Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Končno prišel do PS5. Priklopim, dela ko puška. Kul, naložim špil. Dela. Eeee... What the actual fuck? A za igranje prek interneta je dejansko 2023 še potrebno plačevat? Ob tem da dam za špilo 80 EUR? WOT!! Fuknem vse skup v smeti in grem nazaj na master race. 

 

Ne me je.... 

  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
Ripper reče pred 1 uro:

Končno prišel do PS5. Priklopim, dela ko puška. Kul, naložim špil. Dela. Eeee... What the actual fuck? A za igranje prek interneta je dejansko 2023 še potrebno plačevat? Ob tem da dam za špilo 80 EUR? WOT!! Fuknem vse skup v smeti in grem nazaj na master race. 

 

Ne me je.... 

True master race je igrat na konzoli, ampak ne plačevat za online, ker si giga chad, ki igra samo SP igračke 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 2
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Navedek

Sony's PSVR2 is not doing well. IDC's 

 expects sales of just 270,000 units by the end of March. "I suspect a price cut on the PSVR2 will be needed to avoid a complete disaster," he says.

pa še novica iz Avstralije (uradna stran PS)
Image

 

Seveda fake

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

osebno bi raje videl, da Sony vlaga malo več v singleplayer špile kot pa v PSVR2, ker se mi še vedno zdi prevelik gimmick

 

pa da dobimo nekaj kar ima veze z Bloodbornom, naj bo to Remaster, Remake al pa nadaljevanje, za kaj takega bom dal takoj keš, za PSVR2 pa bi mi moralo konkretno manjkati materiala za igrat, da se za to odločim

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 5 urami:

Ma problem je samo to, da je tudi PSVR2 še vedno prevelik gimmick - kdo bo to masovno kupoval, vas prosim.

Ko bo zadeva wireless, v velikosti sončnih očal in s ceno 200€ max (glede na to da rabiš tudi konzolo), se bomo lahko pogovarjali - do takrat pa bo to stvar samo največjih zanesenjakov.

Igre rabimo predvsem. Trenutno je za ps samo GT7. Njihov drug "system seller" ki je na škatli je horizon kjer 90% časa plezaš, gledaš steno in sploh ne igraš horizon. Reskin od tiste stare vr climbing igre je.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 12 minutami:

Igre rabimo predvsem. Trenutno je za ps samo GT7. Njihov drug "system seller" ki je na škatli je horizon kjer 90% časa plezaš, gledaš steno in sploh ne igraš horizon. Reskin od tiste stare vr climbing igre je.

 

Ma jaz mislim da niti igre tu ne bodo pomagale - enostavno je vse skupaj predraga zajebancija (1200€ za setup) in preveč nepraktično, da bi bilo zanimivo za mase.

Če jaz, ki sem zanesenjak in povrh še GT7 fanatik ne razmišljam sploh da bi nabavil, kje bodo bakice in mamice to kupovale vnukom, sinčkom ipd. - teh ne boš prepričal z argumentom "resda je 1200€, ampak veste, še vedno je to najcenejša vstopnica v high end VR" :D

 

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 4 urami:

Ma jaz mislim da niti igre tu ne bodo pomagale - enostavno je vse skupaj predraga zajebancija (1200€ za setup)

1200 ze, sam nekateri si lastimo ps5 2 leti, tko da 1200 nima neke teze ker je bl 6cto, kar je cena playke, kar je whatever

 

1680030481279958.jpg.5e1869d1a373611f559dbe5d0a6bff3a.jpg

Zdaj na pcju bi tle na yugu stregli zadevi malce drugace you see.. ce bi sel v te vode bi najbrz sam segel po indexu in potem bi sestavljal rig da res posili ta ocala do maxa ker drugace ne gre ko imas izbiro, sam to bi blo potem od oka jurcka za ocala in se ene 2-3 jurcke za komp

 

Tle bi mel bolel ce bi se na speglih nabiral prah, tko me pa boli :D 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Jz mislim da je cena še najmanj, tist kabel pa gigantska čelada pa skakanje po sobi ko zgledaš kot prizadetek je največji problem. Meta Quest 2 je bil tok popularen ker je bil tok pocen da je bil kul za gimmick mesec al dva, pol pa, vsaj meni, ni blo več zanimivo. Pa tut MQ2 je na trgu že kaj, 2 leti, in so prodali 20mio divajsov. Definitivno ne zanemarljivo, ampak premalo zaenkrat. S tem da je ornk podhranjen.

Definitivno bo treba res FUL dober software deliverat da bo zadeva vsaj približno zanimiva, pa tut takrat IMO ne bo dosegla nekega huge mass appeala.

Povezava do prispevka
gojc reče Dne, 29. 3. 2023 at 18:40:

 

Je kar hvaljen špilčič in VO je Geralt iz Witcher...

Šit kaj je to ena igrica, smrdi po precejšnem nespoštovanju strojne moči in tehnoloških presežkov Sony Playstation 5. A si lahko vsaj gay podgana?

 

Ta VR pa ne vem, zadnji, ki sem ga probal je Vive 2 pro in je še kar najbolj blizu simulaciji krta. Od leč naprej je vse vsaj štengo prenizko, ja ful dobr videt sliko z globino in gledat naokrog po avtu, ampak navlečeni smo na super ostre HDR slike diagonle meter in pol plus, v VRu pa gledaš neko zablurano sliko. V avtu vidiš jasno cesto direktno pred tabo, vztratno in stransko ogledalo sta low res megla, če ne pogledaš direktno v niju, kar nekak ni najbolj športn manever.  V situacijah kjer so maš ostre ful kontrastne vire svetlobe leče počnejo gluposti in delajo razne čudne lome itd.

 

Pa jebo mast da Sony ni nek briljanten prodajalc produktov, kot je konkurenca invalidna ali nezainteresirana. Kle mate VR set, eno half ass igrico smo naredil zraven pa dve študentki v marketingu sta dobili 300k (yenov verjetn) budgeta , to ni šans da ne bo mega uspešno.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...