Skoči na vsebino

Nakup novega računalnika


amnesia

Priporočeni prispevki

Morski reče pred 6 urami:

Cene v eur:

-vzami ceno brez davka USD

-prištej ddv

- pomnoži z 1.1

za 13900k bo 790eur


mah jaz bom počakal en mesec da se razjasnijo stvari.

 

Koliko eur date običajno za plato?

Jaz na plati ne sparam, je pa res, da ne vzamem vedno top tier variante. Vedno nek mid high range, da je power delivery ok, da se jo lahka flasha prek usb tudi ce ni noter proca/rama pa da ima gump za ponastavitev cmosa oduzadi na i/o. Tak nekak no. Je dobro met te bonboncke.

Povezava do prispevka

Sploh ne vem kdo je sploh potencialni kupec 7000 serije pri takih cenah matičnih in dražjem ddr5, če si high.end gamer raje počakaš na X3D verzijo, če že hočeš AMD platformo.

 

Ni to 5000 serija, kjer si samo nadgradil procesor, prodaja bo dosti nižja imo

 

5800X3D marsikje v igrah hitrejši od 7950

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
indigo reče pred 3 urami:

Jaz na plati ne sparam, je pa res, da ne vzamem vedno top tier variante. Vedno nek mid high range, da je power delivery ok, da se jo lahka flasha prek usb tudi ce ni noter proca/rama pa da ima gump za ponastavitev cmosa oduzadi na i/o. Tak nekak no. Je dobro met te bonboncke.

Entuziast.:innocent: Meni je 200eur res vrh vrha kar se plošče tiče. Upam da oktobra pride kaj v tem rangu ven

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 1 minuto:

Morski: ni šans da imaš PC za 10 let....5 max

Jaz mam svojega zdaj 6, pa upgrejdam čisto iz tega ker mam dnar. Laufa mi tekoče vse, razen par AAA iger na max detajlih.

 

Glede na to, da se pohitritve graf upočasnujejo tako kot CPUjev bomo verjetno čedalje dalj lahko imeli uporabljive PCje.

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 1 uro:

Morski: ni šans da imaš PC za 10 let....5 max

Imo če kupiš 7700x/13700k, 32gb rama z lahkoto krepko krepko čez 5let. Ajde 10 let je morda res malo dolgo. 


poglej si recmo core 4770k iz leta 2013. Ziher lahko še marsikaj delaš s tem.


jaz sem si zaželel res po dolgem času da si sestavim eno dobro kišto za doma. Prva stvar bi probal benchmarkat en visual studio sln s 50+ projektov od zagona do rebuilda appa :pirate: 

Povezava do prispevka

Sodeč po prvih poročilih se Ryzen 7000 serija zelo slabo prodaja, razen 7950, očitno tudi atomicove early adopterje ne zanima.

 

Res šokantno, drage plate, drag ram in visoka poraba, please take my money.

 

Pa še boljši oz. dražji hladilnik, ker se zadeva greje do 95 stopinj full load

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...