Skoči na vsebino

Loki


cin der

Priporočeni prispevki

  • 3 mesece kasneje...
  • 2 mesca kasneje...

https://www.imdb.com/title/tt9140554/

Evo še tretja serija v MCUjevi četrti fazi. Po odličnem wandavision in dokaj hudem vojaku in ptiču sem pričakoval flop, a je po prvi epizodi zelo za++.

Wilson = :avadodo:

Hiddleston mi je bil tu manj všeč kot v ostalih loki appearancih sam bo ziher kasneje boljše.

Zelo mi je bil všeč

Spoiler

predal poln infinity stoneov ki jih uporabljajo kot utezi za papir

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

 

https://javka.mn3njalnik.com/gikarije/loki/

 

Loki

Thorov posvojeni bratec je resnični bog vragolij in zvijačnosti, saj je uspel prelisičiti celo lastno izdejanjenje iz Marvelovega filmskega sveta. Thanosova britev mu je sicer krutosmrtno zavdala, a kot smo videli v Zaključku, je zaradi nerodnosti časoplovnega Hulka njegova zgodnejša verzija uspela pobegniti. Kam se prežarči zviti Asgardčan in kaj se z njim dogaja zatem, pove šestdelna serija, seveda s taistim simpatičnih igralcem Tomom Hiddlestonom v glavni vlogi. Po WandaVisionu in WinterFalconu je to že tretji Marvelov izdelek za televizijski servis Disney+. In kot prvi dve, je tudi ta predstava jako samosvoja, tehnično dovršena in doda nove gradnike za četrto fazo priljubljene slikosučne kontinuitete ...

 

Screenshot-843-1-1024x512.jpg     Screenshot-886-1-1024x512.jpg

 

https://javka.mn3njalnik.com/gikarije/loki/

Povezava do prispevka
DaMachk reče pred 4 urami:

Kaj pa je bilo tako nejasnega?

V resnici ni bilo nič jasnega :)

 

IceMan reče pred 5 minutami:
  Skrij vsebine

multiverse? ni se vrnu v isti universe (če se ne motim)

 

Ampak TVA naj bi bil eden in nad celotnim multiverzom, ne?

 

Mimogrede, mar ne bi TVA moral tudi jurišat nad časoplovne Avengerje, ta mlajšega Thanosa in ta mlajšo Gamoro?

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 1 uro:

V resnici ni bilo nič jasnega :)

 

Ampak TVA naj bi bil eden in nad celotnim multiverzom, ne?

 

Mimogrede, mar ne bi TVA moral tudi jurišat nad časoplovne Avengerje, ta mlajšega Thanosa in ta mlajšo Gamoro?

 

Nope. Ko se Loki pritoži, zakaj pa Avengerji se lahko grejo te igrice, Renslayer pribije: "That was supposed to happen".

 

+ kar je magični kralj napisal glede TVA.

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

Tako se bržda zgodi in Kang je variant Tistega, ki ostane. Ampak gledavec, ki ne bere stripov in za Kanga ni nikoli slisal, te premise ne izve. Zato pa je cela vrsta razlag in spekulacij na netu. Nekje sem precital, da so imeli drugacen sklepni del v nacrtu, pa jim je corona zagnojila. 
 

Gamora bo še vedno variant, ne?

Povezava do prispevka

Ampak navajaš Kanga, ki ga serija z besedo ne omeni. Nepoznavalec stripovske lore v seriji ni spoznal Kanga. Tisto je He, who remains, ki je v stripu celo druga entiteta od Kanga. Zato sem napisal, da le tisti, ki pozna stripe, dobi zrna za razmisljanje. Pa ne gre samo za Kanga, ki je nastavek za naprej. Meni se pač iztek zdi ob že tako 'zakomplicirani' premisi nejasen.

 

V dotičnem univerzu je sicer cela množica Lokijev. Je to potemtakem multiverz?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...