Skoči na vsebino

Trenutno igram [06/2021]


Priporočeni prispevki

Sicer je časovno za PS4 izšel kasneje, ampak og letnico 2017 ima tudi Hollow Knight, ki je v 1.0 izšel na začetku leta

 

Pa Divinity 2

 

Pol pa še Cuphead pa Dead Cells (nisem ti hotel sfukat systema s pixel igrico, samo za slednje je bilo res kritičko, igralsko in jockerjansko konsenz, da je top, glede drugih pixel igric sem se zadržal :D)

Povezava do prispevka

pa še na Switchu bi se našel kakšen hit ali dva, če gremo gledat izven PS4 :D 

 

ne res sick shit od leta, sej smo se tudi že mi menili da je eno najjačih let ever, tko že ene parkrat, ma me še vedno sezuje, ko vidim kaj vse je izšlo v faking 1 letu

Povezava do prispevka
horror reče pred 36 minutami:

Zaključil z Outer Wilds. Oh boy, tole pa je bilo nekaj posebnega. Saj sem že prej slišal dobre stvari o igri, sam je vseeno presegla pričakovanja. 

 

Sem pa danes začel z Disco Elysium.

 

Jaz sem pa začel z Outer Wilds pa hitro nehal, ker ima na PCju špil očitno nek čuden bug, da tudi ob 60 fps (sem probal tudi odklenjen framerate brez vsynca) na vsake 5-10 minut začne trokirat, ko da bi bil dejanski framerate 20, pa je neigralno, vse je nekako laggy in kot v počasnem posnetku, čeprav števec kaže trdnih 60 slik na sekundo. Sicer se zadeva če kako minuto popravi in je pol vse v redu za naslednjih 5-10 minut, samo meni je to neigralno, pa nobena priporočena  rešitev na netu ne pomaga :(

Povezava do prispevka

jaz sem sprobal samo tistega zadnjega zastonjskega - to je verjetno ravno ta v jamah :D  Meni je bil čist solidnih par ur, ker mi je na koncu RE 7 ful potegnil in mi je res sedel extra content

 

dons pa končno sprobam še te hiddent tapes in strica Billy Boba

Povezava do prispevka

Neki sm se days gone silu

Obzalujem da nism su kr na normal da ki se mi ne da, samo pobijem vse. Tko morm pa mal pazt kao. Sicr je kr kul ta sneak approach gameplay, u izi kot hzd k si mel priprave predn si zacel odstranjevat npcje.

 

Drgac svet kr dobr narjen, mission area je mal nadejoca. Zgodba kot v 3/4 spilih pac nek cheese. Ce bi namest motorista dal enga crneca z gay sinom bi bil spil (pre)hvaljen.

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

moram podat en update, ker sem prvic Oddworld neupraviceno ‘skurcal’. po dveh runih in kar nekaj     level restartih za badge collectorja,  popravljam oceno na 7.8

prvi run zna bit cista frustracija, ker lik je tko jebeno storast, one shotan si od vsakega moba, glitchi so po 14 updateu se vedno tu. 

najboljsi del igre je replayanje levelov za nabiranje vseh badgeov. tako si primoran poiskat razlicne resitve, pomaga, ce si prej ubodes vseh 9 kljucev za omarce, ki so prvic vecinoma vse zaklenjene, ker so kljuci za nizji level v visjem.

za manj frustracije pomaga, ce igras na easy, kar pa ne pomeni, da bo easy. le kaksen mob manj, mine lazje deaktiviras, vcasih nisi one shotan. a za vse badgee je treba kaksen level ponovit na medium. 

in ja, ne 5 bruseljcanov, igra je vredna mefisto cene.

 

Povezava do prispevka

Days Gone še vedno... sedaj se pripravljam na Old Sawmill misijo... končno vnaprej vem, da bo horda, ne pa da pridem spet s sniperco pred njo.... edino growlerja imam samo dva, moram prej najdt še surovine za craftat.....  Na Viti vmes preigravam Iconoclasts za pavzo med delom :D Vmes sem probal Subnautico na PS5, pa ne vem, a se bom matral še z njo al ne.... nečaku je ful všeč in čist nahypan... men je pa tko....meh.... :P

Povezava do prispevka

Spet sem nazaj na Valhali, probam sedaj končati zadevo. Pizda ej, če bi te ljudje ob končanju špila naredil en hud cut in pobrali ves balast ven, pustili 20% glavne štorije, zmanjšali mapo %3 bi imel proper igro, tako se pa zadeva vleče in vleče, da vmes pozabiš na vse like, ki si jih srečal 50 ur prej in jih neki reševal... Res se bebec, ker kupim vsak AC, že pri Odisejadi sem imel isti občutek in rekel never again, ampak lej, par dni po releasu Valhale BUY.... jebi ga, ka nj :)

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hattori reče pred 9 minutami:

Spet sem nazaj na Valhali, probam sedaj končati zadevo. Pizda ej, če bi te ljudje ob končanju špila naredil en hud cut in pobrali ves balast ven, pustili 20% glavne štorije, zmanjšali mapo %3 bi imel proper igro, tako se pa zadeva vleče in vleče, da vmes pozabiš na vse like, ki si jih srečal 50 ur prej in jih neki reševal... Res se bebec, ker kupim vsak AC, že pri Odisejadi sem imel isti občutek in rekel never again, ampak lej, par dni po releasu Valhale BUY.... jebi ga, ka nj :)

Ti si vsaj preigral jaz jo imam se vedno tam na polici

Povezava do prispevka

Odkar sem začel igrat Valhallo sem vmes preigral: Nioh 2 + skoraj celi endgame), Nier Replicant skoraj vse konce, Resident Evil Village, Shadow Warrior, začel Evil Within, na polovici Days Gone in razmišljam, da začnem Metal Gear Rising: Revengeance koncno.

 

Evo ti ga Ubisoft.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Pravkar:

To je še najmanjši problem te igre :D

 

Men pa gladko največji ker je tolk combata v tej igri. Ko sam pomislim na siege mi gre na kozlanje. Pa ko po skor 50 urah pogledaš na mapo in ugotoviš da nisi še niti na polovic bi se pa itak najraje zaštihal od navdušenja... Dejansko ne razumem folka ki kupi še gamepass za tole...

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 7 urami:

Jaz sem rabil cca 53 ur na hard. Dost kul spil. Priporocam ce imate radi zombie tematiko.

 

And fuck Skizzo !

 

Jst imam trenutno 20 ur na hard težavnosti, ki mi je ratala kar precej lahka. Sovragi mi ne predstavljajo več nobenih težav, ker sem odkril orožja, ki mi sedejo. Za medium to long range imam karabinko, za nekje vmes imam pištolo ali pa lil shotgun. Za na blizu pa imam machine gun that goes brrrr

 

Mi je pa že ratala rahlo ponavljujoča. Tako, da se sedaj izključno samo main story lineu posvečam.

 

No če že govorimo o carskih zombie špilih vam nadvse priporočam Project Zomboid, ki bo kaj kmalu imel možnost MP

uredilo bitje Lepi Šime
Povezava do prispevka

Ob ogromno moledovanja, pomivanja tal in likanja se z žensko počasi prebijam skozi It takes two. Nora igrica je. Toliko pristopov, idej in domišljije v eni sami igrici... Wtf. Kok ene energije in ljubezni avtorjev se čuti, prov amazing. Faking sadna kupa s sladoledom od špila. Pa izgleda tudi God-tier, akcijski vložki so prav nori, kdo bi si mislil da je letanje na dveh palčkah in gatah tako fun in epic. Totalno out of nowhere je uletel tale mega hit wtf. Kako mora biti šele lepo igrati igrico z osebo, ki te ne zmerja s posrancem in lažnjivo svinjo.

 

Vmes med čakanjem da mi Gospodarica nakloni Njenih 5 minut za krajši coop session pa še malo gledam po PSNju in sprobavam kao cool špile. Steamworld dig 2 sem igral kaki 2 uri in ajde, sej bi igral igrico na letalu, kej drugega pa ne. A hat in time je bil končno znižan, sem kupil in se mu proper posverim, ko bo suša. Pa še kakega zombija zabrijem po čebuli v RE 7 DLCjih, zdaj ko imam končno Gold edition. 

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 10. 6. 2021 at 14:00:

Še kr nabijam Sekiro.

Ta igra ima enostavno preveč dober fight.

 

Charmless Demon Bell Inner Isshin bo zdaj zdaj padu, majkemi.

A to šteje?

 

Mogu sem enkrat resurrectat. Also, who needs healing. :D

 

Ne bom nehal dokler ne naredim brez napake.

  • Račka +1 2
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...