Skoči na vsebino

[live spam] E3 / TGS / GC / VGA (2021)


Priporočeni prispevki

DaCapo reče Pravkar:

Jaz pa sploh več ne gledam teh napovedih in predstavitev, ker je vse izumetničeno in itak samo nekaj hvalijo in poveličujejo. Videl bom, ko bo določena igra izšla in kakšni bodo resnični igralni vtisi. Itak pa tako malo igram, da me boli đ. :) 

 

Točno to jaz delam. Ne vem kdaj sem nazadnje gledal kaj od tega... Tu na forumu preberem in če kaj hvalijo forumaši... potem itak prilimajo kak link sem nekam.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 21 minutami:

Jaz pa sploh več ne gledam teh napovedih in predstavitev, ker je vse izumetničeno in itak samo nekaj hvalijo in poveličujejo. Videl bom, ko bo določena igra izšla in kakšni bodo resnični igralni vtisi. Itak pa tako malo igram, da me boli đ. :) 

Meni je pa po večini kar všeč gledat te predstavitve. Večkrat naletiš na kakšen majhen projekt, ki niti ne dobi izven tega velik spotlighta in se hitro izgubi. Kot je na tem bil Lost in Random, ki zgleda res všečno zaenkrat. Drugače pa ja delam isto. Vedno čakam, da igra izide in vidim te resnične vtise ali na kakem streamu ali sam probam (pre-release reviewam tak ni čist za zaupat). Edini dve izjemni temu sta BOTW2 in HK: Silksong. To pa nabavim day1 na slepo.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Brez tega foruma nam itak ni več pomoči. No, vsaj nekaterim. Ajde, jaz edino še Jazbino berem in pač to, kar mi DaPubec pove, da je "kao in". Zadnje moje pričakovane igre sem itak že nabavil (RDR2, Cyberpunk), zadnji impulzni nakup je bil pa AC Valhalla. Trenutno sploh nimam na seznamu nekega naslova, ki bi ga srčno pričakoval. Dejansko mi je res vseeno za vse, pač počakam če bo kak dober vtis padel in cena padla. Do takrat pa občasno igram iz arhiva. ;)  

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

26.8.  22:00

 

The show will be packed with more than 40 games from publishers including Frontier Developments, Team17, Koch Media and Tripwire Interactive and hosted by actor Maggie Robertson (Lady Dimitrescu, Resident Evil Village) and voice actor Aaron LaPlante (The Duke, Resident Evil Village).

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...