Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Če bi kdo gledal tekmo z Leicester bi razumel, zakaj je moral oditi, ena sama improvizacija brez kakršnegakoli plana ali taktike. Razen WH ni premagal nobene top 10 ekipe.

 

Pač PL ekipe so prebrale njegovo taktiko, sam pa nima ne znanja ne izkušenj da kaj spremeni.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
maksi reče pred 5 urami:

Če bi kdo gledal tekmo z Leicester bi razumel, zakaj je moral oditi, ena sama improvizacija brez kakršnegakoli plana ali taktike. Razen WH ni premagal nobene top 10 ekipe.

 

Pač PL ekipe so prebrale njegovo taktiko, sam pa nima ne znanja ne izkušenj da kaj spremeni.

 

Aka ole gunnar solskjer po tistih začetnih 15 dobrih tekmah. 

 

-> Ekipa je v tranziciji oz. rebuildu

-> Vzel si mladega in neizkušenega trenerja, ki pa je za nasprotno utež klubska legenda  

 

V tem primeru daš človeku možnost, to je prvi dip v formi Chelseaja odkar je Lampard trener. V kolikor veš, da človeku ne boš dal šanse, potem mu ne daješ službe. Vprašanje kako bi bilo, če bi ble tribune polne in bi folk 90min prepeval chante o Frenku, verjetno bi si pridobil še kakšen mesec. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 18 minutami:

V tem primeru daš človeku možnost, to je prvi dip v formi Chelseaja odkar je Lampard trener. V kolikor veš, da človeku ne boš dal šanse, potem mu ne daješ službe. Vprašanje kako bi bilo, če bi ble tribune polne in bi folk 90min prepeval chante o Frenku, verjetno bi si pridobil še kakšen mesec. 

ni prvi dip, ta je bil že pred korona pavzo lani, pa trener je že leto in pol, če po tem času ne veš kaj hočeš od ekipe, potem nimaš kaj iskati v klubu, če ne bi bil Lampard bi že letel decembra

 

Lampard pa je bil postavljen ker noben top trener ni bil pripravljen priti ob transfer banu in odhodu Hazarda, ja grdo so ga izkoristili, verjetno je bil plan da pride nov trener to sezono, vendar so nepričakovano prišli v top 4, pa kot legendo se ga niso mogli kar tako znebiti

Povezava do prispevka
mr.dude reče pred 23 urami:

doma proti Lutonu lol, bravo

 

se hecaš? :D to pišeš ravno v obdobju, ko tretjeligaši z mal sreče ruknejo ven Real, čas, ko mora Barcelona igrat podaljške, Bayern izgubi proti Kielu...

 

AMF reče pred 21 urami:

A ni Tušel tisti trener, ki se zelo rad krega z vodstvom?

 

Tuchel je imel velike težave s tem, da so mu športni direktorji, predvsem Leonardo  - vozili igralce, ki jih ni želel. zato je bil konstanto v prerekanju...

Povezava do prispevka

Sej če zgubiš ni kej, ampak da dobiš tak gol kot je bil drugi včerej :ododava:  Mi smo enkrat (ko smo bli v dvajsetih) mel rekreacijo v soboto 13:30, ker je blo ves ostalo zaseden. 2 sta bla normalna, 7 nas je blo zmačkanih ko kurbe od petka in smo se komej premikal, 4je so pa poslali sms da jih sploh ne bo. Neko tako razmerje je blo vsakič, samo da smo se menjali v vlogah.  Včeri ko je united dobil drugi gol sem dobil prav isti filing. 

Povezava do prispevka

A me lahko nehate misquotat, prosim? Ker je nekje na ravni debate s petnajstletnikom, za katerega je bil Scholes povprečen nogometaš, ker ni dal skoraj nobenega gola... In ko mu razložiš, zakaj temu ni tako, bo čez dva tedna spet nabijal, kako Scholes nikoli ni dal nobenega gola.

 

Liverpool ima letos na devetnajstih tekmah sedem remijev. To je super za ekipo nekje na sredini lestvice. Če bi kakšno od teh izgubili in kakšno mogoče posledično zmagali, je računica čisto jasna. In samo na to se je navezovala ta trditev, ki bi jo sprejelo zelo veliko trenerjev.

 

Mimogrede, takole so v zadnjih dvajsetih PL tekmah izgledale obrambne naveze pri Liverpoolu (poškodoval se je Fabinho in danes bo z Matipom igral Henderson):

Van Dijk - Gomez

Van Dijk - Fabinho

Van Dijk - Matip

Gomez - Fabinho

Gomez - Phillips

Gomez - Matip

Fabinho - Matip

Fabinho - Phillips

Fabinho - Williams

Fabinho - Henderson

Henderson - Matip

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Zgornji gručici štoperskih parov se je včeraj pridružil še dvojec Henderson - Phillips.

 

Mimogrede, če se ne motim, so Phillipsa poleti (neuspešno) poizkušali prodati nekim drugoligašem in v tujino. Williams pa je lani igral za Kidderminster Harriers (šestoligaša). Tako zelo v buli smo...

Povezava do prispevka

Očitno vedno večjo norost nekaterih stvari pri VAR in sočasno nesposobnost sodnikov v PL vedno bolj opažajo tudi drugi klubi. Številne odločitve so povsem random in nimajo nobene veze s tem, kako se igra fuzbal in o čem je sploh mogoče kvalitetno odločati. Kar še ni ubil covid bo očitno dokončno VAR in sodniki. Bravo.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Nikamor nismo šli, samo ne da se mi samemu s sabo pogovarjat, ker na zadnji strani sem 6 postov nabil jaz :) (zdaj sedmega)

 

Glede Keanove retardirane provokacije o slabih prvakih pa bi samo spomnil, da je lani Liverpool pred prejšnjim prvakom na neki točki vodil konkretno čez 20 točk.

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Rage to gotovo ni letelo nate. Bolj na tiste na hard nahypane, ki so potem poniknili... Tud v bednih časih moraš bit na fronti. Kdo ve to bolje kot tisti, ki navijamo za Arsenal. :D:D

Že 17 let od naslova, pa nič kaj upanja, da bo v bližnji prihodnosti nov :D

 

Btw berem knjigo My life in red and white, autobiografijo Wengerja, top branje.

Povezava do prispevka
rage reče Dne, 14. 2. 2021 at 21:34:

Nikamor nismo šli, samo ne da se mi samemu s sabo pogovarjat, ker na zadnji strani sem 6 postov nabil jaz :) (zdaj sedmega)

 

Glede Keanove retardirane provokacije o slabih prvakih pa bi samo spomnil, da je lani Liverpool pred prejšnjim prvakom na neki točki vodil konkretno čez 20 točk.

covid sezona

 

lanski naslov je invalid

Povezava do prispevka

A to letošnjega misliš? Se strinjam :P

Lani so toliko vodili še pred Covid ;)

 

K-man reče Dne, 15. 2. 2021 at 8:30:

Rage to gotovo ni letelo nate. Bolj na tiste na hard nahypane, ki so potem poniknili... Tud v bednih časih moraš bit na fronti. Kdo ve to bolje kot tisti, ki navijamo za Arsenal. :D:D

Že 17 let od naslova, pa nič kaj upanja, da bo v bližnji prihodnosti nov :D

 

Btw berem knjigo My life in red and white, autobiografijo Wengerja, top branje.

 

Itak, dolgoletni navijači smo preživeli Woya, ne vem, zakaj bi se sekirali po osvojeni Ligi prvakov in prvenstvu v tem krejzi tajmu :lol:

 

Moram priznati, da malo pogrešam Arsena - navijači Arsenala, kaj mislite danes, je bilo smiselno, da je šel? Te rezultate iz zadnjih let bi najbrž lahko nosil tudi on... Tako da mogoče zaradi drugih razlogov oz. potrebe po prehodu iz dolgoletne Wenger faze?

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Jaz ga dejansko zelo pogrešam. Spremljam Arsenal od 2000 in zame brez Arsena ni blo Arsenala. Sem bil pa eden izmed tistih, ki je želel, da gre. Sem že po osvojenem FA pokalu leta 2017 rekel, da bi mogel takrat oditi in se z nekim dostojanstvom posloviti od kluba. Pa je podaljšal, potem se je pa zgodilo, kar se je, na žalost. Je bilo na sistem ali greš sam ali pa letiš.... 

 

Post Wenger era je pa kar zabavna, dosti je tukaj kriv tudi Arsene sam in njegovi nakupi na koncu.

 

Emery je bil res klovn, ki bi klub še bolj potegnil v podpovprečnost. Glede Artete pa sploh še nimam izdelanega mnenja. Ful je težko ocenjevat trenerja, ker je v ozadju še cel kup igric v klubu, z zgrešenimi prestopi, Ozil situacija itd...Ne vem niti koliko ima dejansko proste roke. Glede na to da je bil Ozil odžagan zelo na hitro, Willian pa dobiva priložnost za priložnostjo brez kakršnega efekta, kar je zelo kontradiktorno glede na Artetine izjave, da bo igral tisti, ki si bo zaslužil. Pepe je trenutno končno prišel v formo in kaže neke zametke tega kar se je od take okrepitve pričakovalo. Za nagrado benchan proti Leedsu in namesto njega kot menjava v igro Willian. Tukaj spet ne vem, je Arteta tako zaslepljen ali je to komanda z vrha, kakorkoli za ekipo to ni ok. Bojda se mr. penalu Luizu ponuja podaljšanje pogodbe, kar je točno to kar bi od trenutnega Arsenala pričakoval :D

 

Je pa definitivno napredek, so tudi že zametki neke lepe igre. Letos sem na nekaj tekmah že dejansko užival v nogometu. Zadnja tri leta bi lahko te tekme preštel na prste obeh rok.

Povezava do prispevka
black187 reče pred 7 minutami:

Wenger je bilo prav da je odšel, vsaj manj gledam sedaj fuzbal in se živciram.

 

Pri wengerju na koncu sem že točno vedel katere tekme bo spušil in v katerih bo sramota, prav mučno je že bilo

This lol.

 

Pogledam na Livescore pa je. Zmagali, kul lepo za njih.

Zgubili, jebiga lol.

 

To da se not tlači nespote pa je arsenal dna. Ne mors brez tega. Pač fukneš milijarde za igrače, da ti pol lah teleta kot so ezil, čake ipd igrajo.

 

Pa a niso nekega Parlerja kupli, sploh kaj igra? Verjetno ne lol.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...