Skoči na vsebino

Masters of the Universe: Revelation


Sektor 13

Priporočeni prispevki

Mah men je mel original bolj tak mature dark vibe. Ta je bl otorški, Adam je res tak otročiček no.

 

Po prvem trailerju i need a hero sem bil ful nahaypan, sem pričekoval old school in nove animacije in več akcije.

 

Mogoče mi pa samo manjka orignal hrvaški voice over za pravo vzdušje :)

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 5 urami:

JA IMAM SNAGU

 

pac ni neki za gledat, dogajala mi je prva transformacija v he-mana, vrhunec k strahopetno macko spremeni v battle tiger-ja in obligatory dirty metal muzka

 

Ja imam moč je blo tud po hrvaško ;)

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 5 urami:

Polom, se eno fransizo unicili feminaciji. H-M sploh ni v glavni vlogi lol

 

Par ur nazaj sem ravno pogledal Drinkerjev review. Kot je rekel - in glede na oni storyleak - na žalost to ni bilo niti tolko nepričakovano; ampak če bi vsaj Kevin Smith po resnici priznal situacijo, namesto da je še dalje zanikal in zavajal, ne bi blo tolko starih ventilatorjev razočaranih nad Teela show-om.

 

Sem dal v spoiler, ker pove cel plot noter.

 

 

 

Edit: zunaj je šele 5 delov od 10ih, tako da upam, da se bo glede zgodbe še kaj popravilo (upanje umre zadnje).

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka
SpaWn reče Dne, 24. 7. 2021 at 23:50:

WTF, od Kervin Smitha res nisem pričakoval takšnega natega. Pava epizoda je še kul, potem pa, kot da bi scenarij pisali v Inštitutu 8. marec.

 

Ne poznam tega tipa razen ono z Silent Bob al neka? A je naredil kaj pametnega se?

Povezava do prispevka

Ma ne. Tip je trashy bil in bo (meni je sicer Chasing Amy bi vedno všečen romflick)

 

Ampak je pa res mega huge fan stripov in nostalgičnih franšiz, pa mislim da je par njegovih stripov klasičnih superjunakov dobivalo res visoke ocene. Zraven tega je everyday internet guy s podcastom in debatami o Batmanu, kajenju ganje in 24/7 nažiganju igric. Skratka, internet ga je jemal kot "one of us", zato zdaj najbrž tak backlash. Je pa res, da so dandanes gledalci občutljivi na vse, tako da bo zanimivo videt, če je zadeva realno slaba ali pač so gledalci butthurt, ker ni to, kar so pričakovali. Kolega, ki je pogledal, je najprej ful roastal, kako bedne poteze in najbolj bedna stvar ever, ko pa sem ga malo podrobno spraševal, pa sem izvedel, da mu je v bistvu bila zelo kul mini serija, samo je bil malo butthurt, ker si je drugače predstavljal :D 

 

A je kdo na Jockerju že gledal, da bi podal mnenje? 

Povezava do prispevka

Sem pogledal dvakrat, ker v prvo še nisem mogel dobit pravega občutka in mi je ob prvem ogledu sve skupaj delovalo malo medlo. Skratka, nekaj likov mi ni vredu napisanih - sploh King Randor in deloma Duncan ( oba sta bila v seriji iz leta 2002 med najboljšimi. Na drugi strani pa je ( za moj okus ) Orko odlično predstavljen in je zaenkrat highlight serije. Je pa treba povedati, da so končne ocene še preuranjene, saj je prva sezona komaj na polovici. Ve se, da se He-Man v nadaljevanju vrne in klasičen dvoboj  s Skeletorjem je neizogiben. Zaenkrat zame 7,5/10, se mi pa dozdeva, da zna zadnjih pet delov oceno v mojih očeh dvigniti.

uredilo bitje Shang Tsung
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 3 mesece kasneje...
MartinPocrezze reče Dne, 28. 7. 2021 at 5:46:

Jaz še nisem pogledal ker se mi ne da gledat

 

Jaz tudi še ne, pa iskreno rečeno sploh ne vem, če bom... ajde, zaradi lepe animacije mogoče, sam kaj se pa z zgodbo dogaja, pa tudi če ne bi nikoli zvedel :P

 

Na srečo spremljam tega tipa in mi tako ostane marsikatera ura prihranjena. Spoilerji, again.

 

 

Povezava do prispevka
Tom7i reče Dne, 30. 11. 2021 at 21:52:

 

Jaz tudi še ne, pa iskreno rečeno sploh ne vem, če bom... ajde, zaradi lepe animacije mogoče, sam kaj se pa z zgodbo dogaja, pa tudi če ne bi nikoli zvedel :P

 

Na srečo spremljam tega tipa in mi tako ostane marsikatera ura prihranjena. Spoilerji, again.

 

 

  Razkrij skrite vsebine

 

 

Lol isto gledal tega tipa pa me je minilo vse skupaj da bi sploh pogledal.

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...