Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Arey reče Dne, 26. 5. 2022 at 13:35:

Manj ekskluziv kot je, boljše je za vse (razen stipeta).

Jah ni cisto tako niti ni priblizno tako. Recimo ravno Returnal je tak primer, kjer brez da bi jih sponzoriral Sony nebi dobili tako kvalitetnega izdelka. Sponzoriral jih je pa v zameno za ekskluzivnost. Torej je za vse dobro, da je igrica bila ekskluziva.

Povezava do prispevka

Sej timed exclusives zarad mene so lahko, sam naj se pove da bo cez eno leto zadeva na voljo vsem pa sko all good. Mam dost stvari v lajfu da lahko pocakam :D Ampak ja, fair point. 
Ceprav na konc tut nvidia sponzorira deve, ne vem pa kaksne so razlike med soni in nvidia sponzorstvom. 

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 1 uro:

 

navaden state of play, ne se hype-at :D pa še ob polnoči...bljak... bom zjutraj pogledal

Navedek

Nearly 30 minutes of announcements and updates from the world of PlayStation.

 

We’ll have some exciting reveals from our third-party partners, plus a sneak peek at several games in development for PlayStation VR2.

Bo že Nibellion zjutraj povedal, če je blo kaj fajnega.

Povezava do prispevka

Vem da je long shot ampak ...

 

Pozna kdo koga, ki pozna koga, ki ima PS5 digital naprodaj - nov, za razumno ceno seveda.

 

Če pa rabi kdo disk verzijo za razumno ceno 499€ pa lahko jaz zrihtam 🙂

 

Jaz sem se pač odločil da imam raje digital. Da prihranim komentarje češ zakaj ne vzamem disk verzije če je na voljo 😄

Povezava do prispevka

Playgame-u se je odpeljalo. Mi ga je ponudil za 650€ pa sem se mu zahvalil za prijaznost :)

 

Razumem da bi vsak rad zdaj izkoristil to pomanjkanje, samo 250€ profita na konzolo je pa požrešnost ...

uredilo bitje sherc
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 8 urami:

Kaj igric in konzol ne mislijo podražit zaradi ukrajincev?

 

 

 

Ja, ce zivis v Rusiji.

 

Ampak ne se sekirat, ker imas potem dostop do Call of Duty 15 Special Operation, z Nextgen grafiko in totalno realisticno fiziko poskodb in eksplozij ruskih tankov.

Povezava do prispevka

A se spomne kdo, če so kdaj že bili resnični taki leaki? Je že večkrat blo kao seznam iger na prezentaciji leakan. Zgledal na hitro naret iz worda na koncu pa kar drugače vse skupaj blo.

 

Drugače pa jaz mislim, da God of War Ragnarok tak zna svoj State of Play met.

Povezava do prispevka
fric reče pred 14 minutami:

 

Bloodborne remastered is coming to PS5 in August 2022 and PC in Q2 2023

“It comes with a wide range of enhancements including 60 FPS, native 4K resolution, and Ray traced reflections” Bluepoint Games is leading the development with Nixxes Software.

https://t.co/XlBMrfM453 https://t.co/Kr1BaXFNGa

Spoiler

klikni na link (blog.playstation.com) ter poglej datum :D 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...