Skoči na vsebino

[live spam] E3 / TGS / GC / VGA (2021)


Priporočeni prispevki

My Body Is Ready GIF - Find & Share on GIPHY

 

Najbolj težko pričakujem četrtkov SumerGameFest. Res uno hype over 900000 + :D

Pa ne zaradi Sony-a ampak ker sta tam potrjeno Jeff Goldblum in Frontier. To pa pomeni samo eno stvar, najava dolgo pričakovanega Jurassic World Evolution 2 :w00t:

Povezava do prispevka

Jst pa pogresam big Sony/Xbox konferenci, tko res tak premium feel sta dajali, Pa pogledal si obe in si v glavnem videl glavne stvari. Pogojno se Ubi in EA potem.

Zdej pa miljon enih konferenc, k boljšji sejem. Dober da mam vas da boste trailerje linkali :D

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 36 minutami:

Ewo vprašanje za JOCKER forumaše,

 

katero doslej še nenapovedano NADALJEVANJE igre/franšize bi vas mega nahypalo? 

 

No One Lives Forever 3...... upanje umre zadnje, eh :D Sem dobil Beyond Good and Evil 2, ampak mi ni všeč smer razvoja .... sploh :D

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

hočejo MMO money maker. Že prvi bi moral biti menda online igra, ampak tehnologija še ni bila "tam", pa se je scope zreduciral na single-player adventure game. Osebno nočem imeti nemega protagonista in imeti življenje pirata v MMO svetu... zarad mene lahko dodajo co-op, mogoče še kakšnega frenda prepričam, da gremo mal skupaj igrat, otherwise single-player adventure story, pa zarad mene lahko dodajo season pass z dodatnimi svetovi :D

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 15 minutami:

 

No One Lives Forever 3...... upanje umre zadnje, eh :D Sem dobil Beyond Good and Evil 2, ampak mi ni všeč smer razvoja .... sploh :D

No One Lives Forever 3

 

Asimetrični only MP spy vs. soldier game, lootbox in season-based z cameo DLC-jem iz Rainbow Six Siege

 

Lp

Povezava do prispevka

E3 postaja vedno bolj nepomemben event, igričarski sejmi so bolj kot ne stvar zgodovine. Zmontiraš posnetek, ga nahajpaš po medijih in flikneš na net = par milijonov ogledov v enem dnevu. Razn če maš take direktorje ki radi prodajajo buče in bale na odru, skupine zaposlencev na sindikalnem izletu pa ploskajo in vpijejo pod odrom kot na zboru določene slovenske stranke v Lepeni (MS varianta)

 

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Dost žalostno. Še par let nazaj sem si delal sezname "iger, ki me zanimajo"... V predalih imam še vedno zvezke, ko sem prebiral raport z E3ja v Jokerju, in si pisal, kateri špili me zanimajo.... Sedaj imam za to excel :D pa cel kup wishlistov. Vseeno je fajn dobiti kup novic naenkrat, pa se prebijat čez: "kaj je tle kej zame, kaj je HYPE, kaj je maaaaybe, tole je NOPE" Fak....star sem :D

Povezava do prispevka

ne vem kdaj sem od ženske dobil bolj "o fuj gnusni polž" looka, top 3 eventi mislim da so bili kar lepo:

 

- ležanje na tleh v dnevni, obkrožen s par tisoč MTG kartami, med sestavljanje R/B gobilin Highlander 100 kartnega decka

 

- pri 37ih letih pred odhodom na letališče, pred katerim te pred hišo pričakata mama in babica, obe te poljubljata po licih in te divje stiskata, vmes lajnerji NUJNO SPOROČI KO PRISTANETA JAZ ČASTIM, preden se vsedeš v avto dobiš v roke še mega vrečko s home made sendviči, čokoladami in pijačo, ko spelješ ti obe mahata iz dovoza in pošiljata poljubčke

 

- spremljanje E3 na big screen TV-ju ob 23ih ponoči s pizzo v roki ob twitch streamu, screamanje ob hudih revealih, zraven odprt laptop z rumenim forumom in divje hype / shit postanje med reveali

 

kar zelo odlični kandidati IMO :D:D:D 

 

vse kar rabiš v lajfu je LJUBEZEN IN HYPE

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...