Skoči na vsebino

[live spam] E3 / TGS / GC / VGA (2021)


Priporočeni prispevki

MS je spet kupoval razvijalce, tko da bo skor sigurno najava ali dve (od štirih / petih / šestih) na konferenci. Ne bo to na nivojiu Bethesde, ampak feeding spree se nadaljuje.

Ni pa težko ugotovit, koga majo na radarju.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 4 urami:

MS je spet kupoval razvijalce, tko da bo skor sigurno najava ali dve (od štirih / petih / šestih) na konferenci. Ne bo to na nivojiu Bethesde, ampak feeding spree se nadaljuje.

Ni pa težko ugotovit, koga majo na radarju.

Kaj ti si že kdaj pojasnil od kje ti vse te insajderske informacije ali samo streljaš neumnosti kot vsi ostali, ampak z večjim procentom uspešnosti?

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Upam, da bo Kena imela dober gameplay. Men izgleda fantastično.

 

Sej lih to je ono kar se malo bojim, a bo gameplay zanimiv. Zna bit da bo bolj meditivna izkušnja kar nimam nič proti, samo se mi zdi bolj taka izkušnja za froce z nekimi lahkimi ugankami. Again, nothing wrong with that, samo v temu primeru mi je nezanimivo. Raj grem še enkrat Journey al pa Orija igrat

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 minutami:

Sej lih to je ono kar se malo bojim, a bo gameplay zanimiv. Zna bit da bo bolj meditivna izkušnja kar nimam nič proti, samo se mi zdi bolj taka izkušnja za froce z nekimi lahkimi ugankami. Again, nothing wrong with that, samo v temu primeru mi je nezanimivo. Raj grem še enkrat Journey al pa Orija igrat

Ker Journey ima pa težke uganke? :D

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 6 urami:

MS je spet kupoval razvijalce, tko da bo skor sigurno najava ali dve (od štirih / petih / šestih) na konferenci. Ne bo to na nivojiu Bethesde, ampak feeding spree se nadaljuje.

Ni pa težko ugotovit, koga majo na radarju.

 

Nov shopping spree Microsofota za njihov pofukan ever-hungry gamepass tudi mene skrbi ko svinja, in glede na to, kam grejo zadeve, se bojim, da je to ekstremno realen scenarij

 

Namreč če pogledaš trg TV naročnin vidiš, kako pomembne so lastne vsebine. Netflix je še vedno tako dominanten ravno zato, ker so pravočasno prešaltali iz "imamo vse" principa na "imamo vse plus mega library & produkcijo lastnih naslovov". In zdej, ko so uleteli razni Disneyi, Amazoni, Appli itd... Netflix dosti boli kurac, ker so še vedno tako močni zaradi lastne vsebine - ne zanašajo se toliko na 3rd party vsebine, čeprav so jim še vedno zelo pomembne (npr serija Friends, ki je bila od samega začetka mislim da najbolj gledana serija sploh).

 

In Microsoft ni neumen, če to zdaj opazim jaz kot laik, so to oni vedeli že kar nekaj let prej. In bodo naredili vse, da pokupijo vse kar lahko kupi denar, da naredijo svoj subscription service čimbolj ekskluziven in da jim tudi razni subscription giganti, ki šele vstopajo v gaming (amazon, netflix itd) ne bodo mogli nič. Ker kaj ti bo pa naredil nek Amazon s svojimi shit tier špili, pa ima lahko še tako noro infrastrukturo in cross-sell strategijo, če imaš ti v svojem gamepassu ekskluzivno za celoten portfelj Bethesde, Konamija, Sege itd. Samo popušijo ti ga lahko.

 

Sej bi bil prov pumped nad tem, da gre MS v nakupe, da pumpa keš v švoh / mrtve franšize in da ponovno dela dobre špile... samo kaj kurac, ko bo to šlo vse direkt na gamepass / eventuelno na MS streaming. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...