Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Ne me jeb reče pred 1 minuto:

sam jst si sploh ne znam predstavljat da ti je fotr nogometna legenda enga kluba pa se ti kot otrok vseen odlocis navijat za neki druzaga

 

prav ne vidim situacije kak bi blo to mogoc

foter je bil dosadan s svojim klubom

 

mulc se upira in dela po svoje kontra pričakovanjem družine

 

 

Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 1 uro:

No, pa tudi, Beckham je iz Londona originalno (Leyton) in je bil navijač Arsenala kot otrok :) To je enkrat omenil nekje, čeprav so bili njegovi starši die-hard United navijači. Kariero je pa v Tottenhamu začel :lol: 

 

Meni je bolj zanimivo oz. nisem vedel, da je Romeo že končal kariero in nekaj časa treniral tenis z Murrayem, potem se je pa po petih letih odločil, da bo vseeno še enkrat probal v fuzbalu. 

 

Itak je za sinove teh slavnih fuzbalerjev boljše, da igrajo klavir ali kaj takega, ker so pričakovanja javnosti za njih že od malega nenormalna in skoraj vsi podležejo pritisku. 

 

Paolo Maldini je po mojem edini, ki je res presegel svojega očeta, je pa vprašanje, kakšno kariero bo imel njegov sin. 

 

Kasper Schmeichel je imel dobro kariero, a ne na nivoju Petra.

 

Oba Thuramova sina sta tudi solidna igralca, a težko, da bosta kdaj presegla Liliana, ki je bil svoje čase eden najboljših branilcev na svetu imo.

 

Podobno za tamalega Chieso.

 

Thiago Alcantara je verjetno boljši od Mazinha, vsaj na klubskem nivoju ima boljšo kariero je pa Mazinho osvojil SP z Brazilijo leta 1994 (med drugim tudi odigral celotno finale proti Italiji). Ne vem pa, če se Mazinha lahko ravno obravnava kot top igralca, vsekakor ne na nivoju nekaterih prej omenjenih očetov.

 

Najbolj smešno in po drugi strani neumno mi je pa, kako nekateri že hypajo Messijeve (čeprav je najstarejši Thiago stare šele 10) otroke ali pa Cristiana Jr, ki je mislim da star okrog 12-13. Malo starejši je tudi Benjamin Aguero (oče Kun, dedek Maradona, krstni boter Messi). No pressure, kids. :D 

 

Povezava do prispevka
reder reče pred 22 urami:

Pa še to vprašanje, če bodo normalni klubi (torej ne v lasti šejkov) dolgoročno lahko sledili. Saj že sedaj praktično le še Real lahko finančno konkurira Angležem. 

 

No glavno, da Španci svoje klube sabotirajo, to bo pomagalo...

 

se strinjam s tabo. ampak heh, verjetno bo Real (in recimo Barcelono) bolj kot možnost ponujanja najboljših pogojev vleklo ven bolj to, da je še vseeno veliko večji zgodovinski prestiž igrat za taka velikana, kot pa za raznorazno petrodolarsko plastiko.

 

 

 

Povezava do prispevka

Res je, to zagotovo pomaga predvsem Barci ampak če si angleški klubi lahko privoščijo 3x večjo plačo bosta vreme in tradicija postala nepomembna. Resnično ne vem kako preprečiti dolgoročno totalno dominacijo Angležev in propad ostalih. Serie A in La liga sta v preteklosti dominirali veliko bolj kot Angleži ampak nikoli tako finančno in so se cikli menjavali. Če bo EPL dolgoročno 10x bogatejša od ostalih se pa ta cikel ne more obrniti. Niso top klubi na kontinentu za brezveze šli v Superligo, škoda da so to speljali tako debilno. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 9 urami:

 

Meni je bolj zanimivo oz. nisem vedel, da je Romeo že končal kariero in nekaj časa treniral tenis z Murrayem, potem se je pa po petih letih odločil, da bo vseeno še enkrat probal v fuzbalu. 

 

Itak je za sinove teh slavnih fuzbalerjev boljše, da igrajo klavir ali kaj takega, ker so pričakovanja javnosti za njih že od malega nenormalna in skoraj vsi podležejo pritisku. 

 

Paolo Maldini je po mojem edini, ki je res presegel svojega očeta, je pa vprašanje, kakšno kariero bo imel njegov sin. 

 

Kasper Schmeichel je imel dobro kariero, a ne na nivoju Petra.

 

Oba Thuramova sina sta tudi solidna igralca, a težko, da bosta kdaj presegla Liliana, ki je bil svoje čase eden najboljših branilcev na svetu imo.

 

Podobno za tamalega Chieso.

 

Thiago Alcantara je verjetno boljši od Mazinha, vsaj na klubskem nivoju ima boljšo kariero je pa Mazinho osvojil SP z Brazilijo leta 1994 (med drugim tudi odigral celotno finale proti Italiji). Ne vem pa, če se Mazinha lahko ravno obravnava kot top igralca, vsekakor ne na nivoju nekaterih prej omenjenih očetov.

 

Najbolj smešno in po drugi strani neumno mi je pa, kako nekateri že hypajo Messijeve (čeprav je najstarejši Thiago stare šele 10) otroke ali pa Cristiana Jr, ki je mislim da star okrog 12-13. Malo starejši je tudi Benjamin Aguero (oče Kun, dedek Maradona, krstni boter Messi). No pressure, kids. :D 

 

 

Mali lampard je bil boljsi kot lampard senior.

Povezava do prispevka
reder reče pred 2 urama:

Res je, to zagotovo pomaga predvsem Barci ampak če si angleški klubi lahko privoščijo 3x večjo plačo bosta vreme in tradicija postala nepomembna. Resnično ne vem kako preprečiti dolgoročno totalno dominacijo Angležev in propad ostalih. Serie A in La liga sta v preteklosti dominirali veliko bolj kot Angleži ampak nikoli tako finančno in so se cikli menjavali. Če bo EPL dolgoročno 10x bogatejša od ostalih se pa ta cikel ne more obrniti. Niso top klubi na kontinentu za brezveze šli v Superligo, škoda da so to speljali tako debilno. 


Real in barca bosta vedno magnet za dobre igralce. Isto bayern, kaksen ITA klub itd... Mislim da v CL, ce imamo to za merilo uspeha, ne bos videl neke dominacije anglezev. Vsaj ne vecje, kot jo je prikazal Real trenutno.

 

Privlacnost lige je pa druga zadeva.

Povezava do prispevka

Jap, saj to sem že večkrat napisal. Če bi imela EPL vsaj enega od njiju v prime letih, kaj šele oba (da bi lahko promovirali medsebojno rivalstvo) bi imeli njihovi klubi zdaj še 3x več denarja.

 

Pa LL je imela ob tem 5 let še Neymarja, ki je bil za CR+Messi verjetno tretji najbolj tržno zanimiv igralec. In tudi en kup drugih odličnih igralcev. Zdaj so pa v situaciji, ko klubi, ki se borijo za Evropo prodajajo svoje najboljše igralce klubom v relegation zone v EPL.

 

 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 23 urami:

 

Mali lampard je bil boljsi kot lampard senior.

 

Vem, da je starejši Lampard legenda West Hama, je pa igral pred mojim časom in ga nikoli nisem gledal. A je bil obravnavan kot top igralec? Ker v tistih primerih, ki sem jih našteval sem večinoma igralce, ki so bili med boljšimi svoje generacije na svoji poziciji oz. ki jih večina folka še danes prepozna, čeprav so končali kariero pred 15-20 ali več leti. Drugače bi bilo takšnih primerov, kjer so sinovi boljši od očetov več. Erling je npr. že pri 21. letih presegel Alfieja. :) 

 

Ko smo že pri Fat Franku, Everton ga je pričakovano sackal. Bielsa naj bi bil favorit, da ga nadomesti. 

Povezava do prispevka

Everton bo še Arnaut Danjuma, ki ga je Lampart prepričal da pride izgubili. Gre k Spurs sedaj. Baje je zahteval okrepitve, podal seznam pa so ga raje odpustili. S tako ekipo, ga ni trenerja da kaj naredi. Klub brez vizije, dvomim da bi Bielsa rešil težave. Zapravili so skoraj isto kot je Liverpool a ekipa čisti crap. 

uredilo bitje Aang
Povezava do prispevka

Chelsea dela noc in dan na Enzu. Imo obstajajo realne sanse da pride in s tem epsko zakljucijo svoj spending frenzy. Boehly bo dokazal kar misli da mora dokazat v svoji glavi, bo pa morda razocaran davse to se ne prinese uspeha na igriscu.

 

Baje se govori o dolgi, american style pogodbi (8 let).

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Arsenal mora nujno enega midfielderja pripeljat. 

Pač ta Mojzes bi bil kar idealka samo cifre so retardirane, pa ni videti, da bi brajton želel prodati.

Govori se o Jorginhu iz Chelsea, pa ne vem kako sem kaj navdušen nad tem. Ima še 6 mesecev pogodbe, tako, da bo najbrž relativno ugoden. Ampak to pomeni spet večletna pogodba za Chelsejevega odpadka.

Vemo kako se z njimi ponavadi konča v Arsenalu. Sam bi raje loan, za 6 mesecev, samo dvomim, da je to sploh opcija. 

Povezava do prispevka

Je pa zanimivo da je Caicedo trenutno plačan 3k na teden :w00t: In valjda da mu je Arsenal malce zmešal glavo. Brightonova trenutna transfer politika je za v učbenike, v parih prestopnih rokih bodo prodali za nekje 300 mio igralcev, računam da bo tudi Mitoma poleti odšel za neke bolane denarje, verjetno tudi Mac Allister.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...