Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče pred 51 minutami:

proper mikrofibra ne pa nek žakelj za krompir pa bo

 

Mah, načeloma če se mačka odloči uničit, bo uničla. Sem pa tega nabavil par tednov preden sta mi padli v naročje, sicer bi tudi šel v kak bolj cat-resistant material.

Povezava do prispevka

 

Kočevc reče pred 1 uro:

Odstranis kremplje pa je

 

To je ful brutalen in barbarski poseg. Maček rabi kremplje. 

 

Praskalnik in drevesa zunaj so čisto dovolj. Ga pa seveda moraš kot mladiča navadit kaj lahko in kaj ne.

Isto kot s česanjem.

Slabo vzgojeni mački pač.

Zdej je pa itak že prepozno za prevzgojo.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Dosti ljudi dobi mačke iz ulice, kjer nimaš opcije vzgajat mladičkov, ampak dobiš že neke mid-tier izoblikovane muce. Kolikor poznam Slincheva muca, sta oba neka pritepenca iz ulice, ki ravno nista poznala koncepta gosposkega praskalnika :D 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 20 minutami:

Ker nisem ravno tehnicno podkovan glede teh zadev, a je komu jasno, zakaj sta mi oba kontrolerja nehala delat na pcju? Na PS5 vse fino fajn, na kompu pa ali ne delata, ali delata po svoje. 

 

Ej meni se podobno dogaja in nimam pojma zakaj ... 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Ker nisem ravno tehnicno podkovan glede teh zadev, a je komu jasno, zakaj sta mi oba kontrolerja nehala delat na pcju? Na PS5 vse fino fajn, na kompu pa ali ne delata, ali delata po svoje. 

 

Uporabljaš preko DS4Windows? Mogoče so kaj zjebali pri kakem updejtu. Sicer nisem nikoli sprobal, ker ne igram več nič na PC, sem pa kar dosti prek DS4 in ni blo problemov, Dualsense pa še nisem priklapljal.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

 

Uporabljaš preko DS4Windows? Mogoče so kaj zjebali pri kakem updejtu. Sicer nisem nikoli sprobal, ker ne igram več nič na PC, sem pa kar dosti prek DS4 in ni blo problemov, Dualsense pa še nisem priklapljal.

Nimam pojma kaj je ds4windows. Vtaknem kontroler v usb na kompu in spilam monster hunterja in to je to :D

 

Zdaj ze par dni pa ne gre vec

Povezava do prispevka

Win 10 al 11?

Sistem ti zazna? 

 

Meni je bo delalo, zdej sm pa na dopustu pa ne morm probat

Mi je pa neki zatezilo za update, v bistvu sm si mogu od Sonya dat nek firmware updater na pc, da mi je povedu da je moj ds up to date... 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

300ur mh je slo brez tezav. Zdaj pa ni sanse. Zacne normalno, pol pa dolocene tipke ne delajo, pol pa cisto neha delat. 

To furaš igro verjetno preko Steama? Probaj se tam kej poigrat v nastavitvah za Joypad. Men je tudi nehalo delat pri eni zadevi, ki sem jo fural izven Steama. Pol sem enkrat pognal Steam in mi je sfukalo raw podporo izven Steama v Windowsih.

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 25 minutami:

Win 10 al 11?

Sistem ti zazna? 

 

Meni je bo delalo, zdej sm pa na dopustu pa ne morm probat

Mi je pa neki zatezilo za update, v bistvu sm si mogu od Sonya dat nek firmware updater na pc, da mi je povedu da je moj ds up to date... 

Win 10. Zazna ga, dela normalno kakih 10min, pol pa vedno slabše, pol pa neha delat.

 

@ke_kit prek steama ja, sej sem ze vse sprobal, pa vedno isti k. Jaz itak samo MH spilam na kompu

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...