Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

mislim sej to ni tako nepričakovano glede na to da imamo tekmo čez dva dni, čez noč je pa tudi interim managerja težko pripeljat

bolj je problematično da je bila zdaj prilika to bistveno bolj zoorganizirano rešit med reprezentančnim premorom, ampak nope, dejmo počakat do še ene katastrofe po koncu tega premora 

 

itak bo blanc do konca sezone al watever

uredilo bitje Daffy
Povezava do prispevka

Za vse akterje (Poch, QSG in United) bi bilo to še najboljše, očitno ne spada v ekipo kot je QSG ampak ni šanse, da bodo kozojebi dovolili, da odide sredi sezone razen če ga bodo sami odpustili. Pocha bi morali pripeljati takoj ko je odšel iz Spursov pa so se raje zajebavali z tem mr. Beanom do sedaj ko ni več nobenega pravega kandidata na voljo. United po SAF-u je že skoraj Barcin nivo nesposobnosti. Če bi pravočasno reagirali bi lahko imeli Kloppa, Tuchela, Contea ali celo Pepa pa vsakič naredijo napačno potezo. 

Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 1 uro:

Danes pišejo da bo Pochettino prevzel, ampak to je verjetno too good to be true.

 

In sejki bodo to seveda brez tezav sprejeli? Me res zanima, kako dolgo bo trajalo, preden demantirajo vse vpletene strani tole. Dolgo po moje ne. 

Povezava do prispevka

Cez vikend sem gledal Lpool - Arsenal..zdaj mi pa redni spremljevalci Premier lige povejte, a je Arselol tok zanic, ali je Lpool tok dominanten, ker meni so se Londoncani kar smilili...skoraj niso cez sredino prisli, Kloppova banda jim je pa dala gol kadar se jim je zahotelo.

 

Liverpool res igra atomski fuzbal, to je ze skor kot bi meli kak cheat code. Ni fer. 

Povezava do prispevka

men se je tud zdel sramotno, samo verjetno če bi se arsenal bolj odpiral, bi jih fasal še več. ali pa je tud pri njih prisoten ta prevelik respect in strah duelov, kot pri Man U. tudi city je evertonu včeraj skril žogo in je bilo žalostno. iskreno jaz mislim da kvaliteta nogometa pada. city, chelsea in pool. ostali so bolj bottom 15 ... tudi city-chelsea finale CL ni naklučje. prej pa pool osvojil. izgleda je ogromno tudi v managerjih, ker je sumljivo da nekdo ne bi mogel pepa, tuchela ali kloppa malo kopirat in žet uspehe. so zgleda mojstri, se ne da njihovih konceptov enostavno razumet. recimo da bi pep pripravil everton za tekmo, namesto te zgube beniteza. kljub manj kvalitete ne bi blo prav take tragedije od tekme

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka
Smoki reče pred 1 uro:

Cez vikend sem gledal Lpool - Arsenal..zdaj mi pa redni spremljevalci Premier lige povejte, a je Arselol tok zanic, ali je Lpool tok dominanten, ker meni so se Londoncani kar smilili...skoraj niso cez sredino prisli, Kloppova banda jim je pa dala gol kadar se jim je zahotelo.

 

Liverpool res igra atomski fuzbal, to je ze skor kot bi meli kak cheat code. Ni fer. 

Arsenal v zadnjih sezonah že tradicionalno sleče hlače proti Liverpoolu na Anfieldu. Je pa tudi razlika v kvaliteti med igralskima kadroma precejšnja. 

Povezava do prispevka
schatzi reče pred 27 minutami:

s psg-jem je bottlal tuchel, ko jih je prevzel pochettino so bili na 3. mestu

 

lep lp

Pochettino je lani zbottal prvenstvo ko je v 31. krogu francoskega prvenstva zgubil doma proti Lillu. Takrat je bila točka razlike in zlata šansa, da pridejo na prvo mesto pa so se na veliko posral. Tudi v Ligi prvakov so imeli več sreče kot pameti. Andorcem se lahko samo zahvali, da so poškodovali pred spopadom (na reprezentačni akciji) Lewo in da so francozi prišli v polfinale drugače bi zgubli velik huje kot proti Cityju kasneje.

 

You can take the man out of Tottenham but you can't take Tottenham out of the man.

 

lp

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Squad value:

PSG - 990,20m €

Monaco - 368,30m €

Lyon - 335,35m €

Lille - 269,20m €

Marseille - 250,30m €

Nice . 225m €

Mislim, da ne rabim nadaljevat, ker vrednosti ekip strmo padajo.

 

Vsi so prodajali. PSG si je vlačo Messija in druge. Bravo Pochettino. Bomo vidli kaj bo iz njih v Ligi Prvakov. Tam nimajo izgovorov.

 

V Premier ligi proti Kloppovem Liverpoolu in Pepovem Cityju, tudi Tuchelovem Chelseaju pa dvomim, da je Poch lahko kaj bolj uspešen kot Ole.  Ampak to, da je tip noro precenjen je samo moje skromno mnenje. 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

To ali je Messi bil želja trenerja ali ne nima smisla sploh razpravljat. Ni prvi ne zadnji trener, ki mu je uprava pripeljala igralca (ki ni trenerjeva želja). Tudi pri Unitedu vprašanje ali je Ronaldo bil želja Oleta ali ne. 

 

Mislim, da je PSG v ožjem izboru. Zakaj nebi bil? Katarec ziher zahteva Ligo prvakov po tem ko je prišel še Messi, Ramos, Donnarumma in drugi. Mbappe ostal. Zdaj, če Pochu to prevelik pritisk tak brezveze da gre v kak večji klub.

 

Edino kar sem hotel povedat Ole at the wheel v Unitedu ali Poch. Po mojem mnenju nebo kake spremembe. 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Če bi lahko izbiral bi raje Ten Haga. Pa zraven VDS za ŠD. :D

 

Ampak glede na to, da se o trenerjih VEDNO motim bo tut Poch ok. Za njega mam sicer še vedno problem, da čeprav je car, ga imajo vsi radi in se njegov fuzbal lepo gleda, ni osvojil ničesar takega, da bi si zaslužil epske propse, čeprav je tut finale CL s spursi verjetno like a trophy. 

 

Sicer nimam pojma kaj se dogaja pri PSGju, ampak če pišete da oni rabijo nekoga ki bo dal v red primadone: kok lažja je pa unitedova slačilnica? Virus, ronaldo in cel kup folka ki zgleda v depri (mguajer, dvb...). 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...