Skoči na vsebino

[live spam] E3 / TGS / GC / VGA (2021)


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 2 minutama:

Dej tomazek odjavi se zgoraj desno s tem slabim trolanjem / zabijanjem z glavo v zid ffs :D 

 

Hudo robo so pokazal pa lahko obračaš kakor hočeš, prov uno AAA cool stuff ki ga folk pričakuje od Sonyja

 

Prisežem, da ne trolam. Meni ni bla ena igra razen pač klasike GoW všeč in tudi ta nikakor ni nič novega in wow kot pravim. Mogoče bom igral še GTA V, ker je preteklo krepkih let kar sem ga nazadnje. Japonskih iger ne morem videti... kaj šele, da bi jih igral. 

 

Ali pa bo mogoče res čas dat gaming na stran, ker postajam prestar. 

 

Ajde povej kera pa je tebi bla super in si nahajpan, da pogledam še enkrat trailer bolj pozorno. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

Ajde povej kera pa je tebi bla super in si nahajpan, da pogledam še enkrat trailer bolj pozorno. 

 

Meni je imel cel "event" tak cool, AAA console vibe, ki ga je fural Sony v najmočnejših letih PS4. Pač take zadeve kot je najava KOTOR remake, pa GT 7 posnetki, pa GOW 2 mal gameplay / story mixi, pa Spiderman 2 najava z Venomom (kjer folk že zdej odpira šparovčke), pa Wolverine najava... A veš uno, še vedno smo jebeni Playsation, imamo vse pod kontrolo, v AAA console gamingu in hypu nam vsi lahko samo obliznejo jajca. 

 

Poglej npr kako revščino meče ven Nintendo / MS in primerjaj potem s tem showom :)

Povezava do prispevka

Ja KOTOR remake je qp sam bog ve kdaj bo

 

Nisem gledal vsega

 

GOW izgleda more of the same, vsekakor bo ql za preigrar ma nisem ful hyped

 

Najbolj sem hyped za GT7.. dobro so se nabrale te igrice, me zanima kiro bodo prestavili.. mialim prejsnje leto jih ni blo nic zdej so vse na kupu.. ponovem letu Elden Ring, pol konc feb. HZD2, D2 witch queen, pa takoj cez par tednov GT7.. tudi ce kaj skenslajo ni panike 🤣

 

To leto pa Diablo 2, CoD warzone nova mapa, pa Halo Infinitr, pa malo Age of Empires pa između Destiny 2..

 

Lock down nema problema

Povezava do prispevka

čist hud event za random četrtkov state of play

 

folk ki neki zeha in taunta kak dolgcajt ima verjetno zelo majhnega tiča in tudi zelo malo las na glavi, prste pa preveč zamaščene, da bi lahko kontrolerje držali in igrice igrali

 

luncotu sem dal minus ker je hater

 

babymetal 4ever

 

 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Men je overall bil solidn show. Taki malo E3 style mi je bil. Tam do ene 33. minute mi je bil živi dolgčas. Potem ko so se pa začele 1st party pa je bilo res veliko boljše.

 

Sicer Wolverine in Spiderman 2 sta še kar zelo daleč proč. Mi je bilo pa zanimivo videt, da so na Playstation prezentaciji šli najavit PC port 1st party špila. 

 

Drugače pa glih ko se je Kotor omenil. Sem zasledil od Aspyr Twitterja, da bo day1 tudi za PC. Za PS pa je time-exclusive

 

Drugače pa Deathloop smo že tolikokrat vidli, da ko boš špil zagnal se bojo sam end creditsi pokazali.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Meni osebno je malo kislo da sta zdaj kar dve upcoming AAA ps ekskluzivi marvel related, bolj bi me navdusil kak svez IP. Sicer se iz 360/ps3 ere spomnim wolverine spila, ki je menda veljal za dokaj povprecnega ampak mi je bil res hud za igrat, tako da cisto hladen nisem. itak sta ta spila v domeni Insomniaca, tako da je se nekaj zelez v ognju. Pa potihem upam, da ne bo slo za se en open world spil.

 

Bedno mi je tudi da kao remasterajo ps4 uncharteda, sam bi si bolj zelel kak 60fps patch, ker spila imo se zmeraj zgledata super.

 

Ostalo mi je blo kul, mogoce sem upal se na kaksno najavo za nek game passu podoben tier ps plusa

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...