Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Meni je bil Bailly všeč pri Villarrealu, v Unitedu ga nisem veliko spremljal, je pa steklenko, tako da težko verjamem, da bi Monchi res vrgel toliko zanj. Kolikor sem bral naj bi bil njegova glavna tarča Kehrer iz PSG.

 

 

Chelsea naj bi dobil boj za Cucurello (prav tako so potrdili prestop Chukwuemeke iz Ville), Pep naj bi zdaj lovil še enega otroka Barce Sergia Gomeza, ki se je v Anderlechtu iz AMC prelevil v LB.  

Povezava do prispevka

Ne "rad", nima pa druge opcije. Podobno kot se Barcelona ne more znebiti nekaterih nogometašev in kot se Liverpool ni mogel znebiti Bogdanov, Kariusov in Markovićev.

 

Raz reče Dne, 1. 8. 2022 at 22:22:

a meni je to, da ima pravice za tako popularen šport oz. ligo, kot je EPL, plus razne reprezentančne tekme v drugih športih, samo ena TV postaja, ki ima istega lastnika kot edini operater, pri katerem je ta TV kanal na voljo, res ogabna poslovna praksa...

 

Jasno, moj namen ni bil, da bi postavljal Telemach in SK kot nek neomadeževan primer, če je slučajno izpadlo tako - bolj postaviti v kontekst, da je tudi Arena vredna svojega denarja.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 12 urami:

Chelsea naj bi dobil boj za Cucurello (prav tako so potrdili prestop Chukwuemeke iz Ville), Pep naj bi zdaj lovil še enega otroka Barce Sergia Gomeza, ki se je v Anderlechtu iz AMC prelevil v LB.  

 

Za Gomeza se itak ni moglo vedeti, da bo na LB tako eksplodiral ampak hendlanje Cucurelle je bilo pa s strani Barce katastrofalno. Že ko je bil v B ekipi se je videl velik potencial pa so ga odjebali, še po odlični sezoni v Getafeju bi ga lahko za drobiž vrnili pa nič, sedaj bo pa tip za 50 milijonov prestopil v Chelsea medtem ko pri Barci še vedno gnoji jokica. Vsaj že 3 leta bi lahko Cucu gladko bil štartni LB in to se je videlo že preden so ga odjebali. Če je denar bi raje še njega prevzel Chelsiju kot pa kak Bernardo (ki mi je tudi všeč ampak je njegova pozicija veliko bolje pokrita). 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

 

https://www.blog.uporabnastran.si/2022/07/31/arena-sport-1-premium-premier-league-v-zivo-spored-angleska-premier-league-se-s-sezono-2022-23-seli-na-nov-program-arena-sport-1-premium/

 

No očitno ne bo problema s spremljanjem EPL. Sedaj je odvisno vse od tega v katero shemo bodo dali operaterji ta program ampak na voljo bo očitno pri vseh (razen Telemach, naj oni kar prenašajo streljanje golobov) in prenašali bodo prav vse tekme EPL v celi sezoni. 

Povezava do prispevka

Za ljubitelje statistike.

 

Remember that weird thing from last season where Liverpool #LFC  didn't block shots from outside the box? I wonder if that continues this season.

 

Not only did they not block long-range shots at a historically low clip, they were among the best in limiting such shots.

This has been going on for the past 3 seasons.

 

Tudi tukaj: https://medium.com/@chris.summersell/are-liverpool-breaking-a-sacred-defensive-code-8c5f806a4c41

 

 

C38136B4-2C1F-4DC3-A81A-179E02FFA9F3.png
 

 

C9696731-B6BC-4DC4-88C9-9F9EDBEFEA33.jpeg

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka
kemik reče pred 8 urami:

Martial baje že out za prvo tekmo :rofl:

 

 

Kaj počne Martial v klubu ranga Manchester United (sej vem lol) je beyond me

Tipa pošljejo v prime fucbalerskih letih na posojo kjer je smrdel na polno. Če me spomin ne vara je bila precej podobna situacija pri Čičaritu, ki je trgal (?) v bundesligi pa naslednje sezone ni preživel v MU.
 

Povezava do prispevka
rage reče pred 9 urami:

Watafak se dogaja pri Nottingham Forestu, pripeljali so že več kot deset nogometašev in očitno še niso konec, zapravili sto milijonov 🙄😳

 

Sem ravno gledal Overlap kjer se med drugim pogovarjajo tudi od tega, da postaja jez med EPL in Championshipom tako velik, da mora ekipa ki napreduje praktično zamenjati celo ekipo, saj je zmagovalna ekipa v Championshipu enostavno veliko preslaba za obstanek v EPL. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

Sem ravno gledal Overlap kjer se med drugim pogovarjajo tudi od tega, da postaja jez med EPL in Championshipom tako velik, da mora ekipa ki napreduje praktično zamenjati celo ekipo, saj je zmagovalna ekipa v Championshipu enostavno veliko preslaba za obstanek v EPL. 

 

Meni je povedno tudi to, da že precej let random ekipe iz malih, provincialnih mest(ec), ki se prebijejo iz Championshipa v EPL, lahko zapravljajo oz. so zarad razloga, ki ga omenjaš, celo prisiljene zapravljati po več deset milijonov € za posamezne okrepitve, in v seštevku vržejo v ekipo vsote, o katerih lahko nek španski ali italijanski klub izven top 3 le sanja.

 

Ko ti kaka Sevilla (dolgoletno top 4 v Španiji, serijsko zmagovanje v EL in igranje v CL) prodaja igralce za 25+ milijonov raznim Brajtonom, Notingemom in Fulhamom... 

 

Res je ta finančna premoč EPL gromozanska, čeprav se ne odraža ravno pri uspehih v Evropi.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...