Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Gogy reče pred 4 minutami:

Ajde, pa NFL tekme, ki jih bo mogoče zdaj lahko še več v vikend ponudbi. :D

 

 

OK ampak ravno rekordi gledanosti verjetno ne padajo ob tekmah NFL. Saj bo imel SK še določene prenose ampak ne tistega kar množično gledamo. Eurobasket bo daleč največji problem. 

Povezava do prispevka

Dokler imajo še Ligo prvakov in zdej tole prvenstvo imajo še leverage da ostalim dajo tole ponudbo, s kakšno dolgoročno pogodbo. Iz tega vidika ni slabo pogajalsko izhodišče, je pa res 100% dick move po vseh teh letih ko so držali EPL zase z nenormalno ceno. 

Povezava do prispevka

Leverage imajo izključno zaradi evforije z košarko. Za LP se nihče ne sekira prav veliko, povprečni gledalec bo itak pogledal tisto tekmo, ki bo na Kanalu A, mi ki smo bolj zagreti simpatizerji bomo pa že našli način, da gledamo "svoj" klub. Jim bo pa verjetno uspelo zaradi basketa, ki je trenutno preveč popularen, da bi operaterji izpustili to šanso. Še najboljše bi bilo, da SK dodajo v svojo shemo samo za en mesec in jih potem skenslajo. :D

 

Ko smo že pr tem, zaenkrat kot kaže tiste govorice o Obrezih na Areni ne držijo. Kar naj tako ostane in naj svoje teorije o Barci nabija na tekmah 2.turške lige. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 23 minutami:

Dokler imajo še Ligo prvakov in zdej tole prvenstvo imajo še leverage da ostalim dajo tole ponudbo, s kakšno dolgoročno pogodbo. Iz tega vidika ni slabo pogajalsko izhodišče, je pa res 100% dick move po vseh teh letih ko so držali EPL zase z nenormalno ceno. 

a ko boš plačal arena premium za gledanje EPL derbijev, pa boš tiho

Povezava do prispevka

Pri Unitedu so pritiski na Glazerje vedno večji. Protesti so precej dobro organizirani, hkrati jih je vedno več, me zanima kaj bo proti Liverpoolu. Vedno večja je tudi spletna prisotnost, ljudje organizirano spamajo social media poste največjih sponzorjev z anti Glazer sporočili. Sam mislim, da je organizacijsko ali finančno za protesti Michael Knighton, ki je včeraj v videu tudi razkril, da njegov sklad pripravlja hostile takeover bid za Glazerje. Hostile zato, ker klub seveda načeloma ni naprodaj. Plan je, da pridejo do Glazerjev s ponudbo, ki bi bila predobra za zavrnitev. Glazerji so ob prevzemu plačali cca 1bn$, glede na to da jim je nakup več kot očitno investicija so svoje dosegli, saj bi ga lahko naprej dali za 4, najbrž celo z dolgom vred, ki še vedno ni odplačan.

 

Knighton je sicer že sedel v odboru Uniteda od 92 do 1998, par let pred tem pa je za 20 miljonov kupil precej velik delež Uniteda, ki ga je medtem mislim da že prodal. 

 

Hkrati javno poziva in računa na pomoč Jima Ratcliffa (Ineos), ki naj bi bil velik navijač Uniteda. Ko se je prodajal Chelsea so ga hoteli kupiti ampak so kao zamudili, ker se je vse skupaj zaradi Abramoviča zgodilo precej hitro, za United pa je v enem intervjuju dejal da je glavni problem to, da klub preprosto ni naprodaj, s čimer interesa ni zanikal. 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 15 urami:

 

to je ljubezenska zgodba, ki se nikoli ne bo končala. :D tip bo prej anuliral njo in sebe, kot pa da jo izpusti iz svojega objema. :D

 

Teden ali dva nazaj sem nekje bral, da ima Wanda že novega jebača, naj bi bil nek pol mlajši argentinski fuzbalerček. :D Res ne vem, kaj vidijo na njej, meni se sploh ne zdi privlačna. Če že, bi veliko rajši njeno sestro. :D 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

Glazerji so ob prevzemu plačali cca 1bn$, glede na to da jim je nakup več kot očitno investicija so svoje dosegli, saj bi ga lahko naprej dali za 4, najbrž celo z dolgom vred, ki še vedno ni odplačan.

Čelsi je bil prevzet za 5,2b$, ni šans da bodo sprejeli kaj manj kot 7-8b$, kar bi bil z naskokom največji prevzem športnega kluba.

 

ronaldinho reče pred 1 uro:

Teden ali dva nazaj sem nekje bral, da ima Wanda že novega jebača, naj bi bil nek pol mlajši argentinski fuzbalerček. :D Res ne vem, kaj vidijo na njej, meni se sploh ne zdi privlačna. Če že, bi veliko rajši njeno sestro. :D 

to po mojem ta mlad fuzbalerček njo izkorišča, ker ima Wanda dobre povezave, a ni bila Icardijeva managerka

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Čisto mogoče ja, ampak ona pač tudi rabi novega porivača, tako da obojestransko "izkoriščanje". :D 

 

Je bila njegova agentka ja. No, saj verjetno je še vedno, ker še ni dolgo, kar sta šla narazen.

 

Je pa to, da imaš starše ali pa partnerje za agente itak najslabše, ker nikoli ne moreš ločiti privatnega življenja in biznisa. Npr. mama Rabiot je vedno osebno prizadeta, ko nekdo njenega sinčka ne ceni, profesionalni agent kot je Mendes bi to čisto drugače reševal. Res da jim na koncu ostane ves denar v familiji, ampak vprašanje, če tudi izpogajajo najboljšo pogodbo v danem trenutku. Bi rekel da večinoma prej ne kot ja.  

Povezava do prispevka

Kdo zna točno povedati kakšna situacija je sedaj z Parteyem? Ob površnem spremljanju se mi zdi kot, da je Auba bil izključen iz ekipe, ker je zamudil na trening medtem ko Partey normalno igra in trenira po tem ko je bil obtožen za posilstvo? Kje je kle logika?

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 uro:

Men res ni jasno kok mors bit to low iq clovek da pr vseh teh milijonih posiljujes zenske namest da vzames eno izmed teh sponorus k jih je res k listja in blata 

Al pa celo kurbe, ki v zameno za denar dajo jahat (sej vem ja mind=blown)

milijone instagramovk in onlyfanovk bi dalo 10/10 seks effrot že samo za minimalen luksuz (počitnice v istri)

but no, I .. must ... rape ...

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 37 minutami:

milijone instagramovk in onlyfanovk bi dalo 10/10 seks effrot že samo za minimalen luksuz (počitnice v istri)

but no, I .. must ... rape ...

 

Po moje nismo mi tu dost Chadi (oz. 20-letniki iz ful seksističnega/patriarhalnega geta z nič izobrazbe in kultiviranosti, ki na hitro mladi obogatijo in lahko vse, kar je materialnega takoj dobijo), da bi lahk razumeli, kako tak napumpan ego ne sprejme besede NE. Pa ni važno, ali je neka thot, ki si je nekje vmes premislila, al pa punca/bivša, ki pač enostavno ni in the mood.

 

Pa ne trdim, da bolj izobražen, artikuliran folk ni posiljevalski, samo je imo na drugačen, sluzav, bolj prikrit in manipulantski način. Ti primeri posiljevalskih/wifebeater fuzbalerčkov pa mi delujejo kot čista kombinacija naduvan mlad ego + zgodaj ogromno keša in dostop do vsega + ponotranjen mizoginističen odnos do žensk kot okraskov/priležnic

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...