magični kralj Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 Konec igre reče pred 11 urami: Sladkokusci tega foruma, a mogoče veste, kdaj bo Mina: The Hitter jutri na voljo za igranje na Switchu (2)? Bom vzel Switch verzijo, da bom lahko še handheld igračkal zdaj Navedek Povezava do prispevka
Gatsu Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 Sem malo igral demo in je igra tako retro da nima nobenga ingame tutoriala za nobeno stvar, še dobro da sem v nekem davnem trailerju videl da če držiš skok skočiš pod zemljo in tako prečkaš ovire pod zemljo. Je pa res da obstaja manual v osnovnem meniju. Hkrati pa ne vem kako iz igre prideš nazaj v ta meni brez da jo zapreš lol Navedek Povezava do prispevka
Konec igre Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 Igram finalno verzijo — in valda na 85 inch screen, ne kot nek pixel softič na handheld! Sem še v uvodni coni, tako da še nimam nič za komentirat @Gatsu v final verziji imaš tutorial. Prideš do zaslona, kjer ne moreš naprej, in ko greš na prejšnji zaslon, stoji tam nek debel forumaš in ti pove, da si tudi on želi bit Hollower kot ti, da bi lahko skočil pod zemljo Navedek Povezava do prispevka
Gatsu Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 Tole igrat na 85 inč tvju mora bit pa res balzam za oči 2 Navedek Povezava do prispevka
Konec igre Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 Gatsu reče pred 2 urama: Tole igrat na 85 inč tvju mora bit pa res balzam za oči Meni zgleda dobro. Sem vzel na Switchu, ker sem mislil, da bom več igral handheld, zdaj pa v bistvu že celo jutro igram na TV. Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 Dejte mal opisat igrco, da si ne spoilam kaj z videji in rivjuji. Kaj je to, kako se igra, kaj je point Navedek Povezava do prispevka
Konec igre Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 Buzzkill reče pred 20 minutami: Dejte mal opisat igrco, da si ne spoilam kaj z videji in rivjuji. Kaj je to, kako se igra, kaj je point Igra se ful zgleduje po starih Zeldah (obviously) Na začetku zbereš eno od treh orožij, nato pa greš screen-to-screen in rešuješ platformske izzive (skakanje), battlaš enemyje, koristno porabljaš health flaske (funkcionalno se lahko pozdraviš samo midbattle, flask te ne pozdravi, če ga uporabiš izven combata, malo spominja v bistvu na Bloodborne s tem, ampak da namesto da dobiš health nazaj z battlanjem, ga dobiš s flaskom), maš nek muveset, malo Souls mehanik aka če crkneš 2x zgubiš stuff etc. Drgač pa klasika teh dobrih open worldov, ful dober sense of discovery, skos nove pizdarije, dobro povezan svet, ful organsko odkrivanje oziroma lahko greš v težje predele takoj, če si jak, ful gradnje mehanik — recimo že v tutorialu moraš sam nagruntat, kako se moveset kombinira med sabo, sicer ne moreš naprej V bistvu si lahko tako predstavljaš Leta 1993 ali kdaj je Nintendo naredil A Link to the Past Mino si moraš predstavljat, kot da bi se Nintendo odločil, da iz nekega razloga ne bo šel nikoli v 3d, ampak bo serija Zelda vedno top down pixel igra, ampak ker je Nintendno Nintendo, bo vsaka iteracija, vsako nadaljevanje vseeno jače, bolj dodelano itd. No, Mina je ta 2026 verzija A Link to the Past 4 Navedek Povezava do prispevka
Gatsu Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 Edino težavnost platformanja je imo v Mini že v štartu kot v Link to the Past ko flipaš svet. Navedek Povezava do prispevka
Tijuana Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 (urejano) Konec igre reče pred 4 urami: Igra se ful zgleduje po starih Zeldah (obviously) Na začetku zbereš eno od treh orožij, nato pa greš screen-to-screen in rešuješ platformske izzive (skakanje), battlaš enemyje, koristno porabljaš health flaske (funkcionalno se lahko pozdraviš samo midbattle, flask te ne pozdravi, če ga uporabiš izven combata, malo spominja v bistvu na Bloodborne s tem, ampak da namesto da dobiš health nazaj z battlanjem, ga dobiš s flaskom), maš nek muveset, malo Souls mehanik aka če crkneš 2x zgubiš stuff etc. Drgač pa klasika teh dobrih open worldov, ful dober sense of discovery, skos nove pizdarije, dobro povezan svet, ful organsko odkrivanje oziroma lahko greš v težje predele takoj, če si jak, ful gradnje mehanik — recimo že v tutorialu moraš sam nagruntat, kako se moveset kombinira med sabo, sicer ne moreš naprej V bistvu si lahko tako predstavljaš Leta 1993 ali kdaj je Nintendo naredil A Link to the Past Mino si moraš predstavljat, kot da bi se Nintendo odločil, da iz nekega razloga ne bo šel nikoli v 3d, ampak bo serija Zelda vedno top down pixel igra, ampak ker je Nintendno Nintendo, bo vsaka iteracija, vsako nadaljevanje vseeno jače, bolj dodelano itd. No, Mina je ta 2026 verzija A Link to the Past Tudi top zadevca. Sproti ko napreduješ skozi level si odpiraš bližnice in če umreš lahko hitro skippaš skozi level, da prideš do tam ko si umrl. Igram kako urco-mogoče dve in trenutno res se mi zelo dopade. 29. maj 2026 uredilo bitje Tijuana 1 Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.