Skoči na vsebino

Nakup novega računalnika


amnesia

Priporočeni prispevki

tiesto reče pred 12 minutami:

Mene mal zacne bozjast, kr ne morm cez ta scalper funtech :rofl: :D

cene so prou ogabne, da ne govorim o spletni strani.

 

@Tadey mimovrste je drugace bil trol, ker so ratal kot BB sam v mal leps zavit celofan. Cel net sm onrnil okrog zarad komponent, dobesedno hladilne paste se ne splaca vec kupit tm.

 

Glihkar so mel akcijo RTX 3070 za 660 EUR, tako da se najde kaj dobrega tam :) Pa na začetku so bli z Malcomom najnižji pri Ryznu 5600X s 340€

 

Btw, danes imate na computeruniverse 10€ voucherja, če bo kdo kaj kupoval

uredilo bitje Rossoner
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 35 minutami:

Mene mal zacne bozjast, kr ne morm cez ta scalper funtech :rofl: :D

cene so prou ogabne, da ne govorim o spletni strani.

 

@Tadey mimovrste je drugace bil trol, ker so ratal kot BB sam v mal leps zavit celofan. Cel net sm onrnil okrog zarad komponent, dobesedno hladilne paste se ne splaca vec kupit tm.

Sej pravim sem pa tja se splača kako stvar tam vzet... En disk ssd sem dobil tam najcenej :) Pač iz slo na hitro.

 

Itak pa so Slovenske trgovine nategunske...

 

@amnesia mogoče bi mogl še štacuno pri @Vodokotlič dodat :D

Povezava do prispevka

ma dobr no, ne bomo zdej delal seznama slovenskih stacun, al kaj?

 

ce sem prav razumel prvotni namen, naj bi bile tuje stacune, ker je vseeno malo drugace glede dostave itd

 

al kaj?

 

edit: vodokotlic je shady as fuck, vse neki pod pultom dila pa velikokrat ga srecam v temnih ulicah oblecenega v dolg dezni plasc (nocem sploh vedet, kaj se skriva spodaj) :D 

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka
Tadey reče pred 28 minutami:

Sej pravim sem pa tja se splača kako stvar tam vzet... En disk ssd sem dobil tam najcenej :) Pač iz slo na hitro.

 

Itak pa so Slovenske trgovine nategunske...

 

@amnesia mogoče bi mogl še štacuno pri @Vodokotlič dodat :D

 

Vodokotliču če kaj ostane potem proda samo da gre. Nimam jaz consumer. Samo projektno. Če mi stranka naroči 50 monitorjev in če je dobra cena vzamem še kakšnega za rezervo. Če se ne proda, pač ponudim tukaj samo da gre. Evo imam še vzpostavljen kontak direktno z PNY. PNY pravi letos nič več 3080/3090 FE. Lol. 

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 56 minutami:

ma dobr no, ne bomo zdej delal seznama slovenskih stacun, al kaj?

 

ce sem prav razumel prvotni namen, naj bi bile tuje stacune, ker je vseeno malo drugace glede dostave itd

 

al kaj?

 

edit: vodokotlic je shady as fuck, vse neki pod pultom dila pa velikokrat ga srecam v temnih ulicah oblecenega v dolg dezni plasc (nocem sploh vedet, kaj se skriva spodaj) :D 

Tako tako,

 

Načeloma tuje štacune, pa njihovi pogoji.

 

Recimo lih dons je črn petek pa grem za ssdje gledat pa vidim da je samo za podjetja.

Povezava do prispevka
Tadey reče pred 1 uro:

Tako tako,

 

Načeloma tuje štacune, pa njihovi pogoji.

 

Recimo lih dons je črn petek pa grem za ssdje gledat pa vidim da je samo za podjetja.

Ja, js sm mel sreco vceri na alternate, ker se ni blo vse razprodano, sm dobiu ssdja 2+1 TB m.2 za 300e skupaj. Sm pa mogu prek firme ja. Zanimivo, kar so mel v akciji black friday, niso davka odbili stran. Sam tisti artikli, ki niso mel akcije, je sou stran.

Povezava do prispevka

Lani sem ravno oktober, november sestavljal nov računalnik in točno se spomnim par teh večjih Youtuberjev, ki so za Black Friday celo meli v živo predvajanje iskanja najboljših dealov... res je bil pravi hype. Še sam sem takrat naročil grafično pri Newegg v ZDA, čeprav sem imel en mesec staro doma. Zdaj pa sami neki medli, žalostni posnetki...kao za tiste, ki res nujno rabijo računalnik zdaj in s solzico v očeh pravijo, da novih komponent žal nikjer ni... :D in beden Black Friday zaradi tega.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 24 minutami:

Par mescov spremljam trg komponent in sm se idiot odlocil nabavit lih v tem black friday tednu. Cene so obcutno navili, znizali pa en kurac tk da, ce potegnem crto, sem dal vec kokr ce bi nabavu recimo prejsnji tedn, oh well. CPU+GPU pa itq ni nikjer za dobit.

 

kaj da ne, pri nas zaloge kolko češ :D

še izbiraš lahko, Intel/AMD :D

 

https://www.mlacom.si/asus-tuf-gaming-rtx-3090-oc-tuf-rtx3090-o24g-gaming-24gb-90yv0fd1-m0nm00

 

https://www.mlacom.si/amd-ryzen-7-5800x-3-8/4-7ghz-am4-wof-100-100000063wof

 

https://www.mlacom.si/intel-core-i9-10900kf-10x-3-70ghz-bx8070110900kf

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 12 urami:

Bolj nesmiselne investicije, kot je 3900, se ni blo. Ze 3080 je tam tam po testih, 3080ti/s bo itq best buy (dobavljivost :rofl:).

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 1 uro:

Bolj nesmiselne investicije, kot je 3900, se ni blo. Ze 3080 je tam tam po testih, 3080ti/s bo itq best buy (dobavljivost :rofl:).

 

Itak, zato sem linkal - 10% več performansa za 100% več denarja je res malo tako.

Samo vseeno jih prodajo takoj, se najde folk - poglej čez par dni, je ne bo več na zalogi...jaz tudi ne bom obsojal, ker če nebi bilo žene, ki mi je že s pogledom preventivno dala vedet da "niti ne pomišljaj" (ki sem tipal njen odziv, ko sem ji kao za foro pokazal, ej glej imajo na zalogi eno :D), bi mogoče šel yolo pa ko ga jebe - je težko se upret, ki Cyberpunk je vedno bližje, a kartic ni in ni. :D

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Še dobro, da imaš prizemljeno ženo, ki te drži nazaj. Brez nje bi s takim pristopom lahko šel sčasoma samo še živet pod most, podnevi pa bi se s superb gaming mašino pod pazduho sprehodil do prešerca, vtaknil kabel v štekdozo javne razsvetljave in otrokom pri sprehajajočih družinicah kazal, kako RGB lučke lepo svetijo v škatli ter prosil vbogajme :whistle:

Povezava do prispevka
cashman reče pred 41 minutami:

Še dobro, da imaš prizemljeno ženo, ki te drži nazaj. Brez nje bi s takim pristopom lahko šel sčasoma samo še živet pod most, podnevi pa bi se s superb gaming mašino pod pazduho sprehodil do prešerca, vtaknil kabel v štekdozo javne razsvetljave in otrokom pri sprehajajočih družinicah kazal, kako RGB lučke lepo svetijo v škatli ter prosil vbogajme :whistle:

 

pod mostom prišparaš za ventilatorje in ostalo hlajene - ni tako slab nasvet :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...