Skoči na vsebino

Masters of the Universe: Revelation


Sektor 13

Priporočeni prispevki

LordFebo reče pred 11 urami:

Trailer po mojem bolj dogaja 40-letnikom kot tistim, ki jih je kao crtič namenjen. Mi čislamo muziko in poznamo univerzalne mojstre, mladiči nimajo o njih pojma!

Na trznici smo mami tezili za fake figure. 
Takrat je blo res polno tega:worship:

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 4 urami:

Na trznici smo mami tezili za fake figure. 
Takrat je blo res polno tega:worship:

sm mel doma to fejk He-man figuro

sam pol sm enkrat vidu še Batman figuro in na polno zatežil majki da nabavi

pridem domov, mal bol pogledam pa opazim, da glava sicer je od betmena, sam telo je blo pa od hemana, prebarvano na črno, za cape je mel pa nek običn črn ponvinil :worship:

Povezava do prispevka

 

kid666 reče pred 2 urama:

sm mel doma to fejk He-man figuro

sam pol sm enkrat vidu še Batman figuro in na polno zatežil majki da nabavi

pridem domov, mal bol pogledam pa opazim, da glava sicer je od betmena, sam telo je blo pa od hemana, prebarvano na črno, za cape je mel pa nek običn črn ponvinil :worship:

 

 

Najbrž turška roba kot tale:

 

stars-war-uzay-action-figure-turkish_1_8b188f46fab2436b3169d9e6c8870f8d.thumb.jpg.78760a9a0ff7fa34595b3ff350eb9343.jpg

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 6 urami:

Cringerja sem po moje pol leta fehtal. In pol ga končno dobim, verjetno kakšen Miklavž in je bil cel čisto plastičen.

Sošolec je mel pa takšnega da je mel prav kožuh al neki :)

Tisti s kožuhom je bil vijoličen Panthor od Skeletorja :)

 

Caffrey reče pred 6 urami:

 

 

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 15 urami:

Cringerja sem po moje pol leta fehtal. In pol ga končno dobim, verjetno kakšen Miklavž in je bil cel čisto plastičen.

Sošolec je mel pa takšnega da je mel prav kožuh al neki :)

 

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Holy shit, še ena reč, ki sem jo videl komaj tukaj in zdaj... HYPE :limona:

 

Imel sem zbirko originalnih Mastersov, od tega celo nekaj dokaj "eksotičnih":

 

- vanilla He-Man (itak)

- Battle Cat

- Sy-Klone - ta je bil ful dober zaradi prsnega radarja in ker se je v pasu vrtel 360 stopinj

- Tung Lashor - moja prva figurca, jezik mu je šel ven in not (na koncu je bil jezik od obrabe prozoren, pa noge so mu odpadle)

- Mantenna - verjetno najbolj lame od vseh v moji zbirki; oči so mu šle ven in not, podobno kot jezik zgoraj

- Blast-Attack - ta si po lame-osti deli mesto z Mantenno; z ono belo slamco si ga lahko "razstrelil" na pol, vendar je mehanizem hitro postal tako razjahan, da pol sploh ni več ostal skupaj :(

- Two-Bad - najbolj smešno mi je bilo jima obrnit glave noter in delat zvoke, kot da se lubčkata (don't ask)

- Saurod - najbolj carski v moji zbirki; na hrbtu je imel en tak vzvod, ki je drgnil kresilni kamen v njegovi glavi (podobno kot vžigalnik) in je reč faking metala iskre iz ust do 3cm daleč. Kaj takega si pri današnjih igračah ne moreš več zamislit.

 

Last but definitely not least:

 

- Rattlor - tega sem imel v lasti le nekaj dni :cry: Par dni po nakupu sem z njim šel na Piramido (Mariborčani veste, kje je to) in ga med igro z repom obesil na eno vejo na neko drevo ob glavni poti, pol pa sem ga pozabil tam :ranting: Deset minut kasneje sem se spomnil, da mi nekaj manjka, vendar ga je vmes seveda že nekdo vzel. Ful je bil dober; glava mu je z vratom vred skočila ven s precejšnjo silo in še zdaj se mentalno brcam v rit za takratni kretenizem.

 

Upam, da jih bom par spet videl v risanki :)

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...