Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

NixoN reče Dne, 18. 1. 2022 at 18:52:

Sicer kul ampak še ta deal je "nategunski" nad msrp in s poškodovanimi škatlami, mrbit bo Play trznu. 

Ne morem verjeti kako sem prebral kodo za popust...sem ze mislil da gre za zaj####: "Jansavins22"...za crkniti :whistle:

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
urby20 reče pred 12 minutami:

To dobiš brez vsakršnega problema pod to ceno. BB cena je res povsem nerealna. Po drugi strani pa se vsak kupec za tak tv pogaja že v osnovi in je vsakomur jasno, da se noben ne bo prodal za navedeno ceno. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Men je ful bedno, da PS5 nima neke hibernate funkcije, kot jo ima XSeries. 5 iger, ki jih lahko kadarkoli resumaš tam kjer si ostal. Ful pogrešam nek tak feature.

Iskreno ob taki brzini nalaganja špilov je ta feature malo useless. Mislim da sem ene 2x uporabil to funkcijo, enkrat ponesreči :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Men je ful bedno, da PS5 nima neke hibernate funkcije, kot jo ima XSeries. 5 iger, ki jih lahko kadarkoli resumaš tam kjer si ostal. Ful pogrešam nek tak feature.

To bi jz krvavo potreboval ja. Vcasih orav razmisljam ce bi prodal ps pa kupu raje xbox, ampak ga iz principa ne bom dokler ne bo uradno pri nas podprt. Mam poln kurac tega drkanja, naj se jebejo. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 minutami:

Da na hitro vprašam - Unravel 1&2 sta v redu, simpl platforme? To bi moja igrala

Koliko pa ima kaj izkušenj? Pač igrici imata par 'igričarskih' for, ki jih res na izi pogruntaš, če si sicer igralec igrič igračkic, če pa ne, pa ti je teško 

 

That said, moja je določene ugankarske igrice ala Witness prišla konkretno dlje od Unravel. Ful je ponavljajoč špil po ene 1h 

Povezava do prispevka

men se zdi da eni špili podpirajo, da nadaljuješ direkt, kjer si končal, sam ne vem kateri. Mile Morales je bil tak, pa Valhalla

v PS meniju greš na Activity Card od špila pa tam zalavfaš

jz ne uporabljam, ker mi je večkrat špil (Valhallo) sesulo, ko sm tako pognal

 

edit: evo, dokaj hitro

 

Povezava do prispevka

Pri Valhalli bi bilo to mega koristno, se mi zdi, da špil rabi tok do in-gejma kot v PS2 časih 

 

Namreč milijon brezveznih logotov, pol pa še preverja, če imaš kupljene DLC-je in ostalo nesnago, preden te spusti v glavni meni, da lahko zaštartaš igrico, seveda ne pred še enim loading screenom

 

Tako da moram sprobat, če kid666 metoda deluje, dejansko nikoli nisem ta Activity Card sploh čekiral

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...