Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

jaz sem najprej prebral "true natural" in sem bil ful happy, uno o lej še en ki fura extra šumo in hodi na nudistično :D 

 

jah nič, tipo bo moral postati par RL fotk pokrajine / hiše / ženske iz ZDA, sicer je tudi uradno AE od brezposel anglistov uporabnikov Slincha ali Čenirja ali pa kar obeh na skupnem gay troll accountu

Povezava do prispevka

 še vedno niste produciral en sam dokaz popinov v špilih, ki niso povsem open world. Glede na to, da je to tak problem te generacije in vaš glavni argument, da bo ps5, ki bo 40% slabši od najmočnejše konzole na svetu, trgal gate?

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka

Ampak to je lenost in smrdljivost avtorjev. God of War, Last of Us in Days Gone teh problemov nimajo. Pri lenuhih, ki iger ne optimizirajo pa bi že najpočasnejši ssd na svetu rešil te probleme. Tako da še vedno ne vidim point fake super ssdja od ps5.

 

 

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 19 minutami:

6fx6ZXWh.jpg

Itak bodo na reklamnih panojih zaključnega turnirja PS5 bannerji...tko kot je bilo za PS4

 

bomo pa avgusta videli še nekaj nenajavljenih 1st party špilov, Sony je zadržal kar nekaj materiala ;)

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Pizda ta kekit stari moj.. vedno uleti z izjavo tip trolla.. a sam je najvecji troll na mn3ju hehe

 

@Gatsu playstation je itak standard sponzor CL.. to ni nic presenetljivega.. sam kaj ki vi ne gledate nogometa

 

@Mefisto najprej ssd, brez nalagalnih casov, pol nek mumbojumbo da bo zaradi ssdja boljsa grafika... pol da bos lahko kot lih hitreje letel cez celo mapo, zdaj so pop ini.. kaj si se ne bodo izmislili tej funboysi...

 

Ps5 bo imel samo dve stvari jacce.. vec funboyev in boljse ekskluzive in se za to drugo nisem siguren

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Dobro zdaj sem prav moral it pogledat definicijo trollinga..

 

Tam pise da je to nekdo ki ustvarja nalasc neka nasprotja in pac prca..

 

Dobro sej mefic je itak troll.. sam ti si tudi.. ti si troll hunter in tudi posledicno troll haha tudi ti si nek contrarian stari moj.. sam ki nikoli ne vstrelis prvi.. vedno cakas, da kdo kaj rece kar se ti zdi neumno in pol zacnes trollat.. anyway.. mene ne moti, ni mi panike, sej je smeh.. samo si troll, dobro nisi najvecji na mne to sem preturaval v smehu.. samo si master lurking shady troll =)))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 48 minutami:

Dobro zdaj sem prav moral it pogledat definicijo trollinga..

 

Tam pise da je to nekdo ki ustvarja nalasc neka nasprotja in pac prca..

 

Dobro sej mefic je itak troll.. sam ti si tudi.. ti si troll hunter in tudi posledicno troll haha tudi ti si nek contrarian stari moj.. sam ki nikoli ne vstrelis prvi.. vedno cakas, da kdo kaj rece kar se ti zdi neumno in pol zacnes trollat.. anyway.. mene ne moti, ni mi panike, sej je smeh.. samo si troll, dobro nisi najvecji na mne to sem preturaval v smehu.. samo si master lurking shady troll =)))

Troll je nekdo, ki se pretvarja, zato da flejma folk in dobi reakcije (to kar dela Mefisto, ko se igra psihopata in brez kakršnegakoli razloga jebe folk v glavo). Jaz ne počnem tega. Jaz reagiram pristno, brez nekega pretvarjanja.

Tisto kar sem pisal zgoraj mislim resno.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 44 minutami:

Ja ma pol klikne ker se vedno verjame vate

Ma večinoma, ker me zanima, če je napisal kej zanimivega. Drugače sem ga dal na ignore, ne ker bi me motilo tole njegovo osnovnošolsko podjebavanje, ampak ker ne doprinese absolutno ničesar k katerikoli debati, razen omenjenega osnovnošolskega flejmanja, in mi paše, da ne rabim vedno znova brat istih neumnosti. Isti kurac kot Sadhu je ratal. Katastrofa.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Dobro sej ql. Pol treba upostevat faktor pristnosti. Okej. Vzeto v znanje.

 

Drugace pa so pokazali tudi kako izgledajo nove skatlice za retail. Ne da sw mi iskat slike ker sem na mobitelu. Naj najde kdo drug, ce se mu da. Ful so podobne sedajsnjim, sam namesro plavega roba na naslovnici imajo belo.

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...