ronaldinho Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 Bom moral dejansko pogledat kako tekmo Liverpoola. Navedek Povezava do prispevka
K-man Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 redman reče pred 3 urami: Na srečo je PSG rešil nogomet in je new age Stoke prizemljil, ker tako ogabne ekipe, ni bilo že kar nekaj časa. Pod katerim kamnom si se pa ti skrival večino sezone? Boš komentiral odličen rezultat Poola, ki se je uvrstil na mesta, ki vodijo v prestižno ligo šampjonov? Navedek Povezava do prispevka
redman Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 (urejano) Vsaj igra je bila za 1% boljša za gledat. 2. junij 2026 uredilo bitje redman 3 Navedek Povezava do prispevka
K-man Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 @redman Arsenal ni nič kriv za to, da ste bli za kurac. Še pike so vam dali, kar 4. Brez teh 4 pik še v CL nebi šli. Tko, da ne vem odkod ves ta hate. Jaz pa vedno za pool navijal proti cityu. Zanimiv. 2 Navedek Povezava do prispevka
rage Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 maksi reče Dne, 1. 6. 2026 at 15:50: Ravno Angleži so začeli s komercializacijo nogometa, tako da je ironično tole jamranje o finančnem aspektu od navijača angleškega kluba. Mislim, dobesedno ob vsaki priliki poudarim, kako mi to gre na kurac, tako da mi ni treba svojega faux moralnega zgražanja prodajat (+ če ignoriramo zgodovinski razvoj nogometa, ki je šel v precej skrajno komercializacijo že prej). V primeru PSG in v podobnih primerih pa sploh ne govorimo o klasičnem lastništvu klubov, ampak dobesedno o najbolj nazadnjaški možni državi, ki ima v lasti klub, da si pere svojo javno podobo, pri čemer ima skoraj neomejeno keša, zraven pa ima vsaj možnost za številne vzvode, da pritiska ali podkupuje tako politike kot krovne organizacije, sodniške zveze ali posamezne sodnike itd. Ne vem kaj tu ni jasno, da je treba ponavljat te razlage, da je lastništvo popolnoma nedemokratične države oziroma nekih proxyjev pač precej velika specifika v že tako velikem govnu, ki je sistemska organizacija nogometa. 7 Navedek Povezava do prispevka
rage Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 (urejano) podvojeno 2. junij 2026 uredilo bitje rage Navedek Povezava do prispevka
kemik Objavljeno 3. junij 2026 Avtor Share Objavljeno 3. junij 2026 Ederson done za 40+5. Verjetno ene 5 preveč, mi je pa všeč playbook da vsaj enega pripeljejo takoj. Mnogi mu pravjo boljši Fred Vsak tak CM prestop me spomni na to, kok pocen so dal Mctominaya, ampak kdo bi vedu da bo postal igralec lige. Navedek Povezava do prispevka
╭∩╮ Luka$ Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Marco Silva iz Fulhama v Benfico za manj denarja. Go figure. 1 Navedek Povezava do prispevka
Berbasecks Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 kemik reče pred 3 urami: Vsak tak CM prestop me spomni na to, kok pocen so dal Mctominaya, ampak kdo bi vedu da bo postal igralec lige. ManUtd discount special Luka$ reče pred 30 minutami: Marco Silva iz Fulhama v Benfico za manj denarja. Go figure. No EPL surcharge Navedek Povezava do prispevka
╭∩╮ Luka$ Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Njegov pomočnik bo pa PL legendica Luis Boa Morte Navedek Povezava do prispevka
ronaldinho Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Pierre Sage iz Lensa v resnih pogovorih s kristalno palačo. Navedek Povezava do prispevka
Nodi Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Odličen trener Navedek Povezava do prispevka
rage Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Heavy metal fuzbal se vrača po Slotovih uspavankah 1 Navedek Povezava do prispevka
IceMan Objavljeno 5. junij 2026 Share Objavljeno 5. junij 2026 Slot replaced by A.I. 😁 jokes aside, I wish him luck Navedek Povezava do prispevka
black187 Objavljeno 5. junij 2026 Share Objavljeno 5. junij 2026 (urejano) Tip bo dal po tekmi gor več rok in šel loviti spidermana 5. junij 2026 uredilo bitje black187 1 Navedek Povezava do prispevka
quessoy Objavljeno 7. junij 2026 Share Objavljeno 7. junij 2026 haha, za tega Yohanna mi je kolega iz švedske že septembra govoril, da je nigerijski Neymar. pa da ga vidmo... Navedek Povezava do prispevka
CPC_agent_za_SrednjoEvropo Objavljeno 7. junij 2026 Share Objavljeno 7. junij 2026 zasledovalec reče Dne, 1. 6. 2026 at 15:37: al bi res radi do konca zivljenja sam te ene in iste klube gledal na vrhu Dobesedno yes. Vsi hočejo ves čas gledat 5 angleških kkubov, 2 španska, 3 italijanske pa 1 nemškega in francoskega. Navedek Povezava do prispevka
kemik Objavljeno 7. junij 2026 Avtor Share Objavljeno 7. junij 2026 Men je hudo gledat, ko nek čist nepričakovani outsider nese ligo, recimo Lester takrat, alpa Arsenal letos. Res lep uspeh za te klube, ki trofej sicer niso vajeni. Ne vem pa a je tok težko ločit med klasičnim uspehom in PSG - City sportswashing projekti. Pizda citiju grozi 115 obtožb, boli me če še nič ni dokazano, lih zato ker tok časa traja vemo, da je neki na tem in samo delajo damage control za premier ligo. V tem primeru ja, rajš gledam skos iste klube. 1 5 Navedek Povezava do prispevka
K-man Objavljeno 7. junij 2026 Share Objavljeno 7. junij 2026 kemik reče pred 2 urama: Men je hudo gledat, ko nek čist nepričakovani outsider nese ligo, recimo Lester takrat, alpa Arsenal letos. Res lep uspeh za te klube, ki trofej sicer niso vajeni. Sej mogoče še outsider United kej dobi kmal. od 13 let brez lige do 22 let brez lige si 123 1 Navedek Povezava do prispevka
black187 Objavljeno 8. junij 2026 Share Objavljeno 8. junij 2026 Po moje bo City sedaj začel padati, Pepiča ni več, par igralcev bo odšlo, še popikajo jih za 115, pa bo bye-bye City. Bo pa zanimivo drugo leto, ful novih trenerjev - me zanima, komu bo uspelo ujeti konsistentnost. Tale Dr. Octopus mi deluje, da se bo zgubil malo. Navedek Povezava do prispevka
kemik Objavljeno 8. junij 2026 Avtor Share Objavljeno 8. junij 2026 Ubistvu je vse pripravljeno na novo kanto arsenala. Vsi ostali imajo nove trenerje ali so prešibki, Arteto bo pa počas desetletje al kok, brez nervoze ker so lih osvojili.... Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 8. junij 2026 Share Objavljeno 8. junij 2026 pomoje bo spet Arsenal prvi, ker je to še vedno dost mlada ekipa, ki se ne bo velik spremenila potem pa težko rečt, Chelsea in United sta nepredvidljiva (United ima UCL, Chelsea nov trener + nima evropskega tekmovanja - razen če se motim?), City bo pomoje top3 (na njih nov trener ne vpliva tok velik ker bodo isto igrali kot prej), Liverpool nov trener, Aston Villa ima UCL pomoje bo kr napeto Navedek Povezava do prispevka
Levitan Objavljeno 8. junij 2026 Share Objavljeno 8. junij 2026 (urejano) Arsenala ne vidim kot serijskega zmagovalca, enostavno niso dovolj močni, jim pa uspe lahko naštepat par kant, če bodo drugi močno padli in zaostali v prestopni viziji in da se trenerji ne obdržijo/znajdejo v novih klubih. Arteta je najbrž najbolj pomemben člen, da zadrži momentum. Če bi recimo Pep ostal bi stavil gladko na city. 8. junij 2026 uredilo bitje Levitan Navedek Povezava do prispevka
kemik Objavljeno 8. junij 2026 Avtor Share Objavljeno 8. junij 2026 Bomo videli, meni se zdi da se jim je timing dost dobro poklopil v smislu da so oni peakali, ostali velikani so pa mal pod vprašanjem zaradi različnih dejavnikov (trener, squad depth...). Veliko bolje kot recimo Liverpoolu, kjer je Klopp sestavil mašino, ampak je imel na drugi strani isto mašino. Navedek Povezava do prispevka
Levitan Objavljeno 8. junij 2026 Share Objavljeno 8. junij 2026 Saj to mislim, če bojo zmagovali, bo to bolj zaradi švoh konkurentov, kot zaradi svoje premoči. Pa ne da bi jim zmanjševal kaj zaslug za sistematično delo in trud. Pač če jih primerjamo s prejšnjimi zmagovalci lige mi ne delujejo tako močni. Razen v obrambi. 1 Navedek Povezava do prispevka
black187 Objavljeno 8. junij 2026 Share Objavljeno 8. junij 2026 (urejano) Če bo imel Arsenal toliko poškodb kot Liverpool pred-lansko sezono bo vse sesul. Če je Arteta pameten, naj takoj izpade iz angleških pokalov, pa full speed ahead na ligo in CL… Samo paziti mora da ne bo imel samo 40 tekem na leto, se bodo preveč polenili in bo prelahko postalo 8. junij 2026 uredilo bitje black187 Navedek Povezava do prispevka
DrMiha Objavljeno 8. junij 2026 Share Objavljeno 8. junij 2026 (urejano) IMO je Arsenal dobro izkoristil prosti pad 'Poola po tisti tekmi pri Palacu in kadrovsko čudno voden City. Ki bi z drugačim rezultatskim nizom spomladi zadevo lahko obrnil v svojo prid, pa je pač niso. raje počakajmo na konec prestopnih rokov in na to, koliko igralcev bo celih prilezlo iz svetovnega mene bolj zanima ali se bo razmak med vrhom in sredino povečal ali pa še zmanjšal - ker kar nekej ekip, ki so tam tam faše nove trenerje (Fulham, Bournemouth, pogojno tudi Palace). 8. junij 2026 uredilo bitje DrMiha Navedek Povezava do prispevka
K-man Objavljeno 8. junij 2026 Share Objavljeno 8. junij 2026 black187 reče pred 28 minutami: Če bo imel Arsenal toliko poškodb kot Liverpool pred-lansko sezono bo vse sesul. Če je Arteta pameten, naj takoj izpade iz angleških pokalov, pa full speed ahead na ligo in CL… Samo paziti mora da ne bo imel samo 40 tekem na leto, se bodo preveč polenili in bo prelahko postalo Zanimivo ane, da se ni popolnoma nič pisalo o poškodbah letos. Pa jih je blo ful. Konstantno nosilci out. Sam se je zaradi dobrega prestopnega roka to vse lahko dobro prebrodilo. 2 Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.