Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

trpotec65387628363 reče pred 36 minutami:

Lol še en preplačan brazilec.

 

haha, on that note...

 

ravno včeraj sem bral intervju s Higuainom, ki je rekel, da je bil že vse zmenjen z Arsenalom, nakar je klub čez noč obrnil ploščo in ni hotel več plačat njegove odškodnine. češ, hm, malo smo se precenili, v bistvu sploh nimamo toliko denarja.

 

Higuain reče OK, gre v Napoli, čez par dni pa za Arsenal podpiše Őzil, ki je bil še cca. 10mil dražji od njega. :rofl:

 

to so te 'we could have sign XY' Wengerjeve zgodbice. :D

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 35 minutami:

 

haha, on that note...

 

ravno včeraj sem bral intervju s Higuainom, ki je rekel, da je bil že vse zmenjen z Arsenalom, nakar je klub čez noč obrnil ploščo in ni hotel več plačat njegove odškodnine. češ, hm, malo smo se precenili, v bistvu sploh nimamo toliko denarja.

 

Higuain reče OK, gre v Napoli, čez par dni pa za Arsenal podpiše Őzil, ki je bil še cca. 10mil dražji od njega. :rofl:

 

to so te 'we could have sign XY' Wengerjeve zgodbice. :D

Meh to so zgodbe, pitaj boga kakšne so podrobnosti tbfh.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

Meni se ne zdi tok malo keša, mislim, ne zdi se mi da ga bo United preplačal, pač fer deal. 

 

Ethereum vpeljal fergie time, torej prihod na trening 1 uro prej, trenirajo pa 2 x dnevno po novem. Sweet preseason, ko je vse lepo. :D 

 

 

Meni bi se tudi zdelo super, če bi bil navijač Uniteda. Glede na to kakšen šrot gre za še večji denar (sploh v United) bi morali za FDJ odšteti še enkrat več. No imate srečo da so tokrat na drugi strani še večji idioti od uprave Uniteda. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 21 minutami:

Meni bi se tudi zdelo super, če bi bil navijač Uniteda. Glede na to kakšen šrot gre za še večji denar (sploh v United) bi morali za FDJ odšteti še enkrat več. No imate srečo da so tokrat na drugi strani še večji idioti od uprave Uniteda. 

Sem bi skoraj upal staviti za neke poštene denarje da če/ko se bo/bi se prodajalo npr. Pedrija naši mojstri ne bi bili zmožni iztržiti več kot nekih 70 milijončkov plus neki bedni bonusi...

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 14 minutami:

Sem bi skoraj upal staviti za neke poštene denarje da če/ko se bo/bi se prodajalo npr. Pedrija naši mojstri ne bi bili zmožni iztržiti več kot nekih 70 milijončkov plus neki bedni bonusi...

 

Ja saj lahko nas to še čaka čez kako sezono, vseeno ni Katalonec, da bi bil lahko miren...

 

Če bi Messija pred 10 leti prodajali bi šel verjetno za kakih 70 in bonusi. 

Povezava do prispevka

športni direktor feyenoorda pravi da ima klub dogovor z unitedom za malacia, 22ga nizozemskega lb-ja, ki naj bi stal cca 15m eur 

 

kul i guess, očitno bomo prodali tellesa in verjetno tudi williamsa, drugače ta nakup nima dosti smisla, sploh glede na to da obstajajo bolj nujne luknje za zafilat

 

Povezava do prispevka

Niti ne, prejšnjo sezono je bil gladko 2. najboljši igralec ekipe za Messijem. Kar sicer ne pomeni veliko, ampak daleč od tega, da bi stagniral. Za koliko bi npr. Liverpool prodal starterja v prime letih, ki ima še 4 leta do konca pogodbe? Ni treba odgovarjat, smo že videli. In vem, da situacija ni primerljiva, ampak vseeno 65m je veliko premalo.

 

Najslabše bo pa itak, ko se jih bo zapravilo za Lewo, Azpilicueto in Alonsa.

 

BTW, Chelsea naj bi bil blizu dogovora z Leedsom glede Raphinhe. 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Če bi pokazal tako noro veliko v Barceloni, potem se ga Xavi ne bi bil pripravljen relativno na izi odpovedati, predvsem pa bi se za njegov podpis potegoval še kakšen velik klub.

 

In: ja, Barcelona je v slabem finančnem položaju, kar je bolj kot ne jasno vsem, zato pač nimajo dobre pogajalske pozicije. Če bodo denar res potem zagonili za te tri penziče pa bo to res joke leta. Se še spomnim časov, ko je klub za zelo dolgo časa po prvi zlati eri lepo tonil.

Povezava do prispevka
reder reče pred 10 urami:

Lol NikadČuameni za skoraj še enkrat več od FDJ, poštena cena :lol:

Slaba primerjava. Aurelian bi stal isto, če se nebi v posel vmešal PSG ter višal ceno Realu plus Monaco ga na vso silo ni podil iz kluba. Tudi Liverpool ga je hotel.

 

Kdo razen Uniteda pa Frenkija hoče? Težko pričakuješ neko noro odškodnino  za igralca, ki ga podiš iz kluba in imaš zainteresiran samo en klub.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...