Skoči na vsebino

Trenutno igram [06/2021]


Priporočeni prispevki

MaDrung reče pred 28 minutami:

Shieeeet, tist Rambo THE GAME je tak poden od igre, da sm dobil občutek kot, da še nisem bil rojen :D

 

No way.


Jaz sem te railer shooterje nazadnje igral na PS3 z Move kontrolerji. Cenejše igre, ampak za nekaj zabave je vseeno bilo. Največji efekt je bil verjetno v streljanju z namenskim kontrolerjem. Spomnim se recimo The Shoot in Time Crisis: Razing Storm. Pač neke casual igre, ki sem se jih zdaj spomnil. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 3 minutami:

Obstaja razlog zakaj te igre niso tako popularne. Pač nimaš skor nikamor več it z gameplayom. Sam vseeno, v Rambo ni bil problem v gameplayu xD


Verjamem. Kaj pa nek novejši Terminator? To imam v glavi, da je bil kao en tak rail shooter. Nisem prepričan, ne vem tudi, če sem sploh preizkusil. 
Pa ena kavbojska je bila za PC, še kar približno solidna za nekaj zabave. Nekaj let nazaj. Tudi pri tej se ne spomnim naslova. :) 

 

Povezava do prispevka

Metro Exodus Enhanced Edition.

 

Jah grafika je ok, sam ni pa za dol past. Gameplay je dokaj ok. Vzdusje je pa super !

Se pa igri rahlo poznajo ukrajinske korenine :). Doloceni kadri, speechi in manjkajoci zvocni efekti rahlo kvarijo podobo.

 

Priporocam.

uredilo bitje Sektor 13
Povezava do prispevka

Project Cars 2. 
Sicer samo 45 minut z default nastavitvami volana, ampak je kar dobra zadeva. Dejansko mi je (zaenkrat) bolj všeč, kot npr. Forza Horizon 4. Razlika med avti je zelo občutna. Recimo, stare "cigare" so kar težavne za vozit (kar mi je všeč). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Že od izzida igram legendarno izdajo Mass Effecta na PS5... sem že blizu konca, še cirka 5-8 ur trojke imam za preigrat.

Pa nedolgo nazaj sem nabavil XB Series X, tako da trenutno igram Forza Horizon 4 and Ori and the Will of the Wisps, ki je res top igra, še posebej pri 120fps.

Povezava do prispevka
MaDrung reče Dne, 20. 6. 2021 at 19:15:

Fuck me, če pridem domov in morem še firmo laufat, free of charge. :avadodo:

 

- be me, 

- 2 leti nazaj,

- fural kombi ceradarja po Evropi cele dneve,

- prisu domov iz fure,

- se sproscal s furanjem v ETS 2 cele dneve

Povezava do prispevka
LargoWrench reče pred 3 minutami:

- be me, 

- 2 leti nazaj,

- fural kombi ceradarja po Evropi cele dneve,

- prisu domov iz fure,

- se sproscal s furanjem v ETS 2 cele dneve

Ejga brt, lih pišem en esej o tovornjakarjih (ker je bil tudi moj foter), a te lahko na ZS povprašam par stvari, čisto tako kok je scena drugače napram prvega desetletja 2000, ko je moj foter vozil? Če bi se ti dalo, bi pripravil par konkretnih vprašanj in ti ekstra zamoril na ZS. Sem sicer na počivališču utrujal aktualnim tovornjakarjem, ampak sem na licu mesta ful pozabil povprašat

Povezava do prispevka
LargoWrench reče pred 2 urama:

- fural kombi ceradarja po Evropi cele dneve,

- prisu domov iz fure,

- se sproscal s furanjem v ETS 2 cele dneve

 

:)

to me je prav presenetilo na ETS2/ATS forumih,  da je ogromno real life truckerjev, ki komaj čakajo, da pridejo iz real life fure domov, da grejo še cel prosti čas zabit z virtualnimi furami. Ali pa na laptopu na počivališčih ... 

Povezava do prispevka

AC Valhalla, DLC Wrath of the Druids (prvi od dveh story DLC):

 

Več istega, ko bi komu le bilo premalo vsega v vanilli. Že ki sem imel zakupljeno sem preigral. Štorja podobna kot tisti deli main kvesta, ki nimajo veze z osnovno zgodbo, pač še ena regija s plotom podobnim tistim iz vanille. Novo ozemlje, ki je po velikosti za cca 2 Norveške, torej kar veliko ozemlje, 4 podcone. Seveda imaš tudi tu oni neumni sidekontent, med drugim tudi tisto zafrustrirano zlaganje kamnov ter lovljenje papirja po zraku, iskanje skrinj ipd.

 

Nov loot je dokaj dober, novi sovragi (druidi) so svetla točka DLCja. Dejansko najboljše stvari zadnjih 3 AC-jev so bili boss fighti in čisto fantazijski elementi, skratka stvari, ki s klasičnim ACjem nimajo nobene veze. Želim si, da raje kot da delajo neke sanje ali svet iluzij, kjer dajo notri take fantazijske sovrage, naj naredijo eno fantasy igro, se prav vidi, kako jim ta del uspeva (Valhalla del, bossi v Odyseji ter Atlantis, Faraoh DLC iz Originsa ipd) bolje kot ostali, klasično srednjeveški deli.

 

Moram pa priznat, da vsakič ko zaženem ta špil na big ass TVju je res fucking lep, ampak compat in clippingi skozi tla ob finishih so še vedno enako obupni, takisto bugov ne manjka, so pa poflikali ta hujše stvari od izida, tako da večjih težav nisem imel.

 

Je pa tudi ta DLC predolg in bolj ali manj dolgočasen, saj 90% časa delaš eno in isto, tistih preostalih 10% je pa dokaj na nivoju za casual igranje z možgani na off. Pač nekako isto kot zadnji 3 ACji z DLCji vred.

 

Kot končna zanimivost: tako vanillo kot DLC imam 100% narejeno, vse trofeje tudi. Čas na sejvu? 150 ur... ><

uredilo bitje bitsurugi
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 5 urami:

Kot končna zanimivost: tako vanillo kot DLC imam 100% narejeno, vse trofeje tudi. Čas na sejvu? 150 ur... ><

 

Svaka čast za vztrajnost :D 

 

Meni open world špili načeloma res ne sedejo... Ampak Days Gone mi sede, ker je ravno dovolj vsega not, da mi ne rata dolgočasna. Ko se furaš z mopijem je ravno dobršenj ščepec world eventov, da ne pizdiš nad konstantno vožnjo. Fighti so mi zanimivi in uporabljam dosti različnih pristopov, da uporabim vsa orodja, ki so na razpolago. Tisti, ki igrate days gone si čimprej kupite sawed off shotgun kot side arm... Prekaša pištolco v vsakem koraku (tudi bike chase)

 

2021_06.22-20_16_28.thumb.png.114e1174b7ab838a024ef35c19cbab63.png

Povezava do prispevka

Včeraj pognal vlak z imenom Cyberpunk 2077. Zaenkrat sem igral samo par urc in občutki so mešani. Ogromno je nekih informaciji in podatkov, ki vsaj v začetku nimajo nekega smisla.

Jackie mi gre z njegovo na pol španščino že konkretno na živce. Grafična podoba preseneti, pravtako je prvi vtis mesta carski.

Zaenkrat toliko.

Povezava do prispevka

Evo končal RDR2 drugič in kar precej užival vmes. Pač kot smo, rekli... Tiste borbe niso nič posebnega, vse skupno pa je zelo cool... 

 

Full več bi si želel stranskih misij. Posebej na koncu več... Po končani glavni zgodbi. Tam dobim 20000 dolarjev s katerimi si nimam kaj začeti. Misij pa praktično nič več. Cel spodnji del mape Armadilo, ki je ogromen in lepo narejen je prazen z nalogami. Čudi me, da niso tja dali nekaj. Če ne bi šel sam okrog, tistega dela sploh ne bi videl. 

 

Začel pa sem od začetka Days Gone, ki ste ga zadnje čase kar pohvalili. Na starem PS4 niti ne vem kje sem končal pa sem rekel ajde od začetka. Ravnokar dal pod klimo intro skozi. Bo nekaj za peklensko vroče dneve za dremat na hladnem. 

Povezava do prispevka

Full sem zadnje 3 dni free roamal... Ampak tam spodaj nič našel. Drugače sem našel vse zaklade, razrešil serijskega morilca... Full se dogaja povsod v zgornjem delu mape. V spodnjem levem delu pa sem prejahl vse, da sem razkril celo mapo in v bistvu našel samo en fort od nasprotnikov in eno manjše zbirališče (onih bandidov s puščave) ... Pa je to blo vse. V mestu kjer se širi kolera tudi nič ni blo razen jamranja, da naj spizdim, da se ne okuzim... Ni nič tistih belih krogcev za stranske misije. 

 

Rib se mi pa ne ljubi loviti in divjadi. Če sem naletel na legendary sem lovil, googlal pa nisem in posebej iskal. 

Povezava do prispevka

Tko k gledam mal videe, jz sm v prvem runu zabil 100ur +  pa tone stvari nism vidu v spilu.

 

Unih fosilov niam niti slucajno najdu vseh, niti vseh delov tistega trupla/kulta itn.

 

Ugibam da se kaki questi tudi potem odklenejo s temi side questi kot je Ypsilon, murder itn v gta V

 

Realno sm ful teh videov zapru k si lazm da bom mogoce kdaj sam to najdu k bom spet igral

 

DLC za jug bi pa itak moral dobit. Tle se je R* cist zapustil

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Halo CE

 

Master cheef collection.. dobro so to nardili morem pohvalit. Vidi se Bungie talent in podobnosti z Destiny.. pa 343 so graficno res apimpali zadevo, z enim gumbom lahko šaltas med modi..

 

zvok je tudi hud

 

Pizda ta igra z tiste case mogla bit huda.. semi OW podrocja, vozila, AI, gameplay.. se zdaj se igra dobro

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Typing of the dead: Overkill

2/10

shakespeare-dlc-slider.jpg?resize=625,35

 

Pa sem končal prvo typing igro in mislim, da je ta žanr zame že mrtev. :D

Ta igra mora biti najslabša igra kar sem jih igral v zadnjih letih. Resolucija je stuck na 1080P brez mogočega AA, pa še jajca bi dal v lavo, da je v resnici 720P. Edina dobra stran te igre in zakaj sem ji dal oceno 2 je v tem, da ni crashanala niti enkrat med igranjem. Grafika nenormalno slaba, animacije ravno tako. Okolica monotona. Igra na SSDju loada dalj kot traja povprečni seks, muzika deluje kot, da nekdo pritiska 2 naključni tipki sintisajzerja, VA pa je nekaj kar je nekdo združil iz homemade movie "projekta" iz pragozda.

 

Sam gameplay je neverjetno prizadet. Igra ne omogoča nobenih gameplay aspektov kot pa enostavnega tipkanja stavkov. Včasih v tebe letijo projektili, ampak če začneš tipkat že drug stavek enostavno ne moreš preswtichat na projektile. Ko pofukavaš svoje šefe, če ne potipkaš stavka do konca jim ne narediš prav nič škode. Stavki so naključni in včasih 10 x daljši kot bi morali biti in totalno random. Ker v igri ni sprogramirano, da se morajo sovragi do tebe obnašat selektivno odvisno od dolžine stavka, je vse skupaj totalno RNG deterministično.

 

Če igra medtem ko tipkaš 7 besedni stavek iz bygone days malenkost zapusti pogled na sovraga se le ta tekst resetira brez obzire. Določene sovrage zmedeš ko tipkaš ko car, določene enostavno ne. Pa sem ziher, da zato, ker je "programer" pozabil dodati določene sovrage ali animacije v navedbo interupt liste. Ko najdeš kolege, ki jim moraš pomagat, te igra opozori za faking 5 sekund in ti vzame kontrole in seveda piše DON'T SHOOT. a ti seveda ne moreš da DON'T SHOOT, ker niti ne moreš DO SHOOT brez kontrol. Ko si pridobiš kontrole, pa itak misstyping ne naredi nobene razlike tako da bi lahko tipkal s kurcem v pasjem gobcu.

Edina sveža stvar je poleg tega da igra ne crasha to, da v dialogu ni filtra. Občutek se poraja, da je developer planiral narediti slabo igro, ker je vedel da so njegovi 1337ji daleč za njim, ampak niti namerne šaljitve na ta račun ne morejo opravičit skropucala pred mano.

 

I may never type again.

uredilo bitje MaDrung
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...