Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

WoreH reče pred 7 urami:

imo bo united pred liverpoolom naslednjo sezono. rakavi pogba odhaja, še poln ostalih, mal bomo stabiliziral ladjo, par solidnih nakupov ... medtem ko dvomim da je kdo lahk pretirano zadovoln z nunezom pa diazom lol. virgil da si gležn obrne bojo izven top4 takoj

 

4-4-2 spredi cr7 in lewandowski, vsak minimalno 25 golov v ligi, prvo mesto fix

Povezava do prispevka

očitno se united zanima tudi za eriksena ki je trenutno free agent 

mogoče kot backup za brunota bi bilo smiselno glede na to da je zastonj, ni pa najbolj očitna rešitev za karkoli 

pa si predstavljam, da zna danec končati pri spursih

 

 

uredilo bitje Daffy
Povezava do prispevka

Darwin Nunez tudi uradno potrjen.

 

Zanimiv prestop in visoka odškodnina, ki s sabo samodejno prinaša tveganje, bomo videli ali se bo Kloppu tudi tokrat izšlo. Je pa očitno, da namerava postopno v spremembo sistema - morda celo hitreje, če se bo Nunez dobro vklopil v ligo. (Očitno tudi angleško ne govori nič, poleg ostalega.)

 

Ta prestop tudi kaže, kakšne težave ima United. Še pred nekaj leti najbrž ne bi bilo vprašanje ali bo takšen nogometaš izbral United, če bi imel izbiro - očitno v tem primeru ni pomagalo niti mahanje z denarjem.

 

 

Povezava do prispevka

De Jong tudi noče v best Mančastar, ampak ga bomo verjetno na koncu prisilili v to. Včeraj se je tudi nekaj omenjal swap s Cityjem za Bernarda Silvo, a se mi zdi malo verjetno.

 

 

 

Evo, to je pa Darwinova kača, če koga zanimajo WAG-ice. :D Ni ravno moj tip. :) 

 

https://www.mundodeportivo.com/vaya-mundo/20220614/1001822373/lorena-manas-novia-darwin-nunez-liverpool-dct.html#galeria-foto-1

 

Povezava do prispevka
rage reče pred 22 minutami:

 

 

...Vseeno pa United takšnih nogometašem še zmeraj ponuja občutno višje plače. Kar ni ravno nepomemben dejavnik.

 

Falcao

Dimaria

Pogba

Sedaj Ronaldo

Varane

..pa še ogromno drugih 

 

Sami nogometaši na odličnih plačah, ki so v Unitedu nadgradili svojo kariero. Časi, ko je united pomahal z denarjem so mimo, ker takrat si je lahko fuzbaler vsaj rekel, da gre za velik klub v obnovi. Po 10 letih te obnove še vedno ni, torej majo statistično gledano vsi ti nogometaši več šans, da pridejo v klub trpet za 4 leta in se doma tolažit da imajo veliko plačo. 

 

Jaz jih popolnoma štekam, mogoče zato ker več spremljam united: moraš vedet, da ni slabo samo na igrišču ampak da je bilo lani izjemno slabo tudi v slačilnici, v klubu samem... 

 

Kot sem rekel, ko bo klub stabilen v top 4 in bo vidna neka vizija (tbh je lahko to čez eno leto), ko si igralci med reprezentančnimi odmori ne bodo med sabo govorili kok v kurcu je bit v unitedu, takrat bodo spet šanse. 

 

FDJ pod takimi pogoji jaz nočem niti slučajno, en Pogba je bil čez glavo. 

 

 

Povezava do prispevka

Sam ne bi primerjal FDJ s Pogbajem, je povsem drugačna osebnost in bi vedno dajal vse od sebe na igrišču, ne pa igral neko divo. Da ne govorimo o tem, da bi spet igral pod Ten Hagom, ki bi zgradil sredino okrog njega. Smo že videli, kako je bil pod njegovim vodstvom v Ajaxu verjetno najboljši vezist CL tiste sezone in tudi zdaj lahko vidimo, kako deluje v nizozemski reprezentanci, kjer ima večjo svobodo v igri.

 

Saj Barca je tudi v racku in bo še nekaj let pa vidiš, da hoče ostat, tako da ne bo obesil nosa in se začel kujat po eni slabi sezoni brez kante. In če je Ten Hag pravi (imo je) se bo United s svojo finančno močjo prej izvlekel iz težav in postal konkurenčen. Edina prednost, ki jo trenutno ima Barca je igranje v CL. No, pač tistih 6 tekem v skupinskem delu in potem ponižanje proti prvi resni ekipi. 

 

Kot navijač Barce seveda upam, da bo ostal, a če bo šel, potem je United s trenerjem, ki ga pozna in ceni bolj, kot je kadarkoli bil cenjen v Barci (ker je pač dotični igralec nenadomestljiv) prava poteza zanj.

Povezava do prispevka

Na mestu navijačev Uniteda bi si vsekakor želel, da pripeljejo FDJ tudi če ima on sedaj (razumljive) pomisleke. Niti najmanj ne dvomim, da bo dal vse od sebe in bo verjetno zelo hitro med boljšimi vezisti v ligi, ker bo Ten Hag prilagodil igro njemu pa tudi če se z Ten Hagom kaj sfiži bo FDJ dajal vse od sebe brez pripomb tudi pod drugimi trenerji. V Barci je imel vsako sezono novega trenerja, vsak mu je dal popolnoma drugačno vlogo in pozicijo (razen tiste, ki mu najbolj odgovarja seveda), letos ga je Xavi zelo pogosto nezasluženo menjal pa je vseeno tiho in daje vse od sebe. Itak pa bi tudi sam rekel, da bo prej postal United konkurenčen v LP kot pa Barca. United nujno rabi prav igralca profila Frenkija, predvidevam veliko boljšo igro, če pride. Tole res ni niti primerljivo z divo Pogbajem. 

 

Mi je pa malo smešno kako vsi igralci forsirajo to igranje v LP in nočejo v klube, ki eno sezono niso tam. Kaj več bo dobil FDJ od Barce, ki je v LP kot v Unitedu, ki ni? Tistih 6 tekem in eventualno 2 v knockout fazi ko bo itak tradicionalno vprašanje le a se bo nasprotnik ustavil na 6 zabitih golih ali bo šel do 8...Se mi ne zdi to tak faktor, da bi na podlagi tega izbiral klub. 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 12 minutami:

 

In kaj lahk nardite? Če noče podpisat, pač noče podpisat. Glih na klop ga lahk date do konca pogodbe, to je pa to.

 

Njega ne bo potrebno na tak način siliti, bo sam odšel če ne bo zaželen oz. se je to že zgodilo, saj vsi poročajo, da se je sprijaznil z odhodom, če bo potrebno. Itak je za njega boljše, da odide, sigurno ga ne bo noben drug klub tako slabo tretiral kot Barca (s športnega vidika, z finančnega mu ni hudega v Barci :D). 

Povezava do prispevka

Kaj pa mu preostane? Po govoricah je to sprejel, kaj je v resnici pa ne vem. Sicer pa drugih snubcev ni, omenja se le še City kar bi najraje videl, če bi šel skozi swap z Bernardom (še raje Rodrijem ampak njega Barca ne rabi).

 

Sicer pa, tukaj govorimo kot da se ga sili v nek Norwich, ne pa za top 5 klub v zgodovini, ki bo slej ko prej spet tam kamor spada. 

Povezava do prispevka

Mene ni treba prepričati, jaz bi se z vsemi 4 držal Barce kot kak Umtiti. :D Frenkie se je pa baje sprijaznil z odhodom in to ni nekaj grozno presenetljivega. Biti vodja enega Uniteda, plača bo brutalna, medijska izpostavljenost na podobnem nivoju ali še višja, treniral ga bo poznan trener, ki bo na njem gradil igro... Mislim, da bo bolj problem pri določanju odškodnine, če ne bo Barca spet neumno popustila. Pod 100 mio se jaz ne bi niti pogovarjal. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 8 urami:

 

In kaj lahk nardite? Če noče podpisat, pač noče podpisat. Glih na klop ga lahk date do konca pogodbe, to je pa to.

 

Nič ne moremo narediti, lahko mu samo rečemo, da ga klup kao mora prodati, na drugi strani ga pa Ten Hag prepričuje, naj pride v United in na koncu se bo pač sprijaznil s tem, če se bosta kluba zmenila glede odškodnine. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...