Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

S tem da Harry Kane je na prvi tekmi v ligi proti Poolu na takšen način dejansko zraven odnesel še nogo Robertsonu (če se prav spomnim) pa je b.p. ostal na igrišču. 
 

Sicer pa sem se pritoževal nad splošnim nivojem sojenja v PL, kar pa je očitno ljudem tipa vlaho težko razumeti, ker berem ista jajca že dvajsetič. A je to mogoče kader kakšne slovenske stranke?

Povezava do prispevka
rage reče pred 1 minuto:

S tem da Harry Kane je na prvi tekmi v ligi proti Poolu na takšen način dejansko zraven odnesel še nogo Robertsonu (če se prav spomnim) pa je b.p. ostal na igrišču. 
 

Sicer pa sem se pritoževal nad splošnim nivojem sojenja v PL, kar pa je očitno ljudem tipa vlaho težko razumeti, ker berem ista jajca že dvajsetič. A je to mogoče kader kakšne slovenske stranke?

model večinoma si cvilu skos kok sodijo proti tvojim balerinam, pol si pa proti koncu sezone mal plato obrnu k je blo kr neki takih dogodkov k sm ti jih sam nalimal s strni tvojih junakov

Povezava do prispevka

Glej lolek, nimam dovolj časa, da bi spremljal večino tekem v PL in logično, da sem potem izpostavljal tekme Liverpoola, ki jih pogledam. Kot vsak drug navijač sem najbrž tudi pristranski do kluba za katerega navijam, quelle surprise!

 

Sem pa izpostavil tudi kar nekaj drugih primerov, ki sem jih zasledil. In mi na primer ni težko priznati, da so ga zaradi tega slabega sojenja v zadnjih tednih konkretno najebali v Evertonu, čeprav bi mi bilo smešno, da bi odleteli v drugo ligo.

 

Sodniki v PL so izrazito nekonsistentni, slabi in nefit sodniki ne odletijo v nižje lige pa da naredijo še takšno napako itd. In ja - zdi se mi grozna težava, kadar pri nekem sodniku že vnaprej veš, da bodo za tvojo ekipo težave, to se ne bi smelo dogajati (katerikoli) ekipi.

Povezava do prispevka

Noben ni pisal o tem.

Haaland je imel "samo" 60mio odškodnine za BVB. So nalašč lagali o 75mio, da bi samo resne kupce imeli. Pa BVB je dal Raioli in fotru pravico, da sina prodajata okol in potem pripeljeta klub k pogajanju.

Za to sta (ajd firma or Raiooe sedaj) pobasal vsak po 20mio.

Haalnd bo na 400k na teden, signing fee nisem nikjer zasledil. Pa bonusi so pa itak (trend EPLja) bolj timske narave kot pa goli/asistence/tekme...

Povezava do prispevka
Tijuana reče Dne, 16. 5. 2022 at 20:36:

Lepo so vturli klavzule. Smešno nizko pri BVBju. Samo 60m €. Pri Cityju sicer večjo. Po dveh sezonah se aktivira. 150m €.

 

A je to potrjeno s strani kakšnega kredibilnega vira ali so se (kot ponavadi) "novinarji" izmislili, ker gre pač za Haalanda (in prej Raiolo)?

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 1 uro:

Everton carji :)

 

Vsa čast za tole tekmo, sam tko mi je pa mal smešno vse skupej. Klub ki bi moral biti v zgornji polovici lestvice, zdej pa tako slavje kot da so osvojili ligo prvakov, ob tem ko so se za mišji kurac uspeli obdržati med elito. 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 23 minutami:

Vsa čast za tole tekmo, sam tko mi je pa mal smešno vse skupej. Klub ki bi moral biti v zgornji polovici lestvice, zdej pa tako slavje kot da so osvojili ligo prvakov, ob tem ko so se za mišji kurac uspeli obdržati med elito. 

Pac vidis koliko folku pomeni njihov klub. 

Povezava do prispevka

Ja ja, sej vse to razumem, sam pač smešno se mi zdi ta slavljenje 16.mesta in neizpada. Štekam vse emocije, pa vse, sam nikoli ne bom razumel slavljenja povprečnosti. Sam tako danes je, za vsako stvar je treba naredit dramo, za vsak dosežek, ki to sploh ni, se dobi medalje, mi smo pa tud tolk oprani da zapademo v vsako histerijo. 

Povezava do prispevka

Isto oz. v še večjem obsegu bi se zgodilo, če bi bilo to pred 50 leti. Pač velik klub z veliko navijaško bazo, ki se je rešil pred izpadom, ki se jim ni zgodil še nikoli. Sicer pa itak ne vem zakaj bi moral zagovarjati veselje navijačev pri uspehu njihovega kluba. Naj se fantje veselijo, če so veseli, zakaj bi to koga motilo :D

Povezava do prispevka
reder reče pred 8 urami:

 

A je to potrjeno s strani kakšnega kredibilnega vira ali so se (kot ponavadi) "novinarji" izmislili, ker gre pač za Haalanda (in prej Raiolo)?

Veš da nevem in po pravici povedano po tem niti nisem kaj več bral oz. se obadal z Haalandom.

 

Sicer pa ja itak treba z rezervno jemat. Kredibilni viri so tudi 2 leti gušli okol kak ma 75m € odkupno pa jo je mel komaj 60m €. Tako, da ja. Ali je res ali ne pomoje nebomo vedli prej kot pa čez 2 sezoni.

Povezava do prispevka

Jebeno, dvakrat izgubiti ligo za točko, in to proti ekipi s praktično neomejenimi sredstvi. Zraven pa še Pepu… Shitty 🤌🏼

 

Kakorkoli, svaka čast Kloppu in ekipi, da jim je uspelo obrniti sezono in konkurirati do zadnje minute sezone. V bistvu neverjetno.


 

ps. Preden kdo znova začne z butthurt komentarji: no need to state the obvious… 

Povezava do prispevka
rage reče pred 1 uro:

Jebeno, dvakrat izgubiti ligo za točko, in to proti ekipi s praktično neomejenimi sredstvi. Zraven pa še Pepu… Shitty 🤌🏼

 

Kakorkoli, svaka čast Kloppu in ekipi, da jim je uspelo obrniti sezono in konkurirati do zadnje minute sezone. V bistvu neverjetno.


 

ps. Preden kdo znova začne z butthurt komentarji: no need to state the obvious… 

seveda Liverpool ma ma prihodke 4 eur na leto in lahko si privoščite kvečjemu Kronavetra pa še ta je predrag ane?

 

Lol butthurt a sam vedno butthurt z nameshamingom vsega kar je povezano z Loserpoolom

 

bebček stay classy

Povezava do prispevka

Prav zato sem tudi vesel, da bo Liverpool v finalu igral proti Realu. Poraz proti njim bom že nekako preživel, gre vseeno za klub z nekim renomejem.

 

Predlagam pa, prijatelj vlaho, da potem vsaj nehaš jokcat glede Mbappeja in celo ffp v drugih temah... Če se v resnici pritožuješ glede istih vzrokov.

Povezava do prispevka
rage reče pred 4 minutami:

Prav zato sem tudi vesel, da bo Liverpool v finalu igral proti Realu. Poraz proti njim bom že nekako preživel, gre vseeno za klub z nekim renomejem.

 

Predlagam pa, prijatelj vlaho, da potem vsaj nehaš jokcat glede Mbappeja in celo ffp v drugih temah... Če se v resnici pritožuješ glede istih vzrokov.

pa dobr sej če bi bil dost funkcionalno pismen bi razumel da sem hotel povedati to, da tudi Pool niso nikakršni reveži (ste spičkal 350 mio v zadnjih letih, Real recimo 180) in da si kamot privoščijo dobre igralce, in bi si lahko tudi Haalanda in koliko razumem so stopili tudi v kontakt z Mbappejem, ki ni bil glih za pingo sok pa sengvič iz pariško

 

in ja FFP je sam črka na papirju in me zelo moti ampak na žalost tako je, sam bi najraje videl da je tko kot v Nemčiji ali v nekatrih španskih klubih ko so navijači lastniki klubov

Povezava do prispevka

Ja ma nemoj, da Liverpool niso reveži, a to si kakšno novost povedal? Pa po net spendu od Kloppovega prihoda še med top-10 v ligi niso...

 

Ni pa to point, na noben način ne morejo tekmovati s klubi v (para)državni lasti, ki lahko delajo skoraj neomejeno minusa - kot ne more noben klub, ki mora imeti zadaj vsaj osnovno ekonomsko računico. Haalanda in Mbappeja si ne bi mogli privoščiti, nikoli. Celotna investicija v Haalanda je najbrž disgusting, zraven pa so najbrž njemu in njegovim nakazali enornme količine še prej kakšnih finančnih obvodov, kot so to delali v preteklosti. Pa nikomu ništa. Ne bi si ga mogli privoščiti, kot si Mbappeja ni mogel privoščiti Real, pa je v tem pogledu finančni gigant proti Liverpoolu.

 

No, precej dvomim, da bi še naprej streljal takšne kozle, če bi imel v Primeri ob obstoječih klubih še kakšen PSG in City, Real pa bi moral sestaviti skoraj perfektno sezono, da bi ju lahko prehitel.

Povezava do prispevka

Anyho, jasno je, da je res jebeno še drugič izgubiti za eno jebeno piko proti nasprotniku, ki lahko fukne 100 milijonov za loleka Grealisha pa se jim še pozna nikjer ne.

 

It's the hope that kills you, v resnici bi bilo lažje, če bi že od začetka City pojebal Villo...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...