Skoči na vsebino

[trans] MAMILA


Priporočeni prispevki

Smash bros pa jointi pomoje ene 2 leti skosss. Ker smo bli poceni ko kante smo mel internal rule da se fajtamo skos na isti mapi, pa se to ne celi ampak samo tuki, tko da k pade tista nafilana bomba pravice nimas pogojev ker te zmece od sten na vse strani. 

 

 

IMG_20210731_222418.png

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 11 urami:

Kaj je razlika med hašišom, skunkom in marihuano. Kako veš kaj ti kdo podturi?

 

Skunk je indoor vzgojen cannabis, marihuana je domač na soncu vzgojen cannabis, hašiš je stisnjena smola od cannabisa.

 

Kaj te slike zares noben ne razume na višji ravni zavedanja?

 

sadhu sequencer reče pred 12 urami:

dFvabPh.png

 

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Ene parkrat mi je dal brt od naše mamilo adderal...

 

Bil nadpovprečno dobr v CSGO :D in tudi v BFV :D

 

Downside pri meni je bil ko pol nism mogu zaspat.... Stranski učinek jebi ga...

 

Zdj sm pa tja kak pirček pa Warzone... Sam pol ko so ene 3 in 4 nism več skoncentriran... Se pa ful bolj zabavam :D

Povezava do prispevka

Kaj ni Adderall uno ki jemljejo usa studentje za jaci performance pri ucenju... imo ko nek amfetamin.. anyway tej amfetamini imajo ql filing sam so bolj za akcijo in ce pretiravas si lahko par dni anksijozen al depresiven na hard.. dobro mogoce je ta adderall bolj strokovno narejen in ima manj stranskih ucinkov. Bu

 

Skunk je gensko modificiran indor gojen v idalnih pogojih zato je mocnejsi, ponavadi je lepsi, svetlejsi bolj fluorecenten z vec kristali izgleda oblj bling blimg umteno in te zdane bolj v glavo

 

Marihuana je nadpomenka oz najveckrat se smatra kot domaca gojena na polju, kao bio 🤣 izgleda bolj normalno lahlo lepo lahko pa tudi gnilo, ce so kaksnw uvozene bosanke al albanke ipd.. zadane manj v glavo i nbolj v telo.. kar je imo boljse

 

Hasis ali shit je smola zmesana z ostanki, tako da pride taka plastelinasta zmes.. to je najmanj pogosto in zazeljeno, ker so razlicne koncentracije odvisno koliko je smole in nikoli ne vea kaj dobis na random

 

 

 

Jaz imam neke gobice doma.. sicer se ne drogiram vec ker sem prestar in me delajo al anksjoznega al depresivnega, mislim sej so me vedno sam, ko sem bil mlad se tega nisem toliko zavedal.. v glavnem dolga zgodba.. ampak za day 1 Halo infinite in Elden Ring si bom naredu en caj iz gobic to sem si obljubil 🤣

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 51 minutami:

Hasis ali shit je smola zmesana z ostanki, tako da pride taka plastelinasta zmes.. to je najmanj pogosto in zazeljeno, ker so razlicne koncentracije odvisno koliko je smole in nikoli ne vea kaj dobis na random

 

Tole si ustrelil debelega kozla. Hašiš je najbolj zaželjen in najbolj kvaliteten produkt rastline cannabis. In temu je tudi cena primerna.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 5 minutami:

 

Tole si ustrelil debelega kozla. Hašiš je najbolj zaželjen in najbolj kvaliteten produkt rastline cannabis. In temu je tudi cena primerna.

Ja ce je dober, ma ce skrtarijo in dajo malo ekstrakta in dosti ostankov al pa ga ne znajo nardit

 

No v glavnem hasis je redko bil v igri in ko je bil ni bil ne vem kaj, tako da jaz z njim nimam doati in dobrih izkusenj

Povezava do prispevka

V Kransterdamu je bilo nekako takole:

Albanka - špricana trava, najcenejša najmanj zeželena, samo da se kadi, žal tudi najbolj pogosta

Domačica - zelo zaželjena, ponavadi za domačo rabo, fino je če si koga poznal, da je zrihtal

Skunk - samo za prave trde potheade in kdor je želel biti zelo zelo zadet

Hašiš in olje -- so kadili bolj starejši ali olje premazano na cigareto. Lahko si šel public zadet, pa se ti ni tolk poznalo, kot prej naštete. Najbolj fancy oblika.

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 9 minutami:

 

Let me guess ...

 

Je bil zdrobljen kot prašek in ne stisnjen v trdo smolo?

Maja ne spomnem se to je blo v nekem drugem desetletju in res uno enkrat na par let, ponavadi kje v tujini, ko ni blo drugega.. ponavadi je bil vedno nek trd in ga je blo treba segrevat da se ga je lahko doziralo, ma to majhne kolicine, v glavnem krneki

 

Imam pa feeling da je bil 1x al 2x tudi nek dober sam to je blo res malo in redko tako,  da kdo se spomne

 

Ma pac shit je, ne vem kako tocno se ga dela.. sam kolikor mi ke znamo, se nardi ekstrakt zdej al s prekuhavanjem al z etanolom, al kalsen bolj strokoven nacin, podobno kot olje in pol ta ekstrak al do konca izhlapis in zmesas z unimi ostanki al pustis se malo tekocine in zmesas vse skupaj

 

Znaci.. odvisno je od trave, ki jo uporabis, koliko ima thcja, od postopka ekstrakcije in od tega koliko olja dejansko zmesas v zmes.. tako da.. odvismo kdo ga naredi in proda IMO in tle pri nas ni lih neke hude kulture glede tega tako da je kar je, mogoce ce znas al poznas je drugo

 

Italijani so imeli ponavadi ves shita

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

Jaz imam neke gobice doma.. sicer se ne drogiram vec ker sem prestar in me delajo al anksjoznega al depresivnega, mislim sej so me vedno sam, ko sem bil mlad se tega nisem toliko zavedal.. v glavnem dolga zgodba.. ampak za day 1 Halo infinite in Elden Ring si bom naredu en caj iz gobic to sem si obljubil 

 

Čaki mal... Te delajo anksjoznega in depresivnega? Kje si to pobral? Mogoče si redek primerek, ampak pri meni so delovale ravno nasprotno. Dobro sem se počutil v svoji koži in daleč od teh o čutij.

Fck še celo moji ženi so ful pomagale. Sploh njej, ki se je borila z depresijo zelo dolgo časa. 

 

Mogoče si medicinski fenomen? 

 

Aja, kako lahko sploh gejmas na gobicah? Jst sem opravilno nesposoben za igranje ali pa odbluizm z mislimi... No edino enkrat smo s kolegi obrnil portal na gobicah. Tist je bilo noro zabavno

Povezava do prispevka

Dobro nestojmo zdaj pretiravat.. ne gejmam sploh na mamilih.. ko  jih vzamem 1x na leto, ce ne gejmam.. me pa prime rahla anksjoznost uno urco, dokler swm zadet od trave.. ni to nek fenomen.. je dosti ljudi ki jim povzroci anksjoznost sploh ce predozirajo s kaksnimi cookiji, pravzaprav je anksijoznost najpogostejsi pojav ce pogledas stranske ucinke pri precej substancah

 

Sicer pa mores najprej stekat kaj je anksijoznost da jo lahko cutis, prav tako depra in tudi po naravi sem rahko anksijozen ipd.. sam tudi to je kar pogost pojav dan danes in vecina folka se sploh ne zaveda da je.. jaz imam pac to sreco da se, ker mi dosti krat te substance to pojacajo, sploh te psihoaktivne in pol prepounam feel in se to sm rabu skoraj 40 let da am ga popolnoma ozavestu v everyday lifeu, mogoce tudi ker sem malo glup ne vem. Nekateri lahko prej, drugi ne stekajo cel lajf

 

Docim alko in metamfeaini ipd.. mi naredijo ravno obraten ucinek, mi ni panike za nic in sem ful dobre volje in sproscen, sam pol naslednje dni imam kar macka oz depro v izi.. vse je brezveze brez pomena ipd.. ce pa pretiravam, kar se je enkrat zgodilo mi lahko pojaca tudi anksijoznost poleg depre na zmerno raven za kaksen teden, sam bog ve kaj je blo tam not

 

Tako da ja.. deloma je vsekakor prirojeno, sam da te snovi to pojacajo tudi ni neka skrivnost in redkost

. lahko ti pomaga, ma lahko ti tudi skodi, kot vsaka stvar

 

Se najboljse so te droge od uradne medicine, ki so tocno dozirane ipd.. sam s5 nikoli ne ves,  vsak clovel je malo drugacen in kaj ti naredi na dolgi rok. Tako da, ce ni nujno raje ne, jaz ko se zdaj zavedam kako je lajf popolnoma brez ankajoznosti uno da si ko bruce willis v die hard nema problema, bi kar jemal antidepresive cel lajf sam pol pomoalim na stranske in dolgorocno in na sreco mine rabi a za to da si vedno supercool tudi ni vredno

 

A to rekreacisko kajenje trave je tako. Jaz sem bolj obcutljiv in pac me prime dobro, pri drugih ko jih ne toliko In imajo vejo toleranco pa je tako... Na dolgi rok se opazi da jim pusti posledice, fora je da se ne zavedajo, ker imajo visjo toleranco. Po drugi strani pa neldo ki je ultra obcutljiv mu po kratlem casu lahko naredi laksno psohozo da konca na tabletah for life

 

Anyway Zdrav clovel ki se ne drogira ima vedno jacci potencijal.. pri drogah je sam fora da ti dajo neko doloceno introspekcijo, ki jo lahlo izkoristis ali ne. Ampak na dolgi rok zloraba pusti vedno posledice, vprasanje samo kololo hude. Ce te zjebe cokolada in holesterol te ne bo neka psihoaktivna substanca?

 

Tako da za ce se je zena borila z depresijo priporocam psihjatra. Dobrega, uradne droge so v vecini primerov bljsa opcija kot neke domace eksperimentacije, ni pa to pravilo. Sam ki folk ima predsodke do psihjatrov. Ce si zlomijo nogo ni panike, cimprej zdravila tablete proti boleconam ipd.. ce pa si poskodujejo psiho, kamisko ravnovesje v mozganih pa je to ful tabu in raje trpijo brezveze in upajo da bo kmalu boljse. Seh ponavadi je, sam dosti krat imas lahko zjebanij par mesecev ali celo let brezvezr

 

Igral sem vecinoma zapusen pred ful leti. Pod gobicami nikoli. Sej verjetno ne bo dobra ideja naredit caj haha sam jbt ga treba probat ki jih imam ful

 

Zapusen igrat si itak neaposoben oz bolj hlod sam.. tko no.. je vseeno zanimivo.. lahko komot igras, mogoce je se boljse zaradi immersiona. Ni lih za igrat neke kompetitivne zadeve ampak kaksne story ful pades not tusi ce nexstekas dobro, je uni filing misterjoznosti lih zato ki ne stekas haha. Sej zato pravim day 1 From spil uno, ki ze tako trezen je pravljica kaj sele zadet tistih prvih par ur  day 1 ko je vse 😯😯😯

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 urami:

Ma pac shit je, ne vem kako tocno se ga dela.. sam kolikor mi ke znamo, se nardi ekstrakt zdej al s prekuhavanjem al z etanolom, al kalsen bolj strokoven nacin, podobno kot olje in pol ta ekstrak al do konca izhlapis in zmesas z unimi ostanki al pustis se malo tekocine in zmesas vse skupaj

 

Ne, so bolj preprosti načini. Recimo v Indiji si modeli oblečejo visoke usnjene predpasnike in samo hodijo med visokimi na gosto posajenimi sadikami in potem se na te usnjene predpasnike nabere smola. Potem se ta smola postruga dol z mačeti podobnim orodjem.

Povezava do prispevka

@atomic  ja, psilocibin in MDMA se zadnja leta ful raziskuje za zdravljenje depresije in PTSD. Seveda pod nadzorom in vodenjem psihiatra/psihoterapevta

 

Also klasika vseh stimulantov ala amfetamini/metamfetamini/koka je, da je po par dneh depra. Če se en dan odlomiš načeloma ni panike, itak veš od česa je. Drugo pa je uno od petka do nedelje popoldne, al pa se kake večdnevne eskapade. Js sm 1x 5 dni zapored (ne skupi). Ni blo lepo, kaj več pa ne bi o tem. 

 

Sem bil pa dolga leta smoek weed erryday (valda samo skunk). In če me je včasih pomirilo tud v najbolj zajebanih situacijah, mi zdej samo ob kančku anksioznosti to našopa v overdrive. Če sem prej mentalno v redu mi je še pa vedno preveč zakon. 

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 8 urami:

 

Čaki mal... Te delajo anksjoznega in depresivnega? Kje si to pobral? Mogoče si redek primerek, ampak pri meni so delovale ravno nasprotno. Dobro sem se počutil v svoji koži in daleč od teh o čutij.

Fck še celo moji ženi so ful pomagale. Sploh njej, ki se je borila z depresijo zelo dolgo časa. 

 

Mogoče si medicinski fenomen? 

 

Aja, kako lahko sploh gejmas na gobicah? Jst sem opravilno nesposoben za igranje ali pa odbluizm z mislimi... No edino enkrat smo s kolegi obrnil portal na gobicah. Tist je bilo noro zabavno

Da te gobice lahko naredijo anksioznega je najbolj znan fact na svetu kaj ti govoriš? Pa pol govoriš da ne moreš igrat igric na gobicah v naslednji sapi poveš da si na njih obrnil portal.

Povezava do prispevka

Link do članka? 

 

Sicer pa ne vem... Jst če kadim marihuano sem anksiozen. Ma če jemljem gobice sem daleč od tega. 

 

Nekaj člankov o zmanjšanju anksioznosti:

 

https://wayofleaf.com/psychedelics/magic-mushrooms-for-anxiety

 

https://edition.cnn.com/2020/01/28/health/magic-mushrooms-psilocybin-cancer-patients-study-wellness/index.html

 

http://psilocybeguide.com/anxiety

 

 

Tko, da dej pliz najd mi ta najbolj znani fact na svetu. 

 

 

Vem, da v isti sapi... Sam portal smo igral 3 ljudje pri čemer jaz nisem imel kontrole in tudi nismo bli tako zelo počeni od gobic.

 

Če bi se pa sam lotil igranja pa mi ne bi šlo oziroma bi takoj obupal. 

Povezava do prispevka

Eno je uporaba v te namene in ja, več kot očitno znajo bit zelo koristne. 

 

Drgač pa mene na gobah isto, če sem v družbi vse lepo in prav. Sem pa šel sam ven kadit in sem prav čutil kk me stiska in vleče v bad trip... 

 

V trenutku k sem šel nazaj med folk, all good. Itak pa shock horror, da znajo met različne vplive na nas. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...