Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

njegov wood je mehek. proti man uju si je sramoto delu. slaba forma, lahko pa da ga je starost dobla ker ni glih mlad. priznam da nism sledil burnleyu, gledu sm man u, sm si reku wood je očitno pokojni, zdej ga pa kupujejo. ka hočeš da rečem. prove me wrong, bomo dans gledal če bo igral, pomoje gola ne bo dal 7-10 tekm zapored. če misliš da bojo dans zmagal, ne bojo, pa igrajo proti smetarjem. martial bi jih prerodil :closedeyes: na eni strani martial na drugi sveti maxim ... dej no. 3x bolš ko wood za hoof ball

Povezava do prispevka

Watford sackal Ranierija. Škoda, sem upal, da bo drugo leto ponovil Leicester pravljico. :) Ne vem, če se je že kaj spremenilo, a pred par dnevi sem bral, da je Benitez favorit, da ga zamenja. 

 

Res mi ni jasno, kaj je s klubi, da vedno znova najemajo te "stare" in izpete trenerje, ki gojijo beden fuzbal in se samo malo rotirajo okrog po klubih, namesto da bi dali šanso komu mlajšemu, ki bo prinesel kakšne bolj sveže ideje. Ja, vem, izkušnje v boju za obstanek in da je le-tega treba zagotoviti zlepa ali zgrda, sploh v EPL, kjer je zaradi TV denarja obstanek še toliko bolj pomemben kot v drugih ligah, ampak saj ni, kot da je v klubih podobnega kalibra v ostalih ligah kaj veliko drugače.  

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 9 urami:

Res mi ni jasno, kaj je s klubi, da vedno znova najemajo te "stare" in izpete trenerje, ki gojijo beden fuzbal in se samo malo rotirajo okrog po klubih, namesto da bi dali šanso komu mlajšemu, ki bo prinesel kakšne bolj sveže ideje.

 

glih to ti provin, fsa tota leta.

 

jebeni nogometni analfabeti v obliki predsednikov klubov, ki morajo imet 'svetovalce', da slednji lepo pobirajo provizije in vlačijo na trenerske klopi non stop ene in iste ljudi.  :no:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Hodgson jih bo najbrž izvlekel iz relegation cone, potem pa bo šel nazaj v penzion.

 

Mislim, da nekateri podcenjujete specifičnost Premier lige, dinamike znotraj klubov itd. Nekomu, ki pride (res) od zunaj, ni ravno preprosto vstopiti v takšno mikro-okolje. In prav veliko takšnih zunanjih tudi ni ravno uspešnih, posebej na nek srednji (kaj šele daljši) rok - če odmislimo trenerje res najvišje klase, ki so se tudi dokazali na najvišji ravni. Tudi tisti, ki pridejo, imajo praviloma v svoji ekipi nekoga, ki ima takšno "interno" znanje.

Povezava do prispevka

Zanimiv podatek, ki kar veliko pove o tem, kako visoko Klopp postavlja obrambno linijo v tej sezoni in kako uspešna je obramba pri postavljanju ofsajd zanke… Ko zadeva pade, pa se seveda dogaja to, kar se je na zadnji tekmi, proti Palacu, ko so jih konstantno prebijali na kontro.

4CDB9006-6913-4AE6-AEC4-5AF5BC1BDA26.jpeg

Povezava do prispevka

Liverpool on course to sign Luis Diaz from Porto before transfer window shuts. Sources expect fee of around €60m including add-ons to be agreed. 25yo Colombia winger also targeted by Tottenham but is believed to have opted for #LFC

#THFC

 

Takumi Minamino and Divock Origi could leave #LFC ahead of Monday’s transfer deadline as the club look to complete a €60 million deal for Porto’s Luis Diaz.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

Se en prospekt zakljucu kariero

 

fak no ... jebeni n-word. kak bojo tole spregledal ne vem. men se gabi tak človk, 20 let star, dnarja ko dreka, pa takle. to res kaže da je neki narobe z vzgojo teh športnikov. pač kake ljudi rodi šport ... ko mu od 10ga leta "trenerji" zbijajo samozavest, pol pa pičke boksa. zdej bo pa Elango treba cele dneve gledat 100%

Povezava do prispevka

:no:

 

 

Lampard v Everton pa mi je še ena smešna... Na koncu bodo še izpadli, v bistvu niso tako daleč od cone izpada, posebej, če se kakšen Newcastle pobere.

 

Newcastle naj bi sicer ponujal neke nore cifre za Joeja Gomeza, ampak je precej nepreverjena špekulacija.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...