Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Tijuana reče pred 30 minutami:

To ali je Messi bil želja trenerja ali ne nima smisla sploh razpravljat. Ni prvi ne zadnji trener, ki mu je uprava pripeljala igralca (ki ni trenerjeva želja). Tudi pri Unitedu vprašanje ali je Ronaldo bil želja Oleta ali ne. 

 

Mislim, da je PSG v ožjem izboru. Zakaj nebi bil? Katarec ziher zahteva Ligo prvakov po tem ko je prišel še Messi, Ramos, Donnarumma in drugi. Mbappe ostal. Zdaj, če Pochu to prevelik pritisk tak brezveze da gre v kak večji klub.

 

Edino kar sem hotel povedat Ole at the wheel v Unitedu ali Poch. Po mojem mnenju nebo kake spremembe. 

 

sploh ramos jim ful pomaga ja.

 

ne glede na to, kdo bo pršu, če ne prpele dm-ja mu bo teško.

 

jest zdej itak upam, da gre lingard januarja v west ham in pol z moyesom v ligo prvakov :mafija:

Povezava do prispevka
Daffy reče pred 13 urami:

očitno je united kontaktiral valverdeja za potencialno prevzet ekipo do konca sezone 

 

dosti boljših opcij verjetno na trgu atm itak ni, morda favre i guess  

dvomim da bi jim dejansko ratalo početina pripeljat dokler ga psg ne sacka 

 

 

 

Sem instant navijač Uniteda, če pride Valverde. :mafija: Samo po mojem ga itak ne bo, lepo uživa doma, malo fotka in čaka, da bo prevzel Furijo. 

 

Drugače bo jutri na La Liga TV intervju Balagueja z njim

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 44 minutami:

Daj umiri se s tem trolanjem no. 

 

Rajši se prijavi na med.over. naredi par različnih acc in se pogovarjaj sam s sabo. 

 

Ne bi blo prvič ane... 

Ne maram Liverpoola zaradi njihovih navijačev. So pa tudi tebi zlezli pod kožo, sem zadnjič videl, da si pisal boom trpaj, ko je WH zabijali. 

Povezava do prispevka
rage reče Pravkar:

Jaz sem navijal za Liverpool, ko ga je vodil Roy Hodgson, ko so v prvi postavi redno igrali kalibri tipa Konchesky, Salif Diao, N'gog in Djimi Traore... Neoš ti meni in dolgoletnim navijačem o tem, za koga navijajo pravi moški :panika::ninja:


Definiral si hipsterja lihkar ;)

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...