sem drugace iz firbca/zivcnosti klical goblina in mi je ponudil 25e, kar se mi zdi kul cena in se bom imo v bodoce prej obrnil nanje, sploh ker so mi zdaj zaprli lokalno posto in mam blizje do goblina kot do poste.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...