Skoči na vsebino

Trenutno igram [06/2021]


Priporočeni prispevki

Končal AC Valhallo. Tole je moj zadnji AC, razen, če konkretno spremenijo igro. Holy faking shiet, bolj razvlečene, dolgočasne igre jaz še nisem igral. Tic tac toe sam s sabo je bolj zabaven kot pa tole. Pomojem, da če bi še enkrat slišal uno žensko, ki stoji pred long house v Ravenneki in vpije "Have you seen Wallace" se bi mi odtrgalo :)

Ubisoftu se je dokončno odfukalo pri copy/paste sranju in jaz debil imam sedaj na backlogu še Watchdogs Legion... je pa res, da mi je bil WD 2 kar zabaven in nisem imel težave končat in tudi ko berem je Legion mnoooooogo krajši kot Valhalla.

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Days Gone je trenutno aktualen pri meni po priporočilih iz tega foruma. Lajkam. 

Mi pa ni všeč tečno (počasno) odpiranje havb, manjko bencina. Se mi zdi, da ga prehitro zmanjka. Pa horde. :D

Drugače pa ok špil. Grafika je solidna kar pa niti ni najbolj pomembno. 

Povezava do prispevka

Jaz trmasto vztrajam na Days Gone :D Sej zgodba ima dosti nekih cheesy momentov... Upam, da se bo še kaj zanimivega pripetilo

 

tomzzi reče pred 1 uro:

Days Gone je trenutno aktualen pri meni po priporočilih iz tega foruma. Lajkam. 

Mi pa ni všeč tečno (počasno) odpiranje havb, manjko bencina. Se mi zdi, da ga prehitro zmanjka. Pa horde. :D

Drugače pa ok špil. Grafika je solidna kar pa niti ni najbolj pomembno. 

 

Eh po 6ih urah igranja se ti ne bo več treba ukvarjat z haubami pa benzom. 

Horde pa itak uporabiš kot orožje za pucanje raznih campov polnih sovragov.

 

 

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 17 urami:

Končal AC Valhallo. Tole je moj zadnji AC, razen, če konkretno spremenijo igro. Holy faking shiet, bolj razvlečene, dolgočasne igre jaz še nisem igral. Tic tac toe sam s sabo je bolj zabaven kot pa tole. Pomojem, da če bi še enkrat slišal uno žensko, ki stoji pred long house v Ravenneki in vpije "Have you seen Wallace" se bi mi odtrgalo :)

Ubisoftu se je dokončno odfukalo pri copy/paste sranju in jaz debil imam sedaj na backlogu še Watchdogs Legion... je pa res, da mi je bil WD 2 kar zabaven in nisem imel težave končat in tudi ko berem je Legion mnoooooogo krajši kot Valhalla.

 

Jaz sem ravno včeraj končal Legion in je AC Valhalla 100x boljši od Legiona. Legion je 5 korakov nazaj od podcenjenega WD2.

 

Tako da če ti Valhalla ni bila všeč, ti toplo odsvetujem Legion (zabaven je prvih nekaj ur, pol ko odkleneš glavne skille pa je samo copy / paste s cringe dialogi in liki, ko sem končal sem bil prav vesel, samo da je ne gledam več).

Povezava do prispevka

Final Fantasy 7 Remake na Hard Mode. TBH normal tezavnost je prelahka, v prvem igranju se sploh nisem poglabljal v loadoute, razlicne skille in kombinacije Materije. Tko da tole zdej je prav uzitek igrat in odklepat vse skille na orozjih upgrejdat materije in zraven uzivat v sweet sweet 60fps. 

 

Zelo hud ps5 update, dobesedno vse kar nas je motil v ps4 verziji so popravil ( razen zgodbovne razvlecenosti), tko da prav komi cakam da grem igrat DLC enkrat sredi igre. 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 uro:

Final Fantasy 7 Remake na Hard Mode. TBH normal tezavnost je prelahka, v prvem igranju se sploh nisem poglabljal v loadoute, razlicne skille in kombinacije Materije. Tko da tole zdej je prav uzitek igrat in odklepat vse skille na orozjih upgrejdat materije in zraven uzivat v sweet sweet 60fps. 

 

Zelo hud ps5 update, dobesedno vse kar nas je motil v ps4 verziji so popravil ( razen zgodbovne razvlecenosti), tko da prav komi cakam da grem igrat DLC enkrat sredi igre. 

 

Ma Hell house verjetno ni padel z lahkoto v prvo ali pač? Drugi šefi pa niso bli posebej težki se strinjam.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 14 minutami:

Sem glih uletu na Wall Market tko da bom kmalu prsu do Hell house :D bomo vidl 

 

Ma ne mislu sem če ti je bil ta šef res tak pushover na normal, ker mene je v prvo sesu ko kanto za smeti :D Na hard je pa itak najtežji un skriti šef oz summoni pred njim :)

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 urama:

Začel yakuzo like a dragon in mi je carski špil, ko da bi igral persono z yakuzami :D

 

Štartal še Orija, zdaj vsaj vidim od kje hollow knightu navdih :D

 

Hollow Knight je mel kickstarter 2014 :D 2015, ko je izšel Ori je bil že povsem igralen, sam so ga pol še več let pedenal in dodajal featurje.

uredilo bitje Ezoterik
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

par dni sem sam (by by It takes two, šmrc) in sem se lotil DLC-jev v GOTY izdaji RE 7.

 

Pustolovščine strica Billy Boba so mi bile dosti meh. Ful akcijsko naravnan DLC, tako kot Not a hero, ampak je čist preveč linearen in butast. Ajde sej stric je res moški, ampak overall ja pa pač tko, za na hitr iti čez pa čao. Pa pač kanon zgodbo izveš, tko kot pri Not a hero, recimo da se zaradi tega splača. 

 

Pol pa tko še malo gledam po Banned footage DLC-je, berem ingame opise in ratujem mal živčen, pizda tole se vse sliši ful preveč scary za nekoga, ki igra ponoči, je sam doma in ima rad naglas špile. Tko zalaufam "Daughters", ker mi je deloval še najbolj softcore opis pa da bo sam neka žalostna zgodbica, kako je evil punčka zjebala prijazno redneck družino. Tko prvih 5 minut špil res dosti normalen ... pol pa sam začne pokat po faci hujš kot kjerkoli v vanilla špilu, razen mogoče ta prvič v kleteh in v Evelininih "otroških" sobicah :D  uno čista tema, v hiši trije blazneži in evil demon child, ti pa v coklah in z vžigalnikom v roki pa na 15 sekund nate vrešči eden od pacientov. Aha aha, evo evo, mislim da se bo kar lepo počakalo da pride ženska domov :D:D  Al pa mogoče kakšen bolj pussy DLC.

 

Drgač to dejansko ful respectam pri Gold izdaji RE 7 - toliko DLC-jev je in tok so različni (mislim da jih je 8 vseh skupaj), da je pod črto res ogromno contenta. Kvaliteta je bolj B-tier, ma je sam volumen in raznolikost tolikšna, da je končni vtis ful dober. Upam, da tudi RE 8 dobi tako porcijo.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 20 urami:

 

Ma ne mislu sem če ti je bil ta šef res tak pushover na normal, ker mene je v prvo sesu ko kanto za smeti :D Na hard je pa itak najtežji un skriti šef oz summoni pred njim :)

 

Morem priznat da sem vceraj med Hell house fightom svical bolj kot Mefisto ko ga na TV vprasajo o pravicah zensk. Porabu minimalno 2 uri in nebroj restartov. Najboljsi moment mi je ko sem whipnu kar ene parkrat dobesedno v prvih 10 sekundah fighta, ko so mi tomberiji zastihal obadva iz prve med tem ko sem jima filal ATB. 

 

Ampak na koncu je Hellhouse padel, Cloud in Aerith na HP okol 1300 in MP okol 10


image.png.6d88ce88861efd13a3b46e9720ce7071.png
 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Sušima: meh... sej je vse ql, ampak sem še pred drugim delom mape postal kr OP in nisem imel več nekih težav s kinezi. Mi je pa vetrič kr carski fičr. Pomoje sem šele po kaki uri opazil, da nimam minimape.

Days Gone: Bolj navdušen, kot takrat, ko sem začel na PS4 pa ne zaradi večjega števila frejmov. Sam zadevo igram počasi in v manjših kosih (ura max)

Frostpunk: stres, stres, stres... 10/10

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 15. 6. 2021 at 22:14:

par dni sem sam (by by It takes two, šmrc) in sem se lotil DLC-jev v GOTY izdaji RE 7.

 

 

je pa kar nekam preveč teh dlcjev. Naredil sem Chrisovega, boksarskega od Uncle Joa, pa Bedroom. Skušam delati še Daughters ampak imam že poln kufer (zgleda, da ni checkpointov). Tisti na čas in z valovi sovražnikov me niti malo ne vlečejo. Dajte mi en walking simulator, da si malce odpočijem. :rofl:

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
1min3 reče Dne, 16. 6. 2021 at 14:45:

Špilam the Witness. Zaenkrat 10 laserjev, manjka še v mestu/vasici + gora. Za tiste endgame puzle se mi zdi da nisem dovolj pameten…

Kako ima pa ta špil sicer noro dober art design… 

 

Js sm tudi pred parimi dnevi instaliru že tretjič in nadaljujem xD

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...