Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

WoreH reče pred 7 minutami:

si ti v parelelnem vesolju? poglej si od kdaj sta lukey shaw in pogba v klubu, od kdaj je fred. na tem se gradi

 

Wtf  :D

V lajfu se ekipa ne gradi na fredu in pogbaju, a si nor. Pogba spet jamra da bo šel, tip je daleč od stebra kluba, je bil pa zato pripeljan ja, sam nehi žvet v letu 2018 al kdaj. je prišel.Prej bo zamenjal klub kot pa da bo okol njega zrasla ekipa. Luke Shaw lani ni bil zanič, ima pa šele letos WC sezono, tako da to je kvečjemu dokaz kako počas gre in kakšna katastrofa se je izvajala pred Oletom, o Fredu mi pa verjetno ni treba razlagat. 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

francozi pravijo da so se pogajanja med realom in mančestrom za varanea intensifajali, neki neki okoli 50m eur je potencialna cena 

 

bomo videli, upam da ni šel klub se ta pectotič na led

 

 

 

 

uredilo bitje Daffy
Povezava do prispevka
kemik reče pred 16 urami:

Tip bi šel iz trainwreck moyes - lvg - murinho combota, kjer so modeli v 10 letih popolnoma uničili identiteto kluba,  direkt do zmagovanja na odločilnih tekmah v finalih, ker fuzbal tako deluje :ododava:

 

Če bo slučajno barca v naslednjih letih tako slabo vodena, kot je bil United, da ti klub zgnije do temeljev, potem boš videl da prvotno bolj rabiš kaj drugega, kot pa to, da ti je trener sposoben zmagat finale. LVG in Murinho sta to bila, pa je bila situacija 10x slabša, kaj ti potem to pomaga? Da ne omenjam, da takih trenerjev na trgu trenutno niti ni veliko, će sploh je kakšen. 

jst si vsaj ne delam utvar da je koeman dober trener tko kot si ti da je ole,  lahko mi tudi našteješ velike klube ki bi se zanimali zanj, aja točno ni jih, edina sreča je da je media darling in mu vsi cel čas samo slikajo rožice, pa lep lp

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 2 urama:

jst si vsaj ne delam utvar da je koeman dober trener tko kot si ti da je ole,  lahko mi tudi našteješ velike klube ki bi se zanimali zanj, aja točno ni jih, edina sreča je da je media darling in mu vsi cel čas samo slikajo rožice, pa lep lp

 

O cem govoris? Niti enkrat nisem napisal da je dober trener, ziher ni najboljsi glede na resume, sploh takticno - nastel sem ti samo kadrovanje, man management pa se neki. Ze cel cas pravim da je prvi po 10 letih ki klub pelje v pravo smer in to je prvi pogoj za uspehe. 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Nodi reče pred 3 urami:

Če bo slučajno barca v naslednjih letih tako slabo vodena, kot je bil United, da ti klub zgnije do temeljev, potem boš videl da prvotno bolj rabiš kaj drugega, kot pa to, da ti je trener sposoben zmagat finale.

 

Barca je zadnjih 10 let slabše voden klub kot United. Edina razlika je, da je Pep zapustil boljše oz. mlajše jedro ekipe, ki je zakrivalo nesposobnost uprave.

Povezava do prispevka
schatzi reče pred 4 urami:

kšn mesec nazaj sm gledal tale saf dokumentarec: https://www.imdb.com/title/tt8999372/

 

saf :wub:

Tudi jaz gledal na Amazon Primeu. Super zadeva, priporočam, režiser je eden izmed njegovih sinov, v bistvu SAF obuja spomine po možganski kapi. Sploh ni toliko o nogometu kot je o njegovem življenju na sploh, kakšne probleme je imel ko je igral za Rangerse, ker je njegova žena katoličanka, itd. 
SAF :wub::mafija:

Povezava do prispevka
kemik reče pred 12 urami:

 

O cem govoris? Niti enkrat nisem napisal da je dober trener, ziher ni najboljsi glede na resume, sploh takticno - nastel sem ti samo kadrovanje, man management pa se neki. Ze cel cas pravim da je prvi po 10 letih ki klub pelje v pravo smer in to je prvi pogoj za uspehe. 

 

sej pravim, uživaj v povprečnosti oleja

Povezava do prispevka

torej varane je očitno done deal, v mančester naj bi prispel že ta teden, medical pa bo verjetno opravil nekoliko kasneje zaradi karantene. končna cena naj bi bila 37,2m + 8,5m funtov.

 

na papirju super nakup, cena je ok, varane pa po njegovih karateriskah itak deluje točno tak partner ki ga maguire rabi. bomo videli kako bo vse skupaj izpadlo v praksi seveda, konec koncev naj bi forma francoza v zadnjih nekaj sezonah rahlo padla.

 

dve najbolj pomembni poziciji se je torej se pokrilo z prestopi v tem tw-ju, obe z igralcem zelo všečnega profila. klub gotovo cilja še na rb-ja (trippier) in dcm-ja (kdo ve), poleg tega je  še vedno vprašanje kaj točno se bo z pogbo zgodilo, psg je očitno zainteresiran, vprašanje sicer če ga ne bodo raje pobrali drugo leto zastonj (raioli bi tudi verjetno to bolj sedlo). če pogba gre, potem bomo verjetno rabili tudi še enega cm-ja, razen če nam ne rata pripeljat nekega svetskega dm-ja, ki se bo približal kreativnosti francoza in bil istočasno defenzivno zelo sposoben. kaj takega sicer verjetno ne obstaja na trgu. 

 

bomo videli, za zdaj deluje tw zelo uspešen, kar verjetno pomeni da bomo verjetno končali sezono na 8. mestu

 

 

uredilo bitje Daffy
Povezava do prispevka

kaj je čist fora da nam real deva varana? neki je sumljivo. 28 let, prav bi reku da za branilca je v top letih, da za 4-5 let podpišemo varana? ni mi jasn. kolega mi je že pred kake štirimi leti govoril da varane pride v man u, zgleda ali si dejansko želi igrat za man u, kar je povsem pravilno, ali pa real neki sumi, ker imo karkoli kupiš ko ni nadgradnja za varana? pomoje je to še vedno top 5 CB na svetu

----------------------------------------------------

 

Fergie recalled his efforts to sign the defender in his autobiography, writing: “In 2011, I hurtled down on the train from Euston to Lille to sign the young French defender Raphael Varane.

“David Gill was getting into the finer points of the contract with Lens, Varane’s club, when Zinedine Zidane got wind of this and somehow scooped him up for Real Madrid from under our noses.

“I don’t think Jose Mourinho, who was managing Real Madrid, had even seen Varane play.”

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka
WoreH reče pred 11 urami:

kaj je čist fora da nam real deva varana? neki je sumljivo. 28 let, prav bi reku da za branilca je v top letih, da za 4-5 let podpišemo varana? ni mi jasn. kolega mi je že pred kake štirimi leti govoril da varane pride v man u, zgleda ali si dejansko želi igrat za man u, kar je povsem pravilno, ali pa real neki sumi, ker imo karkoli kupiš ko ni nadgradnja za varana? pomoje je to še vedno top 5 CB na svetu

----------------------------------------------------

 

Fergie recalled his efforts to sign the defender in his autobiography, writing: “In 2011, I hurtled down on the train from Euston to Lille to sign the young French defender Raphael Varane.

“David Gill was getting into the finer points of the contract with Lens, Varane’s club, when Zinedine Zidane got wind of this and somehow scooped him up for Real Madrid from under our noses.

“I don’t think Jose Mourinho, who was managing Real Madrid, had even seen Varane play.”

noče podaljšati pogodbe, pa hoče Real še kaj iztržiti

Povezava do prispevka

Varane odličen nakup,

 

Sancho nujen nakup.

 

Če kupijo še DM so že kar favoriti za naslov.

 

ps: WTF se pa za Arsenalom dogaja zadnja leta, pa imeli so t.i. "najboljšega igralca" na svetu Ozila? Kaj je res Arteta tako gnil?

uredilo bitje dio1ds
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...