Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Sej najjače zdej bi blo da Lukaku ne gre nikamor in odsedi celo pogodbo pri Čelskiju

 

En od teh bogatejših klubov more neki tazga nardit, npr. Da ne sprejmejo nobene loan ponudbe in se režijo Lukakuju v fris. 

 

Ne morš it v nov klub za klubski rekord, rečt "unfinished business, always wanted to be here" in potem v roku pol leta delat neke bebave intervjuje, kjer se zasereš celi ekipi. Pizda js mam second hand embarrasment zarad njega

Povezava do prispevka

Jaz bi tudi mel neke smooth streame, pa če je opcija da na smart tvju gledaš. K res nebi na kompu. 

 

Ne štekam kako je lahko PL še vedno tolk zaplankana, da ne ponudi neke opcije za streamat, tko na primer kot ima NBA. Pa tisto niti ni spet tako drago.

 

Po mojem bi se jim ful splačalo. 

uredilo bitje K-man
Povezava do prispevka

Nba pass je 120 al 140 eur na leto, pa lahko gledaš vse tekme lepo 4k opcija. Kurac pizda. 

Kako ne morjo tega spedenat. Vem da dobijo težke miljarde prek tv pravic, sam to bi bilo samo še dodatno. Razen če zaradi teh pravic, ne morejo potem še tako prek appa peljat lige.

Jaz nisem mel zdej nobenega operaterja, prek frenda sem gledal PL na eonu. Zdej pa kurac. 

 

Povezava do prispevka
K-man reče pred 39 minutami:

Nba pass je 120 al 140 eur na leto, pa lahko gledaš vse tekme lepo 4k opcija. Kurac pizda. 

Kako ne morjo tega spedenat. Vem da dobijo težke miljarde prek tv pravic, sam to bi bilo samo še dodatno. Razen če zaradi teh pravic, ne morejo potem še tako prek appa peljat lige.

Jaz nisem mel zdej nobenega operaterja, prek frenda sem gledal PL na eonu. Zdej pa kurac. 

 

 

Js sem isto kradel prek EONa. 

Mogoče se v roku leta, dveh selim v en sicer ne tok majhen kraj, ampak ima tisti naslov po enem yolo naključju samo telemach optiko. :D

 

Povezava do prispevka

Richard Arnold (Manchester United CEO): "We are doing everything we can to bring De Jong and I tell you that the money is there for him." "As a club we are doing everything possible to close the deal, the money is there but there are obstacles in our way that I can't explain."
 

lol, noče v Mančaster 

Povezava do prispevka
rage reče Dne, 17. 6. 2022 at 19:04:

Legenda odhaja, odličen nogometaš in čudovit človek - svaka čast, Sadio, in hvala za vse lepe trenutke :worship:

 

08AF0BAC-D91B-4990-9B3C-3E273338DD89.png

Ga bomo kar težko nadomestili. Res carski igralec.

Sem mel pa že dolgo časa da ni zadovoljen najbolj s svojim statusom v klubu. Al kako čem temu rečt...

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 13 urami:

Richard Arnold (Manchester United CEO): "We are doing everything we can to bring De Jong and I tell you that the money is there for him." "As a club we are doing everything possible to close the deal, the money is there but there are obstacles in our way that I can't explain."
 

lol, noče v Mančaster 


 

Fun fact, arnold je zvedel da se je v pubu blizu njegove hise zbralo nekaj navijacev (baje protestnikov), zato je sel tja, jim castil rundo in se pogovoril z njimi, od tam ta izjava.

 

 

561FD0D5-071E-4EE4-BA7A-3295A1F340B9.png

Povezava do prispevka

Naredili so dobro in natančno analizo, kot zmeraj, kogar zanima kaj več od površinskih zadev v nogometu, lahko najde res veliko uporabnih finančnih informacij na tem accountu.

 

Glede na to, da je bil njen namen tudi neposredna primerjava Kloppa in Pepa, ima imo sicer vsebinsko vsaj dve težavi. Prva je, da ne vključuje obvodov, s katerimi z zelo visoko verjetnostjo City plačuje nogometaše, njihove svetovalce in bog si ga vedi koga še na offshore račune (ker tega pač ne morejo vključiti, saj gre za neznanko). Tega se drugi klubi ne poslužujejo, tako da velja tudi za primerjavo Cityja z Unitedom, Chelseajem, Arsenalom itd. Druga težava je, da sta imela Guardiola in Klopp povsem drugačni izhodišči pri igralskem kadru.

 

Poleg tega pri tako visokih zneskih - glede na to, da pravilno vključujejo celotno amortizacijo nogometašev je to v petih letih dve milijardi - lahko petina več v praksi predstavlja res visoko razliko. Je pa res, da City nima toliko višjih skupnih plač* v primerjavi z drugimi klubi.

 

* Čeprav, kot zapisano že zgoraj, bi vsaj pri njih bil pripravljen dvomiti v točnost teh številk.

Povezava do prispevka
Mutombo reče Dne, 23. 6. 2022 at 22:26:

 

Če maš android TV potem maš aplikacijo. Drugače preko kodi. Ali pa worst case phone mirroring. 

 

Mam SS że par let in lahko samo priporočam. 

 

Kaj to biti SS?

 

Starstreams očitno? Sam jaz nobenega appa ne najdem pod tem imenom (niti pod Smooth streams).

uredilo bitje Zorz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...