Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

roamer reče pred 7 minutami:

Kaj pa igre, je kdu kupoval prek spleta k dobiš account in si lahko downloadaš igro potem na svojega? Je to legit ali lahko pride do kakšnega scama?

 

Totalni scam!!!!!! Vse ti pokradejo in bajto zažgejo!!!!!!!!

 

 

Ne, saj ne,hecam se:D

 

Itak, da obstaja riziko, da te na koncu nategnejo. Sem 2x kupil tak (ker je bilo 3x ceneje) in je šlo hvala bogu vse normalno  skozi, samo moraš razumet, da to ni legit in lahko gre hitro kaj narobe. V najslabšem primeru, da ti banajo tvoj originalni račun. Če potegneš črto, se IMO ne splača in raje čakaj na akcije, če nočeš plačat polne cene za igro.

Povezava do prispevka

Delali bodo live service MP RPG shooterje, kar jim je bread and butter in v čimer so baje kar dobri, sodeč po komentarjih od bratov forumašov. Je tudi Sony že potrdil, da so jih kupili zaradi tega. Zdej če ti je ta žanr kul je bil to potem purchase leta :) Če ne je bil pa bolj whatever nigger :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 47 minutami:

Delali bodo live service MP RPG shooterje, kar jim je bread and butter in v čimer so baje kar dobri, sodeč po komentarjih od bratov forumašov. Je tudi Sony že potrdil, da so jih kupili zaradi tega. Zdej če ti je ta žanr kul je bil to potem purchase leta :) Če ne je bil pa bolj whatever nigger :D

Točno to. Imam kolege, ki nažigajo Destiny po stotine ur. Načeloma se vsi strinjajo, da razen kakšnih bednih momentov/obdobij (ko zmanjka stuffa itd.) je izjemna igra z zelo dobro zgodbo (sploh Forsaken DLC so mi vsi hypali, da je brutalno dobra zgodba)

 

Žal nikoli nisem pognal, tako da ciljna skupina tega nakupa lih nisem

Povezava do prispevka

Men gre pa faking neverjetno na kurac kako vse PS špile zdaj pridejo z nekim quality/performance nastavitvam, ko da smo na paraolimpijskem PCju. Pa OK, požrem to, da se niso mogl odločit al da nekdo res rad trpi v 30 fps zato ker ima 90 col TV in so 4k piksli ogabni, samo za vsako igro moreš pogooglat kaj sploh pomeni določena nastavitev, ni standardna ne glede fpsjev, resolucije, RTja, nič. Kdo sploh kaj oprijemljivega dobi od te izbire in zakaj, če že je, more biti potem čist popreproščena in neinformativna.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 28 minutami:

Eh koliko jaz poznam ta forum, bo naslednji Destiny, če bo ps ekskluziva, kar naenkrat 10/10 roba in se bo samo še to igrico igralo in o njej hypalo ter pisalo na forumu. Če bo pa multiplatform pa pač obične smeti.

Hades

Ori Serija

Monster Hunter Serija

Dark Souls Serija

Sekiro

RE8

It Takes 2

Metroid Dread

Hollow Knight

 

Kolk norih ekskluziv ima Sony, ne se jebat.

 

Po drugi strani smetana dobesedno pljuva po Ghost of Tsushima, Days Gone in Spidermanu. Teško je biti multiplatfrom igra te dni, eh ja.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

A se da naresti da imaš dva računa na isti ps5 konzoli (USA in UK) in ti konzola v storu prepozna, da si igrico že kupil v drugi regiji?

 

To je pri Nintendu možno - konzola na različnih štacunah prepozna, da imaš igro že kupljeno in tako ne moreš podvojiti nakupa - da bi po nesreči kupil na usa in europe store.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 48 minutami:

A se da naresti da imaš dva računa na isti ps5 konzoli (USA in UK) in ti konzola v storu prepozna, da si igrico že kupil v drugi regiji?

 

To je pri Nintendu možno - konzola na različnih štacunah prepozna, da imaš igro že kupljeno in tako ne moreš podvojiti nakupa - da bi po nesreči kupil na usa in europe store.

Ne vem ce prepozna da imas spil ze kupljen, mam pa jz tocno tak setup: slo acc za main, us za kupovat. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 5 minutami:

slo acc za main, us za kupovat. 

 

Jaz imam isto kot ti, ampak mi definitivno ne kaže, če grem v EU store, kaj sem že kupil v US store. Niti mi ni logike v tem, ker sta 2 računa in kao dve različni osebi. Tudi če je na enem Playstationu... saj se smatra, kot da je nekdo pač na obisku in igra preko svojega accounta.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

Jaz imam isto kot ti, ampak mi definitivno ne kaže, če grem v EU store, kaj sem že kupil v US store. Niti mi ni logike v tem, ker sta 2 računa in kao dve različni osebi. Tudi če je na enem Playstationu... saj se smatra, kot da je nekdo pač na obisku in igra preko svojega accounta.

Jz tut ne vem ce je to dobra ideja, kaj ce je frend pri meni vpisan da lahko skupaj igrava (uni 2 split screen spili k se obstajata lol :D), jz pa vseeno hocem svojo kopijo? No, oba sistema mata svojo logiko I guess ampak ne bi bil presenecen ce bi smetony pustil da 3x kupis isti spil na enem accu. 

Povezava do prispevka

Ne kaže, jop. Ampak isto kot Arey imam jaz cel kup računov na plejcu: svojega, USA račun za cheap igračke, ženin account plus random guest account, da če pride kolega, da mu fuknem un account za špilat (rip good times, ko je bil dovolj dodaten joypad, zdaj rabi vsak igralec svoj account >.<)

 

Se mi je že zgodilo, da sem kupil neki, kar sem že imel, in sicer Overcooked 2. Obiski, hoteli so igrat dvojko, ker smo enko že obrnili, sem jo na hitrco kupil na SLO storu, ki je bila akcija

 

Pol pa se spomnil, da sem kupil že na USA neki cajta nazaj v drugi akciji x) A jebiga 

Povezava do prispevka

Precej odvisno. Jest vidim recimo vse. Zdej na PS5 je še lažje, ko določiš account, da je shared in je še boljš kot na PS4, ko si drkal neke primary account itd...

 

Jest pa frend imava že leta tako. Jest plačam PSN+ in igre. Na njegovi konzoli sem vpisan in dal sem sedaj na PS5 shared (prej primary na ps4) in on lahko s svojim accountom na svoji konzoli dostopa PSN+ se pravi igra prek neta, igrava igro, ki sem jo kupil oba hkrati istočasno online. Tko da dajeva 50/50 za psn+ naročnino in za igre.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...