Skoči na vsebino

Nakup novega računalnika


amnesia

Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 2 urama:

bo treba videt teste, če bo 11700 res 20% hitrejši za gaming - ki drugače za 170€ več, imo raje kupiš razred boljšo grafično...

če bodo Z590 plate res tako drage, kot je bilo nedavno leakano, potem je brezveze, sploh ker boš rabil orenk hladilnik za tole pečko (ali pa AIB za 11900k)

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Vem vem :)  saj zato me zanima koliko bo recimo procesor i5 ali i7 11. generacije dražji v primerjavi z deseto. Torej ali sem se zajebal ko sem zdaj kupil deseto:D ampak verjetno bi za novejši model (ki bo verjetno kakih 10 do 15% boljši) plačal precej več?

Povezava do prispevka
Feget reče pred 16 minutami:

Vem vem :)  saj zato me zanima koliko bo recimo procesor i5 ali i7 11. generacije dražji v primerjavi z deseto. Torej ali sem se zajebal ko sem zdaj kupil deseto:D ampak verjetno bi za novejši model (ki bo verjetno kakih 10 do 15% boljši) plačal precej več?

 

cpu je bil par dni nazaj okol 470€ na mindfactory...

uredilo bitje DaMachk
Povezava do prispevka
bainit reče pred 52 minutami:

tako nekako ja, vsekakor bo dražji

a si to v sloveniji kupil? plato pa tisto asus b460 neki, ki si jo omenjal v uni temi?

ker v nemčiji je taka plata ~120-130 (pozabil koliko točno), proc 130e, ram pa, odvisn katerega maš, kakšnih 70-80e.

 

Na mimovrste ja :) Plošča je bila 115, procesor pa 280 (10700F). Jebote ploščo so zdaj znižali na 100 evrov :(

faaaaak.jpg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...