Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Ne vem če sem prav razumel (ker sem bral prevedeno iz Italijanščine) ampak Juve se brani proti različnim sortam obtožb

 

tko da zna da dobijo vse pike nazaj, lah da jim UEFA ne pusti za par let v Evropska tekmovanja, teško zdej rečt, počakimo mal

Povezava do prispevka

Jorg Schmadtke je tudi uradno postal športni direktor v Liverpoolu. Baje da za mnoge poznavalce nemškega nogometa precej nenavadna poteza. Si ga je pa očitno želel Klopp.

 

Zna biti zanimivo, ker je Schmadtke očitno dojet kot kar konfliktna osebnost - po drugi strani pa je povsem mogoče, da je preprosto zelo odkrit in da si Klopp želi nekoga, s katerim se lahko tudi skrega in mu bo redno kontriral. Kolikor se je lahko izvedelo o ozadju delovanja v klubu v preteklih letih, se Klopp ni ravno umikal od takšnih konfrontacij, ker naj bi mu pomagale pri razvoju.

 

V vsakem primeru bo po lanskem poletju tudi tole - morda v še večji meri - obdobje precej velikega rebuilda. Še nekaj osrednjih nogometašev prve Kloppove ere odhaja, poleg Bobbyja tudi Millner, Ox in Keita, bomo pa videli, kdo še poleg njih. Zna se po moje zgoditi kakšno presenečenje...

 

Carvalho naj bi na primer bil precej nezadovoljen s svojim statusom in bo bodisi odšel ali pa bo vsaj posojen (če se bo s tem sploh strinjal). Glede na to, da sta Gomez in Matip letos strmoglavila v svojih predstavah, se zna zgoditi, da bo se kaj zgodilo tudi na mestu centralnega branilca. Največ sprememb pa bo zagotovo v vezi, kjer se z odhodom zgoraj omenjenih odpira velika luknja predvsem v finančnem smislu. Vsi omenjeni so bili na precej visokih plačah, poleg njih nenazadnje tudi Arthur, razen Millnerja pa praktično niso (več) igrali.

Povezava do prispevka
rage reče pred 24 minutami:

Jorg Schmadtke je tudi uradno postal športni direktor v Liverpoolu. Baje da za mnoge poznavalce nemškega nogometa precej nenavadna poteza. Si ga je pa očitno želel Klopp.

 

Zna biti zanimivo, ker je Schmadtke očitno dojet kot kar konfliktna osebnost - po drugi strani pa je povsem mogoče, da je preprosto zelo odkrit in da si Klopp želi nekoga, s katerim se lahko tudi skrega in mu bo redno kontriral. Kolikor se je lahko izvedelo o ozadju delovanja v klubu v preteklih letih, se Klopp ni ravno umikal od takšnih konfrontacij, ker naj bi mu pomagale pri razvoju.

 

V vsakem primeru bo po lanskem poletju tudi tole - morda v še večji meri - obdobje precej velikega rebuilda. Še nekaj osrednjih nogometašev prve Kloppove ere odhaja, poleg Bobbyja tudi Millner, Ox in Keita, bomo pa videli, kdo še poleg njih. Zna se po moje zgoditi kakšno presenečenje...

 

Carvalho naj bi na primer bil precej nezadovoljen s svojim statusom in bo bodisi odšel ali pa bo vsaj posojen (če se bo s tem sploh strinjal). Glede na to, da sta Gomez in Matip letos strmoglavila v svojih predstavah, se zna zgoditi, da bo se kaj zgodilo tudi na mestu centralnega branilca. Največ sprememb pa bo zagotovo v vezi, kjer se z odhodom zgoraj omenjenih odpira velika luknja predvsem v finančnem smislu. Vsi omenjeni so bili na precej visokih plačah, poleg njih nenazadnje tudi Arthur, razen Millnerja pa praktično niso (več) igrali.

Pozabil si še napisati, da prihaja MacAllister. Odličen nakup, ravno to, kar Liverpool potrebuje v vezni liniji. Napadalni vezist z idejo in potezo več. 

Povezava do prispevka

Ni ga ravno hand-pickal, naj bi samo potrdil, da se strinja z njegovim prihodom, kar v zadnjih letih dela v bistvu pri vseh ključnih odločitvah.

 

Za MacAllisterja še ni ziher, da bo prišel. Te špekulacije so tudi pri Poolu bolj tako, je kdo že skoraj 99% res ziher podpisal pa potem ni bilo nič ven... Bo pa zagotovo odšel iz Brightona.

 

Je pa tudi vprašanje, koliko se bo poznalo, da ekipa ne bo v CL naslednje leto. Najbrž bo kdo raje izbral kakšno drugo ekipo.

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

A propo Schmadtke…

 

"Stories about Schmadtke are plentiful.
One from his time as Cologne's
Sporting Director is about how he was
fined £8000 for throwing chewing
gum at the then Hoffenheim manager
Julian Nagelsmann in 2016. Schmadtke
broke the ice next time he saw by
giving him a packet to say sorry.”

 

🤷🏻😂

Povezava do prispevka
K-man reče pred 2 urama:

United fani kaki so občutki danes pred finalom?

feels good :mafija:

še zadnji dan letos, da pogledamo man u. tu je prednost, zadnja tekma in sproščenost ... naši celo sezono čakajo na počitnice in se ravno dovolj sramotijo, da še ni preveč (za nekatere). za mene so se letos hudo osramotil.

tretje mesto pod pasom, newcastle level confirmed, grozovita evropska turneja ... si man u zasluži dve lovoriki v tej sezoni? niti najmanj. bo man u osvojil FA cup? mislim da. REALNO MISLIM DA 

moj tip: 3-2 za man u. prvi polcajt 2-1 za man u, nato še vsak po en gol, own goal cityja, rdeč karton golmanu cityja na neki točki

Lp

Povezava do prispevka

Ja, ko sem tole prebral sem konkretno lolnil. 

Ampak zdej lahko mirno rečemo, da je imel United boljšo sezono kot Arsenal, THEY FOUGHT BACK!

Arsenal je bil le 90% sezone pred tem Cityjem, United pa celo na 1:1 nekih 20 minut včeraj. Edina ekipa na svetu zmožna tega seveda :D :D

 

 

Povezava do prispevka
K-man reče pred 1 uro:

Ja, ko sem tole prebral sem konkretno lolnil. 

Ampak zdej lahko mirno rečemo, da je imel United boljšo sezono kot Arsenal, THEY FOUGHT BACK!

Arsenal je bil le 90% sezone pred tem Cityjem, United pa celo na 1:1 nekih 20 minut včeraj. Edina ekipa na svetu zmožna tega seveda :D :D

 

 


United je sigurno imel boljso sezono, js bi se resno prasal kdo je tu na drogah 😀

 

Na prejsnji strani sem nalimal, kdo je od lani do letos naredil najvecji preskok v tockah, torej argument da je arsenal bolj napredoval odpade.

 

Trofeje nimate nobene, pa rofl za 90% casa pred citijem 😂 Dokler smo mislili da jih bo arsenal gnal do konca se ne recem, tako pa not even close. Ce se nisi dobil podatka, arsenal je prvak (in to gladko) po casu prezivetem na 1 mestu pa da na koncu ostanejo brez naslova, tako da ne vem od kje veselje in ne zalost za zamujeno priloznost, taksna sezona za arsenal ni nic novega.

 

...

 

 

Citi pa vceraj par nivojev boljsi od Uniteda, vseeno pa finale kot finale kjer na čase ni manjkalo dosti da bi united prisel do podaljska.

 

Realno je po igri in kadru city boljsi za vec kot 2:1, poleg tega united ni vceraj razvil niti 10% svoje igre. Nobenega utekanja rashforda, osnovne podaje mimo nog, eriksen mrtev, driblingi ko je treba streljat na gol, sancho neuporaben, degeja mal vprašljiv... skoraj edina svetla točka prihod Garnacha in kako je Varane hendlal Halanda,  vecina ekipe pa je izgledala mal posrana.

 

Ko so šejki prevzeli city si niti slucajno nisem mislil, da bom kdaj gledal taksno dominacijo modrih. Težko, ampak tole pepovo ekipo respectam, res so zgradili dinastijo.

 

Vseeno bom v soboto Inter Milan, ampak letos izgledajo neustavljivi.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...