Skoči na vsebino

Taskmaster (UK, NZ) in ostali UK showi


Weraziel

Priporočeni prispevki

saosin reče Dne, 29. 12. 2021 at 10:16:

8 OUT OF 10 CATS DOES COUNTDOWN CHRISTMAS SPECIAL, BIG FAT QUIZ OF THE YEAR

sta zunaj

 

 

BIG FAT QUIZ OF EVERYTHING  airs January 7th

 

jimmy carr ma nov show

 

 

 

I literally just told you mi je zaenkrat vrhunski. Tričetrt oddaje je itak Carrovo roastanje včasih res debilnih odgovorov/ugibanj tekmovalcev, kar je vedno zabavno. Pa kar malo se zamisliš nad svojim kratkoročnim spominom in pozornostjo ob ogledu, ko sodeluješ in v glavi odgovarjaš in  določene stvari res, res ne grejo. :D

Dvomim pa, da ima zadeva potencial za ne vem koliko sezon, si ne predstavljam na koliko načinov se še da nadgradit osnovno idejo. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 41 minutami:

Pomoje to dobr deluje, ker je novo in noben od nastopajočih ne ve, kaj se dogaja. EP2 je bla vrhunska.

Ja, saj to, ne vem pa kolikokrat se bo dalo koncept prevetrit, da bodo še takle ujeli tekmovalce nepripravljene v naslednjih sezonah. In ja, je ena od tistih oddaj, ki je boljša, ko so tekmovalci slabši.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 5 tednov kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 mesca kasneje...

Wtf boring ljudje

 

Judi Love je itak že legenda, Ardal isto, pa una ta peta po vrsti ima neke dark tendence k znajo dost humorno izpast. Zdele gledam od začetka spet, sem pri series 5 (bob mortimer, nish kumar, sally phillips,..) in je kr primerljivo s to sezono, pure chaos, se pravi top5 fix

Povezava do prispevka

mislm da mi je fajn ta, ker so si kar fino razlicni vsi, kar je itak v vsaki sezoni, sam pri tej sezoni zgleda da fajn gelira vse skp...nekako dost sprosceno se mi je vse zdelo..

 

jst vsako novo sezono ko zacnem gledat me neki ne vlece na zacetku, dokler pac ne spoznas karakterjev, pol pa kr siba...+ sem zacel gledat father ted

 

judi lbezn zna najedat vcash, sam ni tko hudo

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

The much-loved and very daft gameshow will be returning on Thursday, September 29 at 9pm.

Greg Davies and Alex Horne are presiding over events as always, while our celebrity contestants this time around are Mock the Week's Dara O'Briain :avadodo:, comedians Fern Brady and Munya Chawawa, Guessable's assistant host John Kearns, and the one and only Sarah Millican :avadodo:.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...