Skoči na vsebino

[uradno] Indie zakladnica


Priporočeni prispevki

Arey reče Dne, 6. 6. 2020 at 19:29:

Sem prisel update postat ki nobenega ne zanima pa vseeno :D

White palace z unim honeycomb powerupom ni bil tezek, sam tecen. Ene par predelov me je kr matralo, vecinoma pa je blo fajn.

Naredil sem se un quest z rozo, ene parkrat sem failal in sm mislu switch fuknit v steno, tecen quest :D

Zdej probam dobit vse maske, samo VALDA sem pozabil kje vse sem jih ze dobil kar pomeni celo zurko backtrackinga. Na sploh ta endgame je tko/tko, pomoje je HN prvi spil k mi je res tok kul da se mi ga da igrat dlje kot do prvega konca.

Sem pa na YT ze par mesecev nazaj vidu zadnjega bossa in dvomim da se mi bo dalo tisto delat.

Mi je pa overall nor spil, prov zal mi je da se blizam koncu ker ne vem kaj bom se igral ko ga koncam.

 

To sploh ni endgame. Pač to je normal konc.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

 

 

Navedek

• Lake is a unique game experience: a fusion of traditional story-driven point & click adventure, free-roaming driving sim and modern narrative adventure.
• Players can be part of an interactive story that doesn't shy away from slice-of-life themes, and narrative options are never presented in a black-and-white way; one choice will not feel better than others.
• Players have the possibility to shape the main character's story through refined branching narratives.
• Each player will have their own unique playthrough thanks to intricately branching narratives.
• Lake will feature 3 different endings based on the player's choices.
• Lake is a game of second chances: the main intention is to provide a relaxing experience for exploring the world and its inhabitants. If a player chooses a certain dialogue option, they will always be able to correct any 'mistakes' they may fear they have made in their choices. Lake is not a game you need to play with a walk-through in hand.
• A beautiful environment players can drive through.
• Set in the pre-digital 1980's, Lake offers a break from today's ever-connected, never- alone society.

 

Proti koncu 2020

https://store.steampowered.com/app/1118240/Lake/

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Introducing PlayStation Indies and a day of captivating new games

 

I’m pleased to formally announce the PlayStation Indies initiative. With PlayStation Indies, we hope to spotlight and support the best of the best indie games being published on PlayStation and the entire indie community as a whole. Our goal is to make PlayStation the best place to develop, find, and play great indie games.

- Shuhei Yoshida

 

Today, alongside news of the PlayStation Indies initiative, we’re happy to debut nine imaginative and exciting titles coming to both PS4 and PS5. Stay tuned throughout the morning for these reveals, which we’ll gather up here once they’ve all concluded. Can’t wait to hear what you think!

 

            July 1 Indie Reveals

 

  • Worms Rumble brings real-time multiplayer action to PS4 and PS5
  • Haven is a chill co-op adventure coming to PS4 and PS5
  • Introducing Carto, a charming, innovative puzzle adventure coming to PS4
  • Hacking-themed platformer Recompile is coming to PS5
  • Where the Heart Is: A narrative adventure between truth and fiction, coming winter 2020 to PS4
  • The recursive world simulation & puzzle-making process in Maquette
  • Action platformer F.I.S.T: Forged in Shadow Torch coming to PS4
  • Introducing PlayStation Indies and a day of captivating new games
  • Heavenly Bodies is coming to PS5 and PS4
  • Explore ambiguity in Creaks, coming to PS4 this summer

Za ta Maquette sem že mislil nalimat trejler, zgleja kul

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Ma težavnost te igre je realno malce overrated. 

 

Prvi svet je res enostaven. Varianta ene 3-5 poskusov na bossa, da ga narediš

 

Drugi in tretji svet zategneta težavnost. Parkrat se zabiješ v zid, ampak enkrat ta zid prelomiš in gre dalje

 

Sledi še sub-final in final boss. No. Ne bom nič spoilal, ampak ja :D

Povezava do prispevka

Meni se zdi pa res svinjsko zajeban. Prvi svet je bil meni ravno prav zajeban, potem pa postane too much. Tisti zeleni dragon je sploh insanity, bi rabil ene 10 življenje, da bi se sploh lahko postal doable :)

 

 

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 3 urami:

Ma težavnost te igre je realno malce overrated. 

 

Prvi svet je res enostaven. Varianta ene 3-5 poskusov na bossa, da ga narediš

 

Drugi in tretji svet zategneta težavnost. Parkrat se zabiješ v zid, ampak enkrat ta zid prelomiš in gre dalje

 

Sledi še sub-final in final boss. No. Ne bom nič spoilal, ampak ja :D

 

Jah to velja zate ki drugač kar dost igraš 2d ploščade - mislim da si tud Celeste veliko igral tud na višjih težavnostih. Sam pa igram v tem stilu več al manj samo metroidvanie in sem naprimer po hitrem postopku obupal na white pallace v Hollow knight... Mislim da sem igro končal na ene 103% Imam potrpljenje za souls igre nimam ga pa za ploščade tako 2d kot 3d... Kako slab sem v ploščadenju v Destiny 2 pa ve Bitsu :D

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Saj bomo videli. Kolikor te poznam, boš vseeno užival in končal 

 

Je pa drugače Cuphead tudi zahteven po ploščadni ravni, to se kar pripravi. Oziroma ta zeleni dragon, ki ga omenja Mefisto --- tam je ploščadenje res ekstra težko, ker sploh ne moreš gledat, kam skačeš, ampak moraš dobesedno po ritmu it, ker moraš bit skoncentriran na druge stvari, ne pa na ploščadi

 

Oziroma moraš uporabit en za to situacijo OP powerup, hehe. Ampak odkrivanja optimalnih powerupov pa ti ne bom spoilal, priporočam pa resno pozornost pri tem, ker do konca igrice mislim da ne odkleneš vseh, tako da res pazljivo prebiraj opise powerupov in varčno kupuj tisto, kar se ti zdi uporabno. Če v danem momentu ne rabiš ničesar, raje ne kupuj, čeprav se zdiš zato depriviligiran :P. Se bo že pokazala potreba 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...