Skoči na vsebino

[uradno] Indie zakladnica


Priporočeni prispevki

golf story je tko mega underrated :D Res odlična igrica

 

jst sm obseden s tem od kar sm igral mario tennis za gbc, k je men bolano hud rpg hibrid. isto modus ma tud mario golf za gbc. Uglavnem tale sports story pretty much zgleda kot killer app, ki ga je switch rabu :D

 

Aja ta je bil pa sploh bolan špil:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Mario_Tennis:_Power_Tour

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
Chenier reče pred 22 urami:

Zelo bi mi sedlo igrat še kakšno 2022 metroidvanio (s fiksno mapo). Kaj je kaj najboljšega izšlo?

Definitivno Ender Lilies,Astlibra Revision in pa F.I.S.T. Forged in Shadow Torch so definitivno top 10 metroidvanie.

 

Sploh prva je top.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Nedavno sem čisto po naključju odkril, da je bil Rogue Legacy 2 izdan tudi na Switchu, čemur je sledilo bliskovito prekršenje lastnega naumljenega pravila o čakanju na fizične izdaje, ker se mi je že nekaj časa luštal en proper roguelite. Špil je bomba in točno to kar sem iskal: odziven, tekoč gameplay s pestrim naborom opcij in stilov, bogat progrešen, za nameček pa še presenetljivo globoki liki, ki so sprva delavali izključno kot goofy pomagači s throwaway humorističnimi one-linerji. Po slabih 40 urah sem dosegel lušten zaključek, ki seveda pušča odprt endgame in seanse NG+, a hkrati ne budi slabe vesti, da boš brez nadaljnjega grindanja ob pravo končno katarzo. Edini pravi minus je, da je Hades tako divje premaknil meje žanra, da pač v primerjavi z njim večina iger znotraj in zunaj žanra potegne kratko.  Sicer pa vsekakor priporočam.

 

Povezava do prispevka

<3 

 

Hypam to igro že nekaj časa, pa nobenega ne navdušim (ker ni na PS5, lp Kočevc). Jaz sem se res zabaval med igranjem, zdela se mi je taka good old igračka, ne vem, kako bi jo boljše opisal. Hades se mi je zdel kljub goofy momentom dosti bolj resna igra, dočim je Rogue Legacy 2 je pure zabava z zelo raznolikim roasterjem likov in odbitimi ključniki, ki redefinirajo igranje stopnje. 

Povezava do prispevka

Zgleda da še en nov retail release igrice Celeste

aka certificiran čamir 2018 GOTY 

aka certificiran 9/10 čamir beležnica release

aka pixel gnusač of your dreams

aka Galkotova najhujša nočna mora

aka verjetno najboljši pure 2d platformer post Mario 

 

Tokrat z DLC-jem verjetno nasnetim na disk

 

https://www.fangamer.com/collections/celeste/products/celeste-deluxe-edition-game

 

Celeste_DX_explodedview_setup5-switch.png?v=1674665855

uredilo bitje Chenier
Povezava do prispevka

pa samo 35 € navadna izdaja. 

 

hja nič ne, se bo počasi treba odločit, če se bo delala še Switch pixel retail kolekcija, se mi zdi da na to mini drkađijo dejansko pašejo.

 

manjši ninja twist: Switch ima OGROMNO pixel retail izdaj... od katerih jih je pa kaka polovica zelo limited. IMO pridem na kakega jurja, če bi želel vse bomba pixel naslove na switch kartušah :(

Povezava do prispevka

hehe lahko lahko :D 

 

ne switch mi je drgač res kar zelo pixel friendly naprava, ful lepše izgledajo... pa tudi k ful žanrom, ki so bolj pogostokrat v pixlih (metrodvanie, rogueliti, razne arkade itd) se mi zdi da portable konzola FUL lepše paše kot v nek dnevna soba beast PS5 setup :) 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 36 minutami:

pa samo 35 € navadna izdaja. 

 

hja nič ne, se bo počasi treba odločit, če se bo delala še Switch pixel retail kolekcija, se mi zdi da na to mini drkađijo dejansko pašejo.

 

manjši ninja twist: Switch ima OGROMNO pixel retail izdaj... od katerih jih je pa kaka polovica zelo limited. IMO pridem na kakega jurja, če bi želel vse bomba pixel naslove na switch kartušah :(

Kaj pa so ti kaj gnusači of your dreams, ki bi si jih kupil? Predvidevam da Celeste in Dead Cells, imaš še kaj namišljeno, da bi padlo, če se za to odločiš?

Povezava do prispevka

Mimogrede, za med pogovor o mišicah in gnusačih, zunaj so nominacije za IGF 2022, torej nekako največje nagrade v svetu indie iger: https://igf.com/finalists-and-winners 

 

Vedno se najde še kaj carskega na IGF-ju. Mene je spet spomnilo na Betrayal At Club Low, moram igrat. Nova igra Cosmo D-ja, enega bolj proslavljenih avtorjev trash iger 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 uro:

Kaj pa so ti kaj gnusači of your dreams, ki bi si jih kupil? Predvidevam da Celeste in Dead Cells, imaš še kaj namišljeno, da bi padlo, če se za to odločiš?

 

Pač ta veliki indy hiti, tkole na prvi uč, če mal pošpegam po Top lestvicah:

 

- Stardew valley

- Enter the Gungeon

- Hotline Miami 1 in 2

- Celeste

- Dead Cells

- Octopath Traveler

- Rainworld

- Blasphemous

-Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

- Vampire survivors

- The Messenger

- Baba Is You

- Stephen's Sausage Roll

- Towerfall Ascencion

- FEZ

- Hyperlight Drifter

- Papers, Please

- Return of the Obra Dinn

- Axiom Verge

- Broforce

- Norco

 

Pa ziher je še celega fuka ostalih...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...